TS Wisła Zakopane leci do Lahti

 • 2006-08-15 04:17

Już dzisiaj zawodnicy TS Wisła Zakopane odlecą z warszawskiego lotniska Okęcie do Helsinek, a stamtąd udadzą się do Lahti, gdzie rozpoczną tygodniowy obóz treningowy. Do Finlandii polecą nie tylko skoczkowie ale i kombinatorzy norwescy.

Celem, podobnie jak przed rokiem, będzie przygotowanie do sezonu zimowego. Oprócz treningów na skoczni duży nacisk położony zostanie na dynamikę. Kombinatorzy otrzymają ponadto solidną porcję treningu biegowego.

Do Lahti lecą:

Józef Zygmuntowicz
Marcin Mąka
Dawid Kubacki
Kacper Skrobot
Kamil Skrobot
Piotr Chowaniec
Andrzej Kos
Adam Zakrzewski


oraz trenerzy: Kazimierz Bafia i Józef Jarząbek.

Wyjazd do Finlandii polskich skoczków będzie możliwy, dzięki wsparciu ze strony firmy Elopak SA, właściciela znaku jakości "Doskonałe Mleko".

Relacje z obozu i galerie zdjęć będą dostępne, podobnie jak przed rokiem, na Skijumping.pl.


Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6135) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  dymisja u finow

  TOMMI NIKUNEN PODDAL SIE DO DYMISJI!

 • anonim
  usia

  wpadne moze wieczorem na chata

 • anonim
  Rutki

  A może obaj wystartują w CoC w Liliehamer?

 • anonim

  Gdzie go raczej widziałam !!!!!!!!!!!

  Bo dziś rano jeszcze był w kładzie a teraz niknąl jak duch :)

  Był w składzie ujęty w pow.artykule .

 • FAN ADAMA MAŁYSZA początkujący
  zbiorowa fatamorgana?

  Nie tylko Fanka go widziała. Ja również. Figurował na końcu tej listy, jednak teraz zniknął.

 • anonim
  @ Fanka

  Gzie Ty widzisz tego Rutka?

 • anonim

  moze tam chodzi o kablówki

 • anonim

  jest kontynuacja na mojej stronie wchodzcie i piszcie komentarze :D [najlepszy-sport-kacpra.blog.onet.pl] to na temat skoków narciarskich i piłka nożna więcej oczywiście o piłce nożnej :P

 • anonim

  Hmmm , nie wiem o co tu chodzi , z tą relacją ale transmisja bedzie na TVP-1 , napewno.

 • anonim

  na stronie pisze następne zawody ZAKOPANE i pisze brak relacji w tv a w TVP jest relacja z zakopanego. o co tu chodzi?

 • anonim

  Bardzo pocieszająca wiadomość. Życzę Bafi, Jarząbkowi żeby dobrze skakali skoczkowie w tym Lahti i rzeby wzieli się w garść. PowodzeNia

 • anonim

  To bardzo miła wiadomośc , że chłopcy mogą jechac na zgrupowanie do Finlandii ,
  cieszy równiez fakt , że nie zapomina się o Mateuszu Rutkowskim , to młody chłopak wszystko jeszcze przed nim , ten talent tylko trzeba w nim znów wyzwolić ,
  wszystkim zawodnikom i trenerom , zyczę udanego zgrupowania.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).