Hajek: "Ten wypadek to dla mnie ogromna nauczka"

 • 2008-07-02 13:55

Antonin Hajek, który w kwietniu tego roku uległ groźnemu wypadkowi samochodowemu powoli powraca do zdrowia i pełnej sprawności - podaje serwis Sport24.pl.

Czech tuż po wypadku przeszedł operację kości miednicy, co na wiele tygodni nie pozwalało mu wstawać z łóżka. Jednak już dwa tygodnie temu, Hajek postawił pierwsze kroki po wypadku. Obecnie przebywa na turnusie rehabilitacyjnym połączonym ze SPA i z dnia na dzień robi postępy.

Niestety nie zobaczymy Czecha w zawodach z cyklu Letniej Grand Prix, które rozpoczynają się już pod koniec lipca, również jego starty zimowe stoją pod znakiem zapytania. Przypuszczalnie Hajek nie wystąpi także na Mistrzostwach Świata, jakie w 2009 roku zorganizuje czeski Liberec.

"Ten wypadek to dla mnie ogromna nauczka. Teraz wiem jak kruche jest zdrowie i życie - jak w jednej chwili wszystko może się zepsuć i to przez własną głupotę" - powiedział Hajek.


Natalia Konarzewska, źródło: Sport24.pl
oglądalność: (3985) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Zima i lato A.Hajka

  Antonin Hajek w PŚ - ur.2.02.1987:

  2003/2004 - bez pkt PŚ
  2004/2005 - 64 miejsce - 17 pkt - 3 Czech
  2005/2006 - 76 miejsce--- 5 pkt - 3
  2006/2007 - 32 miejsce-160 pkt - 2
  2007/2008 - 43 miejsce - 44 pkt - 3

  Antonin Hajek w LGP
  2005 - 35 miejsce - 37 pkt - 3 Czech
  2006 - 12 miejsce-168 pkt - 2
  2007 - 72 miejsce--- 8 pkt - 5

 • Ewelcia początkujący

  Nie wyobrażam sobie MŚ w Libercu bez niego...

 • szwajcarka początkujący

  Oj Antek, Antek, jak można się tak załatwić?!

 • anonim

  Niech sie w ogóle cieszy, że sie to tylko tak skończyło.

  Życzę mu szybkiego powrotu na skocznie:)

 • maja88 bywalec

  Oby szybko wrócił do zdrowia i mógł wrócić na skocznie!

 • anonim

  Niech przyjedzie do Zakopca na LGP... zobaczyc jak skacza jego koledzy! Wracaj do zdrowia!

 • magdalenka początkujący

  Szybko wracaj do zdrowia i....na skocznię!

 • anonim

  To Niuniusia może nie być w zimie w Zakopanem?! :-( Tylko nie to! Niech przyjedzie chociaż jako widz!
  Dobrze, że się kuruje, ale niech Jego przeżycia będą nauczką dla innych kierowców (nie tylko skoczków). Zdrówka życzę!

 • anonim
  skoki w Czechach

  wracaj do zdrowia Tonio i raduj nas Swoimi skokami

 • Skandinavia początkujący

  Jasne, że szczęście, że żyje. Gdyby było inaczej, tragedia... Ale mam nadzieję, że teraz będzie jeździł ostrożniej, żeby sytuacja taka nigdy się niewtórzyła.

 • anonim

  Skandinavia
  Może i przez głupotę i nieuwagę, ale ważne że żyje. Trzymaj sie Niuniek i szybko zdrowiej bo liczymy na to że pokażesz się w PŚ. !

 • Skandinavia początkujący

  I po sezonie przez jedną chwilę nieuwagi i głupotę.

 • anonim

  Oj Hajek,Ty dzięuj Bogu ,że Ty w ogóle żyjesz.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).