Wyniki Pucharu Świata z dnia 1980-03-16 konkurs indywidualny Oslo (K-105), Norwegia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | KOGLER Armin | 97.5 | 102.5 | 238.5 | |
2 | PUIKKONEN Jari | 96.5 | 100 | 235.1 | |
3 | NEUPER Hubert | 97.5 | 99 | 234.1 | |
4 | LIPBURGER Alois | 96 | 98.5 | 231.8 | |
5 | AKIMOTO Masahiro | 99 | 98.5 | 231 | |
6 | MEISINGER Thomas | 92.5 | 101.5 | 229.1 | |
7 | BOBAK Stanisław | 94 | 100.5 | 228.3 | |
8 | LEVORSTAD Tom | 91 | 105 | 226.9 | |
9 | YAGI Hirokazu | 88 | 104 | 224.3 | |
10 | SAETRE Johan | 93 | 98.5 | 223.6 | |
11 | BERGERUD Per | 97 | 93.5 | 221.2 | |
11 | RUUD Roger | 96.5 | 96.5 | 221.2 | |
13 | MILLONIG Hans | 89.5 | 101 | 220.7 | |
14 | HOLMEN JENSEN Dag | 89 | 101 | 219 | |
15 | LEITNER Peter | 101 | 91.5 | 218.5 | |
16 | MOBEKK Ivar | 92 | 98 | 218 | |
17 | SUMI Hansjörg | 92 | 99 | 217.4 | |
18 | INNAUER Toni | 93 | 93.5 | 217.1 | |
19 | WALLNER Hans | 93 | 96 | 216.6 | |
20 | SKODA Leos | 87 | 95.5 | 208.5 | |
21 | COLIN Gerard | 90.5 | 96 | 208.1 | |
22 | SAMEK Josef | 89 | 91.5 | 204.7 | |
23 | ZUEHLKE Reed | 89 | 93.5 | 204 | |
24 | LUSTENBERGER Karl | 89.5 | 91.5 | 202.9 | |
25 | MAKI Jim | 87.5 | 92 | 200.8 | |
26 | BOEGSETH Jon Eilert | 92.5 | 88 | 198.7 | |
27 | TEPES Miran | 88 | 92.5 | 197.7 | |
27 | TOIVONEN Seppo | 87.5 | 93 | 197.7 | |
29 | TSURUGA Sakae | 84.5 | 92 | 197.1 | |
30 | ULAGA Primoz | 87 | 95 | 196.8 | |
31 | TANCZOS Jan | 85.5 | 92.5 | 195.2 | |
32 | BRAATEN Steinar | 85.5 | 91.5 | 194.3 | |
33 | BAJC Vasja | 85.5 | 88.5 | 188.6 | |
33 | OEVERBY Kurt-Arne | 82 | 92 | 188.6 | |
35 | TVEITEN Stein Eric | 85.5 | 89 | 187.8 | |
36 | SAITO Takayuki | 89 | 88 | 187.3 | |
37 | OEDEGARD Terje | 83.5 | 89.5 | 185.2 | |
38 | HILLE Andreas | 83 | 89 | 183.8 | |
39 | WESTERLUND Lars | 84 | 86.5 | 183.7 | |
40 | JOHNSON Geir | 86 | 86.5 | 183 | |
41 | ASPHOL Halvor | 82.5 | 92 | 182.3 | |
42 | BREMSETH Ole | 86 | 84 | 179.5 | |
43 | SKJOERSAETER Kjell-Arild | 85.5 | 87 | 179 | |
44 | LANGKLOPP Magnar | 86 | 84 | 178.5 | |
45 | LIE-NILSEN Kai-Bastian | 87.5 | 94.5 | 176.8 | |
46 | KOWALSKI Andrzej | 81.5 | 84.5 | 176.4 | |
47 | WALDVOGEL Georg | 80.5 | 83.5 | 176.1 | |
48 | TUCHSCHERER Klaus | 86 | 81.5 | 175.5 | |
49 | JERNKROOK Tomas | 85.5 | 82 | 168 | |
50 | KOKKONEN Pentti | 87.5 | - | 94.5 | |
51 | GROYER Alfred | 85 | - | 84 | |
52 | MALMQUIST Walter | 81 | - | 83.4 | |
53 | KIRKELUND Sveinung | 84.5 | - | 83.3 | |
54 | STJERNEN Hroar | 81.5 | - | 81.6 | |
55 | SCHWINGHAMMER Peter | 81 | - | 80.9 | |
56 | KELEMEN Zoltan | 81.5 | - | 80.6 | |
57 | GELLER Gabor | 79 | - | 79.1 | |
58 | DAUN Anders | 80 | - | 78.5 | |
59 | KRISTIANSEN Tom | 80 | - | 78 | |
60 | OENSOEYEN Oeystein | 77.5 | - | 77.5 | |
61 | DEVECKA Mike | 77 | - | 76.8 | |
62 | LOTRIC Rajko | 77 | - | 75.8 | |
63 | NORDENG Nils-Petter | 76.5 | - | 75.1 | |
64 | CZERNIAJEW Władimir | 77 | - | 74.8 | |
65 | STROEMBERG Jan Erik | 75.5 | - | 72.2 | |
66 | KASHIWAYA Manabu | 75.5 | - | 71.7 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |