Fotorelacja z LGP dla dzieci w Hinterzarten

 • 2006-08-19 19:09
5 sierpnia na skoczni HS 77 odbył się pierwszy w historii konkurs Letniej Grand Prix dla dzieci w wieku 12-14 lat (Europa Park FIS Youth Ski Jumping). W zawodach świetnie zaprezentowali się polscy skoczkowie - Klemens Murańka, Tomasz Byrt oraz Paweł Słowiok. Serdecznie zapraszamy do naszej fotorelacji.
Od początku


Zobacz więcej zdjęć w galerii Skijumping.pl »

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7498) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  free texas hold em

  An example play free texas hold em hole rainbow.

 • anonim

  Startują po raz, czyli wygra nie najlepszy, ale ten, co najczęściej wystartuje. Fajnie, fajnie. Tylko wtedy ten ranking jest bez sensu.

 • jozek_sibek redaktor
  Letnie Grand PriX dzieci 12-14 .

  Po 2 konkursach.

  1. Klemens Murańka (POL) --- 80-+-80 =160
  2. Tobias Simon (GER) ----- 100
  2. Stefan Kraft AUT ------- 100
  4. Guillaume Berney (SUI) -- 24 + 60 = 84
  5. Daniel Weiss(GER) ------- 13 +-50-= 63
  6. Peter Prevc (SLO) ------- 60
  7. Vital Anken (SUI) ------- 32 +-26 = 58
  8. Paweł Słowiok (POL) ----- 50
  9. Tomasz Byrt (POL) ------- 45
  9. Hubert Blaha CZE ------- 45
  11.Christoph Stauder AUT -- 40
  11.Manuel Faisst (GER) ----- 40
  13.Lukas Dilitz AUT -------- 36
  13.Chappuis Ronan Lamy (FRA- 36
  15.Adrian Schuler SUI ----- 32
  16.Christian Reiter AUT ---- 29
  16.Mateuz Slatinsek (SLO) -- 29
  16.Urban Susnik (SLO) ------ 29
  19.Florian Altenburger (AUT)-22
  20.Clemens Aigner (AUT) ---- 20
  21.Luka Leban (SLO) -------- 18
  22.Adam Cieslar (POL) ------ 16
  23.Tobias Haug (GER) ------- 15
  23.Martin Hermann (GER) ---- 15
  25.Jeremie Vourlat (FRA) --- 12
  26.Benjamin Raffort (FRA) -- 11

  -. Szczepaniak Piotr POL --- 9

  Wyniki niepełne.
  Z 1 konkursu najlepsza 20 zawodników.
  Z 2 konkursu najlepsza 10 plus 22.Szczepaniak.
 • Daga początkujący

  fajne te foteczki:D

 • jozek_sibek redaktor
  Po 2 konkursach.

  1.K.MURAŃKA - POLSKA - 160 pkt - 2 starty
  2.T.Simon --- Niemcy - 100 pkt - 1 start
  2.S.Kraft --- Austria- 100 pkt - 1 start

  Wyniki nieoficjalne i niepewne.

 • anonim

  Ciekawe czy Lara u nas wystąpi, i czy znów będzie jedyną dziewczynką w konkursie?
  U nas dziewczynki chyba muszą ustąpić miejsca chłopcom ;), taki to juz nasz zwyczaj ;)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).