Klasyfikacja Pucharu Świata 1987/1988

Klasyfikacja Pucharu Świata w sezonie 1987/1988
LP. ZAWODNIK KRAJ PUNKTY STRATA
1NYKAENEN Matti2820
2PLOC Pavel187-95
3ULAGA Primoz127-155
4PARMA Jiri125-157
5VETTORI Ernst114-168
6WEISSFLOG Jens111-171
7JOHNSEN Erik106-176
8TEPES Miran96-186
9FIDJESTOEL Ole Gunnar82-200
10BOKLOEV Jan64-218
11BAUER Andreas61-221
12OPAAS Vegard60-222
12TAELLBERG Staffan60-222
14EIDHAMMER Ole-Christian57-225
15THOMA Dieter56-226
16KJOERUM Jon-Inge53-229
17HEUMANN Josef44-238
18WIEGELE Franz43-239
19NIKKOLA Ari-Pekka41-241
20LOTRIC Rajko40-242
20PUIKKONEN Jari40-242
22HAUSWIRTH Christian39-243
23FELDER Andreas38-244
24DLUHOS Ladislav33-249
25KUTTIN Heinz32-250
26SCHUSTER Werner30-252
26STJERNEN Hroar30-252
26YLIPULLI Tuomo30-252
29HOLLAND Mike29-253
30BULAU Horst28-254
30SVAGERKO Martin28-254
32LEDERER Remo26-256
32YLIPULLI Heikki26-256
32STRANNER Günther26-256
35STROHMAIER Oliver25-257
35SUORSA Pekka25-257
37MALEC Jiri24-258
38NOKELAINEN Kai22-260
39DEBELAK Matjaz21-261
40MOLLARD Didier20-262
40PIAZZINI Fabrice20-262
42COLLINS Steve18-264
43JOHANSEN Jouni17-265
44AASTROEM Magnus15-267
44GILLMANN Todd15-267
46KLAUSER Thomas14-268
47LAAKKONEN Risto13-269
48LEHMANN Christoph12-270
48TAELLBERG Per-Inge12-270
50HAIM Werner11-271
50LUNARDI Virginio11-271
52CECON Roberto10-272
52KOPAC Robert10-272
54MARTINSSON Mikael9-273
55FIJAS Piotr8-274
55HUNGER Heiko8-274
55NIEMINEN Anssi8-274
55TROEEN Jan Henrik8-274
59FINDEISEN Ulf7-275
59RICHARDS Ron7-275
59SAMBUGARO Sandro7-275
62BALANCHE Gérard6-276
63DAUN Anders5-277
63HAKALA Vesa5-277
63ROHWEIN Peter5-277
63TAO Katsushi5-277
63WIERWIEJKIN Andriej5-277
68DOLAR Tomaz4-278
68KONOPACKE Mark4-278
70BRAATEN Steinar2-280
70BREJCZEW Władimir2-280
70PERSSON Halvor2-280
73KLIMOWSKI Zbigniew1-281
73KYLMAEAHO Kimmo1-281
73OKRAFFKA Udo1-281

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -