Austriacy ogłosili skład kadry

 • 2003-05-14 12:39
Trenerzy Austrii ogłosili już skład kadry narodowej oraz kadry "A" na najbliższy sezon. Nie ma większych niespodzianek - kadra "A" to głównie młodzi zawodnicy, którzy dotychczas brali udział w zawodach Pucharu Kontynentalnego, natomiast w drużynie Hannu Lepistoe ujrzymy skoczków, których podziwialiśmy w zeszłym sezonie w PŚ...

Z pewnością cieszy obecność w składzie drużyny narodowej Andreasa Goldbergera. Utytułowany Austriak nosił się z zamiarem zakończenia kariery, a następnie podddał się dosyć skomplikowanej operacji, ale wszystko wskazuje na to, iż zobaczymy go na skoczni jeszcze w nadchodzącym sezonie.

W kadrze "A" ponownie znalazł się Stefan Thurnbichler - triumfator ubiegłej edycji Pucharu Kontynentalnego. Po takim sukcesie wydawało sie, iż w tym sezonie może mieć on pewne miejsce w kadrze pod wodzą Hanu Lepistoe, jednak najwyraźniej nie wystarczyło to by znaleźć uznanie w oczach austriackich trenerów.

Skład kadry narodowej:
Andreas Goldberger
Martin Höllwarth
Andreas Kofler
Florian Liegl
Thomas Morgenstern
Christian Nagiller
Reinhard Schwarzenberger
Andreas Widhölzl

Skład kadry "A"
Mathias Hafele
Bastian Kaltenböck
Martin Koch
Wolfgang Loitzl
Stefan Thurnbichler
Bernhard Metzler
Balthasar Schneider

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5327) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Dlaczego Christian Nagiller kojarzy mi się z Christiną Aguillerą? Buhahahahaha
  Goldi jest słodki :)

 • kolesio bywalec
  Goldi

  Fajnie że się Goldi załapał.
  Bez niego faktycznie skoki nie byłyby takie same.

 • anonim
  ###

  NIE WIEM DLACZEGO NAGILLER KOJARZY CI SIE Z CHRISTINA, MNIE ZA TO ON SIE Z PAZNOKCIEM KOJARZY TAK Z NIEMIECKIEGO :)

 • anonim

  GOLDI IS THE BEST !!!!!!! :-) POZDRÓWKI DLA WSZYSTKICH :-)))))

 • anonim
  Hmmm

  Goldi jest w żółtej koszulce lidera. A zdjęcie jest z 2002 roku z Neustadt. Przeciaż on wtedy nie był liderem:/ Chyba, że chodzi o konkurs drużynowy.

 • anonim
  oj tam

  i tak Floruś jest the best (jeśli chodzi o austriacką drużynę) :))))))

 • anonim

  Thomuś w kadrze narodowej!! I Goldi! Wspaniale!

 • anonim

  A może to nie jest koszulka lidera tylko kamizelka ratunkowa? Buhahahaha!!! :)

 • anonim
  Już mdleje z wrażenia.

  Hehe... gOLDI!!! =) Zaraz sie rozpłacze, ze szczęścia. To wspaniale, że tak bardzo lubiany i kochany przez polskich fanów skoczek znów wraca. Niech bije rekordy i staje na podium z Małyszem. Ale sie podjarałam. Fanka nie wiedziałam :D Dla ciebie tez pozdro!!!

 • anonim
  żółta koszulka

  To nie żółta koszulka lidera, tylko koszulka z górną żółtą częścią, w kolorze sponsora (pewnie to był Ruhrgas).

 • anonim
  goldas ;-)

  nic dodać nic ująć...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).