Kamil Stoch: "Złość mi od razu przeszła"

 • 2007-08-15 12:31

Kamil Stoch zdobył wczoraj swoje pierwsze punkty tego lata. 20-latek z Zębu ma teraz apetyt na kolejne dobre występy.

"Jestem zadowolony z tego występu, zwłaszcza że udało mi się zdobyć pierwsze punkty i zmieścić się w czołowej 15-tce. W drugim skoku spodziewałem się, że trochę dalej polecę i byłem zły, ale gdy zobaczyłem później, że inni skaczą tyle samo, to od razu mi ta złość przeszła" - mówi Kamil Stoch.

"Pierwszy skok natomiast zepsułem, bo jechałem wtedy, kiedy Norwegowie, którzy latali po 10 metrów dalej niż ja, więc dało się wówczas uzyskać dobrą odległość" - kontynuuje Stoch.

"Przed Pragelato jestem w dobrym nastroju i pełen nadziei na kolejny dobry występ. Tamta skocznia jest fajna, skakałem tam zawsze dobrze" - dodaje 20-letni skoczek.

"To, że mamy mało odpoczynku teraz nie przeszkadza mi, jestem do tego przyzwyczajony. W zimie odpoczynku jest jeszcze mniej, ponieważ ledwo wracamy do domu i zaraz znowu musimy jechać na zawody" - zakończył Kamil Stoch.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5175) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  @Elite27.12.

  K.Stoch.
  Piszesz,że K.Stoch w wiekszości konkusów jest poza "30".
  Weżmy pod uwagę LGP 2006 i 2007,oraz PŚ 2006/2007 - wcześniejszych z oczywistych względów nie ma co brać pod uwagę.

  PŚ 2006/2007:46,40,26,60,57,29,21,15,9,25,36,50,41,17,34,24,12,17,45,19,24,36,11

  Razem 23 starty:
  13 razy w pierwszej 30
  10 razy poza 30

  LGP 2006:45,35,16,22,21,8,65,DSQ
  4 razy w 30
  4 razy poza 30

  LGP 2007:39,14
  1 raz w 30
  1 raz poza 30

  Razem w konkursach LGP remis 4:4,natomiast w konkursach zimowych 13:10 na jego korzyść.

  *** Komentarz zmodyfikowany przez Moderatora(12), 2007-08-16 01:26:56 ***

 • Elite27.12. początkujący
  Puma, Polonez i reszta....

  Polonez ma rację, Kamil nigdy nie będzie taki jak Adam! Nie wiem skąd Ci się Pumo wzięło takie stwierdzenie.. Albo niebardzo znasz się na tym sporcie, albo jesteś jakąś jego wielką fanką.
  Oczywiście byłoby super, gdyby Stoch był w pierwszej 15, ale jakoś trudno mi w to wierzyc. W większości konkursów jest poza30! Więc gdzie tu mowa o pierwszej 15?

 • anonim

  Kamilku ja się tez dołączam do pozostałych,
  życzę Tobie tak dobrych skoków jak wczoraj, nie, co ja mówię, jeszcze lepszych !
  Stac cie na to !
  Uwierz tylko w siebie ! A na dobre zagościsz w czolowej 15-stce a może i 10-tce !
  Powodzenia!

 • Puma początkujący
  Tak trzymaj Kamil!!

  Super nigdzie nie mugł zdobyc punktów,a wreszcie sie udało. Zdobył ich aż 18 musiał zając conajmniej 14 miejsce. Ściśle mówiąc 18 pkt jak narazie to mało. Ale nie ma co narzekac. Kamil to super skoczek! W przyszłości będzie taki jak Adam a może nawet i lepszy! Kto wie?,kto wie?

 • jozek_sibek redaktor
  K.Stoch w LGP

  K.Stoch

  2005 - 11, 8,24,12,15, 5,13 ------ 11 miejsce - 166 pkt
  2006 - 45,35,16,22,21, 8,65,DSQ-37 miejsce -- 66 pkt
  2007 - 39,14 ----------------------- 23 miejsce -- 18 pkt

 • olek_solec początkujący

  Kamil dobrze skacze , tylko ta chęć oddania jak najlepszego skoku nie zawsze przekłada sie na dobry skok...

 • anonim

  Kamil życzę powodzenia w skakaniu myślę, że uda ci się dobrze skakać... tego ci życzę i trzymam kciuki:) Pozdrawiam!

 • vero92 weteran

  No tak zawsze coś jest nie wporządku. Kiedy wreszcie Kamil będzie miał optymalne warunki i przy tym będzie bardziej ekonomicznie skakał? :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).