Frantisek Holik i Michał Milczanowski z pucharem Crunchips

 • 2008-07-19 23:52

Sobota była pierwszym dniem zakopiańskich zawodów o Wielki Puchar Crunchips. Rywalizację stoczyli ze sobą skoczkowie z kategorii wiekowych junior E i junior D, wśród których najlepsi okazali się: Frantisek Holik i Michał Milczanowski.

Frantisek Holik, zwycięzca wśród juniorów E, uzyskał odległości 29,5 m i 30,5 m. Drugie miejsce zajął Rumun Eduard Torok, z wynikami 30 m i 30,5 m, a trzecie - Daniel Holub (30,5 m i 30,5 m). Najlepszy z Polaków, Bartek Jarząbek, ukończył zawody tuż za podium, na czwartym miejscu (30 m i 30,5 m). W konkursie wystartowały dwie nasze zawodniczki: Asia Szwab (19.) i Maja Stachowska (29.), a także reprezentantki Rumunii, z których najlepsza, Dana Haralambie, zajęła 12. lokatę.

W grupie juniorów D triumfował Michał Milczanowski z ZTS Zakucie Zagórz, uzyskując w swoich skokach dwukrotnie odległość 33,5 m. Na drugim miejscu znalazł się Jakub Bachleda Szeliga (33 m i 33 m), a na trzecim - Tomas Portyk (32 m i 32,5 m). Skacząca w tej grupie Magda Pałasz zajęła 48. lokatę.

W niedzielę odbędą się zawody dla starszych grup wiekowych.

Pełne wyniki

Galeria zdjęć autorstwa Adriana Gładeckiego na stronie Tygodnika Podhalańskiego


Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5937) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Mam nadzieję, że te wyniki daja do myślenia Panom z PZN i na zawody Fis Junior tym razem nie będa wysyłać ciągle tych samych zawodników, ale dostanie szanse wielu utalentowanych chłopców. My mamy wiele utalentowanych skoczków i pora im wszystkim dac szansę. Wystarczy popatrzeć czego dokonali Rumuni wożąc swoje dzieci na wszystkie możliwe zawody zagraniczne. Oni nie wożą jednego dziecka oni wożą wielką druzynę!

 • anonim
  JUNIOR C

  JUNIOR C HS 72

  1. MIĘTUS Grzegorz.......249,5 pkt.
  2. BYRT Tomasz............246,6 pkt.
  3. MURAŃKA Klemens....240,9 pkt.

  Junior B

  1. Turczak Konrad
  2. Miętus Krzysztof
  3. Skrobot Kamil

  JUNIOR A

  1. Wojciech Gąsienica- Kotelnicki
  2. Jakub Kot
  3. Tomas Zmoray

  *** Komentarz zmodyfikowany przez Moderatora(12), 2008-10-17 22:55:33 ***

 • anonim
  www.orliki-skoki.blog.onet.pl

  Nasi młodzi skoczkowie przed konkursem Crunchips startowali w 14 zawodach (9 w karju i 5 za granicą). Gdyby zsumowac wszystkie punkty, które zgromadzili od poczatku maja, to w poszczególnych kategoriach wyniki wyglądają tak:

  Rocznik 2000
  Startowało 13 chłopców i 1 dziewczyna
  1. Tomek PILCH..................1913,1 pkt.
  2. Łukasz STAWOWY...........1502,9 pkt.
  3. Kamil KOCIERZ................1366,6 pkt.

  Rocznik 1999
  Startowało 13 chłopców i 1 dziewczyna
  1. Paweł WĄSEK..................2276,4 pkt.
  2. Bartosz CZYŻ....................2062,1 pkt.
  3. Kacper KONIOR................1413,6 pkt.
  4. Dawid CZERNECKI.............1318,5 pkt.

  Rocznik 1998
  Startowało 10 chłopców
  1. Dominik KASTELIK............2179,9 pkt.
  2. Jakub JUROSZ...................1692,7 pkt.
  3. Dawid BYRT.......................1628 pkt.

  Rocznik 1997
  Startowało 14 chłopców i 2 dziewczyny
  1. Filip PAŁASZYŃSKI..............2174,9 pkt.
  2. Krzysiek KABOT...................1452,9 pkt.
  3. Jakub KANIK.......................975,8 pkt.

  Rocznik 1996 (24 startujących)
  1. Przemek KANTYKA................2061,5 pkt. ( 10 startów)
  2. Kamil KUREK..........................1565,7 pkt. ( 11 startów)
  3. Michał MILCZNOWSKI..............1563,6 pkt. ( 6 startów)
  4. Dominik JUROSZ......................1462,7 pkt. ( 9 startów)
  5. Łukasz PODŻORSKI..................1431,2 pkt. (7 startów

  Rocznik 1995 (24 startujacych)
  1. Damian ŻYŁA..........................2114,1 pkt. ( 9 startów)
  2. Gabriel MAJCHER.....................1878,7 pkt. (9 startów)
  3. Piotr STASIK...........................1679,9 pkt. ( 11 startów)
  4. Jakub WOLNY..........................1619,2 pkt. (7 startów)

 • anonim
  zdjęcia

  ej zdjęcia są na tygodnikpodhalanski.pl ale nie ma w locie

 • anonim

  A gdzie Damian Żyła i Krzysiek Leja?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).