PK w Braunlage: Pettersen najlepszy na treningu

 • 2009-01-03 14:57

Dziś na skoczni HS100 w Braunlage odbyły się dwie serie treningowe przed zawodami Pucharu Kontynentalnego.

W obydwu kolejkach najdłuższe skoki oddał Sigurd Pettersen, który lądował na 95,5 m i 96 m.

Wśród naszych reprezentantów najlepiej spisali się Łukasz Rutkowski (86,5 m i 90 m) oraz Maciej Kot (83 m i 91,5 m). Stefan Hula uzyskał 81,5 m i 86 m, a Krzysztof Miętus - 81 m i 86 m.

Szczegółowe wyniki treningu


Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4183) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Styrian stały bywalec

  Anika : to sa nawet baaaaardzo dobre skoki , chyba ze jestes w stanie podac jakies lepsze tej zimy , albo chociaz podobne - czyli czterech naszych w drugiej serii ? Ja sobie nie przypominam :-( . Pozatym to tez dziala bardzo dobrze na psychike - oni caly czas skacza duzo ponizej swoich wlasnych oczekiwan i z nikad ( poza Mateja ) nie maja jakiejs sensownej rady czy pomocy . Wiec taki wynik pokaze im ze wcale nie sa bez szans , bo i naprawde nie sa , tylko Celej z Fijasem poprostu sie nie nadaja na trenerow .

 • anonim
  Bachleda ma chyba wykupiona miejscówke na start w zawodach PŚ

  Bachledę juz dawno trzeba było do PK wysłać, przynajmniej tam by punktował. Ale jak się sponsor uprze, to będzie go trzeba znów bezproduktywnie całą zime wozić na zawody PŚ a wywalać innych do PK!
  To, że zawsze latem 2 razy skoczy dobrze na Wielkiej Krokwi nie powinno być powodem wożenia go przez całą zimę po zawodach PŚ, by tam nie przechodził nawet kwalifikacji. Który to juz sezon jest tak samo a trenerzy ciągle niepouczalni.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).