Fotorelacja z PŚ w Kulm - cz.2: Sobotnie zawody

 • 2009-01-12 15:14
ong>Sobotnie zawody PŚ w Kulm przyniosły nam niesamowity spektakl, którego kulminacją był lot Gregora Schlierenzauera na 215,5m, a tym samym, ustanowienie nowego rekordu obiektu. Zapraszamy do naszej fotorelacji z tego wydarzenia.


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5993) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  @wierny kibic

  pozwól że każdy /każda będzie oglądał skoki z powodów dla niego najlepszych . niektórzy ogladają skoki dla wyczynów skoczków a niektórzy i tyczy się to dziewczyn dla skoczków którzy są w wiekszości fajnymi , przystojnymi facetami i nic nam do tego .zanim mnie zjedziesz powiem Ci tylko że ja jestem kibicem Gregora nie tylko dlatego że jest fajnym chłopakiem ale też interesują mnie jego wyniki sportowe po każdym konkursie mam obolałe kciuki a po jego 42 miejscu w zeszłym sezonie nie mogłam dojść do siebie . gdybym tylko patrzyła na jego zalety wizualne guzik by mnie to obeszło ..a co do tej afery co do dziewczyny to Gregor jest sam wiem to z pewnego żródła .

 • anonim

  A przeżywacie czy Gregor ma dziewczynę czy nie. On jest normalnym chłopakiem tak jak każdy inny. Może robić co chce i mówić co mu się tylko podoba !

  Ciekawe czy Wam by było miło gdyby o Was tak pisali i kłócili się o to czy jest taki czy taki. Każdy ma swoje życie i może mieć każdego kogo chce.

  IBK
  Ty już nie zmyślaj bo Ci to w ogóle nie wychodzi. Skąd wiesz jaki On jest ? A może jesteście dobrymi przyjaciółmi ? hahaa ! nie rozśmieszaj mnie. Gdybyś bardzo dobrze wiedziała jaki Gregor jest to byś napisała bo widzisz, że niektóre są bardzo ciekawskie.

  P.S. Dla mnie nie liczy się wygląd u skoczka i nie oglądam skoków żeby sobie pooglądać ich ładne buźki. Chyba tak na prawdę nie wiecie po co oglądacie skoki.

 • anonim
  @ Sylwia

  po prostu wiem. Wkurza mnie ze chodza jakies plotki o jakies Sylvie, ktorej nigdy nie bylo u niego w zyciu. chcieliscie wiedziec to macie. the whole truth. Dodac mozna ze Gregorek nie jest taki swiety jak wszyscy mysla i byscie padli jak byscie uslyszeli co z jego buzi wylatuje i wogole co on odstawia

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).