Dzień Dziecka w Wiśle

 • 2008-06-02 22:44
ong>W sobotę w Wiśle odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka.

Wystartowali w nich skoczkowie z Beskidów, z Zagórza oraz Czesi. Wśród najmłodszych dzieci, rywalizujących na K17, pierwsze miejsce wywalczył Bartek Czyż z Wisły (17,5 m i 17 m), przed swoim klubowym kolegą, Tomkiem Pilchem (16,5 m i 16 m) oraz Ondrejem Krpecem z Kozlovic (16 m i 16 m).

W grupie juniorów E (K23) całe podium przypadło w udziale zawodnikom z Wisły Ustronianki, a stanęli na nim: Krzysio Kabot (21 m i 23 m), Kuba Jurosz (21 m i 21 m) i Dawid Byrt (21,5 m i 20 m). W tej kategorii wiekowej wystartowała jedna dziewczynka - Monika Luber z Gilowic i uplasowała się na 12. miejscu.

Juniorzy D skakali na obiekcie K40. Wygrał jeden z faworytów - Damian Żyła z Klimczoka Bystra, który lądował na 41,5 m i 40 m. Drugie miejsce zajął Czech Michal Krpec (36 m i 37,5 m), a na najniższym stopniu podium znalazł się zawodnik Sokoła Szczyrk, Artur Łokaj (36,5 m i 37 m).

W kategorii junior C również bez niespodzianek - pewnie triumfował Tomek Byrt (41,5 m i 41,5 m), wyprzedzając Olka Zniszczoła (40,5 m i 40,5 m) i Szymona Szostoka (37,5 m i 40 m). Startująca w tej grupie dziewczynka, Michaela Dolezalova, zajęła 15. lokatę.

Tomek Byrt swoimi skokami wygrał rozegrane podczas tej imprezy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Drugą pozycję wywalczył zawodnik polskiej kadry kombinacji norweskiej, Adam Cieślar (40,5 m i 41,5 m), a trzecią - 41 m i 40,5 m.

Pełne wyniki opublikujemy wkrótce.


Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4218) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  skoki

  te skoki wyszły mi nie za dobrze

 • anonim

  I dziewcząt, oczywiście, bo nie doczytałam dość dokładnie:)
  Gratulacje dla wszystkich!

 • anonim

  Serdeczne gratulacje dla wszystkich chłopców !

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).