Walter Hofer: "Mam nadzieję, że Tomek Byrt będzie jednym z nich"

 • 2006-08-26 18:41
Na dzisiejszym konkursie FIS w Zakopanem dla młodych skoczków na Małej Krokwi (K65) nie mogło zabraknąć dyrektora Pucharu Świata, Waltera Hofera. Dzisiejsze zawody, a szczególnie bezpośrednia walka o zwycięstwo, pomiędzy Tomkiem Byrtem, a Klimkiem Murańką, wywarły na nim wrażenie.

"Czekamy na skoczków z Polski, którzy wypełnią lukę po Adamie, lub też pomiędzy nim a resztą waszych zawodników. Mam nadzieję, że Tomek Byrt będzie jednym z nich."

"Właśnie ta sytuacja, kiedy to Tomek Byrt i Klimek Murańka prowadzili po pierwszej serii, a w finale wygrał Tomek, a Klimek był drugi, pokazuje całą istotę sportu. To da Klimkowi dobrą bazę do dalszego treningu."

Walter Hofer podkreślił także wielkie znaczenie tego typu konkursów:

"To jest dobra droga do tego, aby ci młodzi zawodnicy zdobyli międzynarodowe doświadczenie i taka jest właśnie rola tych konkursów".

Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4723) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • BABAT początkujący
  TOMEEEEK!!!!

  TOMEK!... wierzymy w Ciebie BEJB 3< xDDD

  mamy nadzieje, że wygrosz tam cosikej ni?;>xD

 • anonim
  d

  wierzymy w tomasza

 • jozek_sibek redaktor
  Tomek Byrt.

  Tomek Byrt - teraz na letni FIS Cup do Ornskoldsvik(Szwecja) - 2-3.09.
  Proponuję skład - [ ... ]

 • anonim
  Klimek mimo że najmłodszy jest najlepszy!!!

  Przy wietrze z tyłu i na małych skoczniach Klimek ma trudności z silniejszymi (starszymi)a nawet z rówieśnikami ( Zniszczoł).
  Natomiast przy wietrze pod narty i na dużych skoczniach wygrywa w cuglach nawet ze starszymi juniorami(Rutkowski,Kowalitd-vide Konkurs mleka).

 • Karolina początkujący
  @Jack

  Tak. Na konklurencyjnej stronie jest wypowiedz Roberta, ktory mowi, ze skacze katastrofalnie, wiec nie wiadomo czy po sezonie nie skonczy kariery i zajmie sie swoim wyuczonym zawodem (mechanik)...

 • anonim
  O co chodzi?

  Nie rozumiem o czym mówicie czyżby Robert Mateja chciał zakończyć karierę bo oficjalnej wiadomości nie widziałem.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

 • Karolina początkujący
  @Redakcja

  Moze moj komentarz tez wywalicie, bo wyglada to tak, jakbym pisala do wyimaginowanej postaci...

 • Karolina początkujący
  @asd

  Nie naginaj faktow... Robert powiedzial, ze jesli bedzie skakac zle odstawi narty... A nie ze juz postanowil skonczyc skakac.

  No coz takie zycie... Codziennie sie cos konczy, ale cos nowego zaczyna...

 • anonim

  A mówiłam,że w głupim momencie postanowiono go nauczyć ładnego stylu skakania. A mógł jeszcze poskakać, ze 2-3 lata. Może jak zima wróci forma to zmieni zdanie.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).