PK Pań w Schoenwaldzie: Katie Willis najlepsza

• 2007-02-17 18:46
Kanadyjka Katie Willis wygrała nieoczekiwanie sobotni konkurs Pucharu Kontynentalnego Pań w Schoenwaldzie (HS 93). Willis skokami na 92,5 i 94,5m pokonała Lindsey Van (92 i 93m) oraz Danielę Iraschko (92,5 i 90,5m).

Tuż za podium uplasowała się Nata De Leeuw (87,5 i 90,5m), a piąta lokata przypadła Ulrike Graessler (86 i 92,5m).

Powoli do formy powraca 17-letnia Juliane Seyfahrt, która przed rokiem w pięknym stylu wywalczyła tytuł Mistrzyni Świata Juniorów. Dziś Niemka po skokach na 88,5 i 87m zakończyła zawody na 11. pozycji.

Następne konkursy z cyklu Pucharu Kontynentalnego Pań, odbędą się dopiero 5 i 6 marca, w japońskim Zao.

Zobacz aktualną klasyfikację generalną Pucharu Kontynentalnego »

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6214) komentarze: (13)