Nowa rola Janne Ahonena

 • 2008-06-18 22:29
ong>Wszystko wskazuje na to, że Janne Ahonen nie do końca rozstanie się z drużyną fińskich skoczków narciarskich. W nowym sezonie utytułowany zawodnik ma bowiem być odpowiedzialny za sprzęt reprezentacji.

Głównym zadaniem Janne ma być poszukiwanie optymalnych rozwiązań, jeśli chodzi o kombinezony fińskich skoczków.

"Dotychczas zajmowałem sie tylko swoim własnym kombinezonem, aby był jak najlepiej dopasowany i dobrze wykonany. Teraz, gdy mam więcej czasu, mogę pomóc również swoim byłym kolegom z drużyny" - mówi Janne Ahonen.

Janne nierzadko będzie więc musiał, uzbrojony w igłę i nitkę, przeszywać ręcznie kombinezony fińskich skoczków, aby w nadchodzącym sezonie mogli pójść w ślady 31-letniego Ahonena, i podobnie jak on, sięgać po najwyższe laury.

Tuija Hankkila, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6189) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Janne nie tylko poprawial swoje kombinezony. Umie je szyc. Jako mlody chlopiec na zgrupowaniach sie czesto nudzil w wolnych chwilach i wowczas zaczal sie bawic szyciem kombinezonow. Zapraszam na 9 lipca do Lahti na zawody ku czci Anne.

 • anonim

  No, no... To może za jakiś czas specjalna kolekcja z haftowanymi autografami Janne? Jeśli człowiek zdolny, to czemu nie korzystać z talentu!
  A swoją drogą, to ta Ahonenowa ma się dobrze... Też chcę takiego męża;D

 • anonim

  No proszę, on też szył i coś poprawiał w swoich strojach,
  natomiast jak robili to nasi zawodnicy to wiekszośc była mocno wręcz zbulwersowana, że to nie oni sa od tego.

  Jesli trzeba, to zawodnik sam sobie coś może poprawić.

 • nemo12 początkujący

  szkoda ze ahonen odszedl to swietny skoczek i on ma szyc kombinezony ?! SZKODA ! JANNE WRÓĆ!

 • anonim
  hehe

  |No i dobrze Janne. Kovham Cię Adasiu Małysz. Pozdrowienia dla wszystkich skoczków

 • vegx redaktor

  No prosze. Zdolny człowiek zna sie na wszystkim :)

 • anonim
  z innego portalu

  ,,Janne Ahonen w nowej funkcji''

  ,,Ahonen będzie odpowiadał za dopasowanie kombinezonów do każdego zawodnika, co oznacza między innymi czysto krawieckie zajęcie przy maszynie do szycia. Z tym Ahonen radzi sobie jednak doskonale - o czym zaświadczyć mogą koledzy-skoczkowie oraz małżonka, którym Janne niejednokrotnie przerabiał ubrania :)''

 • indor_ weteran

  Czyli co? Będzie jeździł na zawody?
  To po jaką cholerę było kończyć karierę?
  Przecież gadał, że chce siedziec w Lahti z zoną i dzieckiem?

 • Hannawald bywalec
  Ahonen

  mi sie nie chce nawet tego tekstu komentować....ROFLIMO OMFG LOL
  Cale życie sie zastanawiam, jak można takie głupie teksty pisać...przecież , to nawet komp tego nie wytrzyma, nie mówiąc o papierze

 • anonim

  Ahonen ,,uzbrojony w igłę i nitke przeszywać ręcznie kombinezony byłych kolegów z drużyny'' czy ja dobrze zrozumiałem ? Brzmi to tak jakby Boniek uzbrojony w pompkę i igłę pompował piłki naszym piłkarzom, żeby mogli pójść w jego ślady... może sie nie znam

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).