Przerwane kwalifikacje w Courchevel

 • 2006-08-14 13:56
Z powodu zmiennych warunków wietrznych dzisiejsza seria kwalifikacyjna we francuskim Courchevel (HS 132), która rozpoczęła się o godzinie 11-tej, została przerwana.

Podczas porannych kwalifikacji wiatr na skoczni w Courchevel wiał bardzo różnie i jury konkursu, uznało iż warunki dla poszczególnych zawodników są zbyt nierówne. Seria kwalifikacyjna została najpierw przerwana i rozpoczęta od nowa, by ostatecznie zostać potraktowana jako trzecia seria treningowa.

Decyzją jury seria próbna, zaplanowana na godz. 17-tą, będzie kwalifikacją do dzisiejszych zawodów (godz. 18-ta).

"Mimo, iż nasi skoczkowie dobrze skoczyli, to nie ma czego żałować, po południu też mają szansę. Tutaj tak zawsze jest, że gdy jest słonecznie to w ciągu dnia wieje mocny wiatr z przodu, a wieczorem wszystko się odwraca" - mówi Łukasz Kruczek.

Początek dzisiejszego konkursu zaplanowano na godz. 18-tą. Relacja na żywo w stacji Eurosport.

PROGRAM ZAWODÓW:

Poniedziałek, 14.08.2006
9:00 - Oficjalny trening
17:00 - Kwalifikacje
18:00 - Pierwsza seria konkursowa
Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5609) komentarze: (34)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boy profesor

  Podaliście informację, że poranne kwalifikacje odwołano, przeniesiono je na godz. 17:00.
  W zamian przepowadzono trzeci trening, ale już nie podaliście wyników. A okazuje się, że najlepszym wynikiem tego trzeciego porannego treningu było 133,5 m Andersa Jacobsena!!! Warto chyba było o tym napisać?

 • anonim

  @jozek

  Ja lubię kiedy piszesz te statystyki , można jasno i przejrzyście zobaczyć natychmiast ,
  gratulacje za wytrwałość :)

 • anonim

  józek po co to piszesz my to mamy na stronie

 • jozek_sibek redaktor
  LGP po 4 konkursach.

  Letnia GP 2006r.
  1. A.Kofler--------- 270 pkt
  2. G.Schlierenzauer- 250
  3. A.Małysz -------- 245
  4. W.Loitzl -------- 188
  5. S.Ammann -------- 172
  31.K.Stoch ----------- 24
  49.R.Śliż ------------- 3 • anonim

  @paulo
  juz dobrze , nie denerwuj się :)
  dziekuję , i również życzę przyjemności w oglądaniu skoków :)
  ale cos mi się wydaje , że dziś te zawody znów mogą być wypatrzone przez wiatr , to znaczy wyniki ,
  pozdrawiam.

 • anonim

  hahaha nie są słabi skoczkowie hahaha dobry żart

 • Emil początkujący

  fatalne warunki mial Sliz! To nie przypadek ze skoczkowie z 3 kolejnych numerow startowych zawalili skoki! A Tepes Mesik i Sliz to nie sa slabi skoczkowie a Ci dwaj pierwsi niezle poczynali sobie na trenigach.

 • anonim

  Ale Śliż zepsuł :/

 • paulo początkujący
  fanka

  Nie musisz mnie nazywac Jezuuu, mam na imie paulo!Przyjemnosci w ogladaniu skokow.

 • anonim

  Jezuuuuuuuu , napisałam narazie nici z tego , bo miałam na mysli , ze narazie nic nie ma na livie ?
  czy to takie skomplikowane w myśleniu?

  ale widze , ze już idą :)

 • anonim
  :-)

  už sa skáče!

 • anonim

  NARESZCIE SKACZA

 • paulo początkujący

  Oplacilo sie czekac!

 • paulo początkujący
  do redakcji

  A moze kochana redakcja cos wie na temat kwalifikacji? Prosze podzielcie sie z nami tymi nowinkami,bo siedze przed monitorem i czekam a mam jeszcze duzo pracy.

 • anonim
  ?????????????????????????????????

  [ ... ]

 • ..... początkujący

  kiedy kwalifikacjie !!

 • paulo początkujący
  fanka

  Co znaczy "narazie nici z tego",skad masz te wiadomosci?

 • anonim

  Narzie nici z tego wszystkiego :)mam nadzieję , ze same zawody się odbędą.

 • paulo początkujący

  Czy kwalifikacji nie bedzie ze jeszcze nie skacza???

 • anonim
  :-(

  strong wind :-(

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).