Wielki finał konkursu "Skocz z Małyszem do Planicy!"

 • 2008-03-05 02:30

Za nami dziewięć szczęśliwie przeprowadzonych etapów konkursu organizowanego wspólnie przez portal Skijumping.pl oraz serwis Allegro.pl.

Przez ostatnie trzy miesiące staraliśmy się zapewnić Wam rozrywkę, organizując quizy, wymyślając zadania twórcze, a także zadając pytania związane tematycznie z poszczególnymi periodami tegorocznego Pucharu Świata. Pora na wyłonienie ostatnich laureatów konkursu. Ponieważ czasu do wyjazdu pozostało niewiele, toteż postanowiliśmy, że 10. - finałowy - etap stanowić będzie konkurs błyskawiczny!

Dokładnie 5 marca, a więc na tydzień przed planowanym wyjazdem, o godzinie 20:00 na stronie:

www.skijumping.pl/alleskoki.php

pojawi się pytanie, które rozstrzygnie o końcowym kształcie listy laureatów.

Aby wziąć udział w konkursie, podobnie jak we wcześniejszych jego etapach, należy spełniać warunki określone w Regulaminie zabawy. Tym razem zadecyduje czas udzielenia odpowiedzi. A więc Ci z Was, którzy jako pierwsi udzielą prawidłowej odpowiedzi, zostaną przez nas nagrodzeni. O wynikach dowiecie się 6 marca. Ilość nagród tym razem pozostaje niespodzianką.

Powodzenia i do zobaczenia w Planicy!

Zespół Allegro.pl i Redakcja Skijumping.pl


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4017) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • cherrywt początkujący
  zawieszenie

  Jak nie teraz to może za rok. Warto by Planicę zobaczyć:)

 • ~~kibic~~ bywalec
  konkurs

  jedna osoba jedzie do Planicy (miało jechać 15, a już 14 pojechało)

 • michal_sqha początkujący

  proste pytanie było
  mam nadzieję że coś jeszcze wygram ;D

 • anonim
  @caffe

  Bardziej bym jednak skłaniała się do pytania związanego z Planicą,albo ogólnie mamutami.Albo jakieś pytanko dotyczące zwycięzców generalnej klasyfikacji PŚ

 • anonim
  @caffe

  Mi się wydaje,że może być coś albo z TN albo coś dotyczące Planicy. W tej dogrywce co teraz była,miałam nosa .Wiedziałam,że dadzą coś o TN.

 • michal_sqha początkujący

  Powodzenia wszystkim Uczestnikkom :))))

 • sledzik16 stały bywalec

  Zycze powodzenia tym co biorą udział

 • anonim

  No,no to ciekawe ile osób teraz wygra?Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział .

 • Schlieri-fanka doświadczony

  A i wygrany: przywieź jakieś fajne fotki z Planicy :D

 • Schlieri-fanka doświadczony

  Powodzenia dla wszystkich :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).