Skijumping.pl najpopularniejszym serwisem zimowym w styczniowym rankingu

 • 2007-05-05 23:32
ong>Serwis Skijumping.pl uplasował się na ósmym miejscu w styczniowym rankingu najpopularniejszych witryn sportowych w Polsce, opracowanym przez Megapanel PBI/Gemius.

Skijumping.pl w styczniu osiągnął 3,895,743 odsłon oraz 162,667 unikalnych użytkowników, stając się tym samym najpoczytniejszym serwisem o tematyce sportów zimowych w Polsce.

Na dalszych miejscach znalazły się m.in. takie portale jak: sports.pl, eurosport.pl, pilkanozna.pl czy sportowefakty.pl.

W pierwszej "20" rankingu nie znalazły się żadne inne strony o tematyce sportów zimowych.

Pełny ranking i więcej informacji na stronie internetstandard.pl.

Redakcja, źródło: Internetstandard.pl
oglądalność: (9149) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Małysz zacznie wygrywać to i oglądalność skoczy.

 • sledzik16 stały bywalec

  SkiJumping cenie szczególnie za to ze chodzi jak należy a nia jak jakies inne portale 15 minut sie strona wlancza :)

 • anonim

  Gratulacje :)

 • jozek_sibek redaktor
  @nieznany (*207.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  W marcu jeszcze lepiej!

  W badaniach przeprowadzonych przez Megapanel PBI/Gemius, w marcu br. serwis Skijumping.pl osiągnął rekordową oglądalność i z wynikiem 194 044 unikalnych użytkowników oraz blisko 6 mln odsłon, jest zdecydowanie najpopularniejszą witryną o tematyce sportów zimowych w Polsce.

  Skijumping.pl został sklasyfikowany na 7. miejscu wśród wszystkich stron sportowych, odwiedzanych przez użytkowników polskiego internetu.

 • anonim

  W lutowych rankingach oglądalność skijumping spadła o 23%. Ciekawe jak w marcu?

 • anonim

  Mazochowi warto by za to podziękować!

 • Malyszomaniak bywalec
  Profesionalizm

  Profesionalizm i pokazywanie się nie tylko w internecie a również w akcjach takich jak Pomoc Staszkowi czy Księga podziękowań dla Adama Małysza czy Maskotka na PŚ Zakopane oraz innych tego typu akcjach jak i również wysoki poziom merytoryczny tekstów i użytkowników tego portalu to cechy sukcesu . Nie ma lepszego portalu o skokach w Polsce. Czy to zaszczyt ? Tak i nie . Tak bo to sukces , Nie bo szkoda że nie ma na tak wysokim poziomie konkurencji.

  Cele ? być nie tylko najlepszym portalem o skokach ale jednym z pierwszej trójki wszystkich portali w Polsce a przynajmniej tych o sporcie.

  GO GO AWEY

 • anonim
  ok fajnie ;]

  Gratulacje!!! Rewelacyjnie!!!
  Ale w przyszłości skijumping może liczyć na więcej!!!

 • Julka początkujący

  Gratuluję!!!!
  Teraz może być tylko lepiej:)

 • MarcinBB redaktor
  Gratulacje!

  To już jest COŚ. Pozostaje życzyć jeszcze lepszych wyników w przyszłości!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).