Adam Małysz laureatem

 • 2003-05-10 21:08
Adam Małysz został laureatem Polskiej Nagrody Europejskiej, ustanowionej w roku 1996 przez Fundację im. Roberta Schumana. Jest to nagroda honorowa wyróżniająca osoby szczególnie zasłużone dla integracji Polski z Europą.

Nagrodę w imieniu laureata odebrał jego trener Apoloniusz Tajner podczas inauguracji X Polskich Spotkań Europejskich na Placu Zamkowym w Warszawie.

Tadeusz Mazowiecki, wręczając nagrodę podkreślił, że jest ona wyrazem uznania dla zasług Adama Małysza w rozsławianiu dobrego imienia Polski na świecie, dla postawy, którą zdobył sobie serca wielu Polaków, uznania za to, że prowadzi młode pokolenie do Europy.

W poprzednich latach laureatami Polskiej Nagrody Europejskiej, przyznawanej podczas Spotkań Europejskich, byli, między innymi, brytyjski historyk, profesor Norman Davis i Jan Kułakowski.

za IAR

Jaala, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5393) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  GRATULACJE!!!

 • anonim

  adas szefunio :)))

 • anonim

  Jeżeli sportowiec sprzedaje swój wizerunek do reklamy komercyjnych produktów, to jest to normalne, bo zarabiać trzeba. Ale jeżeli sprzedaje się politykom do prowadzenia dla nich agitki, to jest to prostytuowanie się. Zawiodłem się na Adamie, odkąd sprzedał się do reklamowania Unii Europejskiej.
  ADAM MAŁYSZ ZOSTAŁ POLITYCZNĄ PROSTYTUTKĄ

 • anonim
  do "Zawiedziony"

  Nie masz już do czego sie przypieprzyć??? Przynajmniej Adamowi można ufać ( naszym politykom niesty nie ). Facet stara się zrobić coś dla nas wszystkich a ty go krytykujesz. ech szkoda sółw. Pozdrowienia dla wszystkich

 • anonim

  js vas nč ne zastopim in vi verjetn tud mene ne

 • xxx początkujący
  do zawiedzionego

  MÓGŁBYŚ SIĘ NIE POWTARZAĆ

  POWTORZE TO CO NAPISALAM :
  kazdy ma prawo do wyrazania swoich opini, jesli Adam tak uwaza to moze to powiedziec glosno to dobrze ze namawia do oddania glosu za unia , i wcale nie jest polityczna prostytutka, jest naszym wzorem i warto Go nasladowywac, przynajmniej ja tak mysle (tez jestem na TAK za Unia Europejska )

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).