Harri Olli zadowolony ze swojej dyspozycji

 • 2007-08-01 03:06
ong>Po poniedziałkowym zwycięstwie na skoczni Puijo w Kuopio radości nie kryje Harri Olli, który wyrasta na czołowego skoczka ekipy fińskiej.

"Teraz mogę w dobrym humorze kontynuować przygotowania do sezonu. Trzeba być zadowolonym z dobrej formy również i latem, jednak nie należy szczególnie się przejmować, jeśli letnie występy nie są najlepsze" - powiedział po konkursie 22-letni Fin.

"Nie wiem czemu, ale zazwyczaj mam problemy na skoczni Puijo. Jednak w tym konkursie wszystko poszło dobrze" - dodaje Olli.

W gorszym nastroju po zawodach w Kuopio jest Janne Happonen, który swój występ określił jako zaledwie średni.

Kolejny konkurs z cyklu Finlandia Tour już dziś, na skoczni HS 100 w Vuokatti.

Tuija Hankkila, źródło: mtv3,YLE
oglądalność: (4291) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Harri Olli

  Harri Olli w PŚ:

  2003/2004 - 70 miejsce -- 6 pkt - 9 Fin
  2004/2005 - bez pkt PŚ
  2005/2006 - 36 miejsce - 90 pkt - 7
  2006/2007 - 28 miejsce-176 pkt - 4

 • jozek_sibek redaktor
  Harri Olli

  Harri Olli w PŚ 2006/2007:

  28 miejsce w PŚ - 176 pkt - 18 startów

  5 miejsce - Vikersund - 13.01.2007
  7 miejsce - Planica -----25.03.2007
  10 miejsce - Neustadt - 03.02.2007

  7 miejsce w ostatnim konkursie PŚ pozwoliło H.Ollemu wyprzedzić K.Stocha w klasyfikacji generalnej PŚ 2006/2007.

 • anonim

  Zawsze bede uważać, ze został zwyczajnie skrzywdzony na MŚ !
  To co wtedy zrobili sędziowie, to skandal!
  Nie mam nic do Simiego, ale sport to sport i powinien być sprawiedliwie oceniany,
  Harri skoczył wówczas fantastycznie i w imponującym stylu.

 • Boy profesor

  No i w konkursie w Vuokatti Harri Olli pokazał na co go stać. Został zdeklasowany, rozgromiony przez Ahonena. Może i Harri należy do czołówki fińskich skoczków, ale taka forma może mu pozwolić co najwyżej na pojedyncze punkciki do klasyfikacji LGP.

 • vegx redaktor

  No to Janek ich zgromił we Vuokatti :))))))

 • anonim

  W Hiza może być groźny, bo dysponuje piekielnym odbiciem, a poza tym teraz jest w świetnej formie.

 • Aino początkujący

  Czy on taki skromny... hmm. Po tym srebrze z Sapporo trochę mu odbiło, ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.
  Ale i tak mu kibicuję, w końcu jest moim ulubionym skoczkiem :)
  Powodzenia, Harri :)

 • vegx redaktor

  @dawid fan
  Uważa, że srebro, które zdobył w Sapporo to i tak juz wystarczająca niespodzianka. A czy skromny? To nie wiem, nie znam, ani tez zbyt wiele sie w mediach nie wypowiadał (a przynajmniej do nas nie dotarło).
  No i daj spokój. Ahonen to nie jest żaden mruk, ma styl ;)

 • anonim

  Fajny ten Harri. Taki skromny...
  Szkoda że nie ma złota z Sapporo.
  I przynajmiej nie jest takim mrukiem jak Hautameki czy Ahonen

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).