Martin Schmitt wygrywa w Kuopio

 • 2000-11-24 20:01
W pierwszych zawodach Pucharu Świata w sezonie 2000/2001 pewne zwycięstwo odniósł Martin Schmitt (128 i 118,5m). Niemiec pokonał o ponad 20 pkt. swego rodaka - Svena Hannawalda oraz o ponad 30 pkt. trzeciego, Andreasa Widhoelzla.

Z Polaków w konkursie zobaczyliśmy tylko Wojciecha Skupienia, który ostatecznie po skokach na 106 oraz 107m. Adam Małysz został zdyskwalifikowany, z powodu zbyt długich nart po kwalfikacjach, w których uplasował się na 1 miejscu.

Zobacz pełne wyniki zawodów...

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8945) komentarze: (16)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • ZnanyProfesor początkujący

  Schimtt wtedy tak bardzo dominował, jeszcze nie wiedział, że niedługo będzie miał godnego rywala.

 • Jakub-B początkujący

  Dobrze Widhoelzl i Hannawald

 • radoslaw.lis początkujący

  Fajowo że wygrał

 • jozek_sibek redaktor
  @fan skoków

  Znam tę stronę.
  Niestety wyniki z tego konkursu są nie prawdziwe - odleglości podane są do pełnego metra,punkty za odległość i styl, też podane są do pelnego punkta.
  Coś tam nie gra?

 • akont początkujący

  az milo popatrzec na takie stare newsy w ktorych wygrywali skoczkowie na ktorych teraz jedynie mozemy popatrzec w pierwszej serii ;)
  na szczescie Martin jeszcze trzymas ie swietnie i moze nas kiedys zaskoczy

 • manu_fan początkujący

  @ Arturinho sezon 2001/02 także był nieczego sobie w wykonaniu martina zajął 5 miejsce w PŚ potem już poza 20, ale w tym sezonie odrodził się i powraca powoli na szczyty

 • Arturinho początkujący

  Dopisek współczesny:
  To był ostatni dobry sezon Schmitta na poziomie, pewno po tym konkursie wszyscy spekulowali że to on po raz trzeci wygra PŚ, no jednak ktoś mu przeszkodził:)

 • manu_fan początkujący

  ciekawe ile adam skoczył w tym skoku co go zdyskwalifikowali ja wogole tego nie oglądałem miałem wtedy 7 lat ! a teraz ogladam regularnie wzystkie od 4 lat ! niemcy mieli rewelacyjny początek !

 • anonim
  @jozek_sibek

  Na stronie: http://www.skispringen.com/archiv/index_db.htm
  Znajdziesz wszystkie wyniki.
  pozdrowienia

 • jozek_sibek redaktor

  Poszukuje wyników tego konkursu - chodzi o 1 serię(kolejnosć i punkty).
  Proszę o kontakt.

 • jozek_sibek redaktor
  W.Skupień

  26-W.Skupień,wygrywa z: 27-Goldbergerem,31-32 -Ljoekeysoyem, 31-32-Horngacherem, 33-Hoellwarthem, 38-Jandą, czy 48-Kasaim. Gdyby teraz tak było- to jest 5 lat pużniej.

 • anonim
  konkurs

  Miał wtedy Schmitt początek sezonu jak zawsze, potem Małysz się obudził i Martin tylko z nim przegrał. Dobrze zaczął Skupień.
  pozdrowienia

 • anonim

  Schmit Na Początku sezonu chcze sie zrechabilitować Potem Bezie coraz Gorzej Dojdzie do tcs I I ponim Nie wytrzyma presi adam to wykorzysta i juz

 • anonim

  PAMIETAM TEN KONKURS I MAM NADZIEJE ZE PAMIETACIE CO POZNIEJ ADAŚ ZROBIL PRZEZ RESZTE SEZONU , TO BYL PIEKNY SEZON...:)

 • Małysz początkujący

  Bardzo ładnie skoczył Schmitt ale Adaś został dyskalifikowany z powodu długich nart

 • anonim
  Zdyskwalifikowanie

  Moim zdaniem włodarze Oucharu świata powinni pomyśleć nad tym co robią bo przez
  to adaś mógł nie wygrać pucharu świata
  na szczescie pokazal pozniej kto jest najlepszy

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).