Wyniki Pucharu Świata z dnia 1981-02-28 konkurs indywidualny Saint-Nizier (K-112), Francja |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | RUUD Roger | 111 | 105 | 247.6 | |
2 | MOBEKK Ivar | 103.5 | 101 | 227.5 | |
3 | VETTORI Ernst | 103.5 | 101 | 226.5 | |
4 | BOEGSETH Jon Eilert | 99 | 102 | 221.1 | |
5 | KOCH Fritz | 101 | 101 | 220.5 | |
6 | BREMSETH Ole | 105 | 96 | 220.1 | |
7 | LIPBURGER Alois | 103 | 94 | 216 | |
8 | ABERER Gebhard | 100 | 93.5 | 208.6 | |
9 | TVEITEN Stein Eric | 101.5 | 92 | 206.6 | |
10 | SUMI Hansjörg | 102 | 91 | 204.9 | |
11 | WILLIAMS Tim | 99 | 94.5 | 203.1 | |
12 | ERNST Joachim | 105.5 | 86.5 | 202.5 | |
13 | TROEEN Jan Henrik | 95 | 94 | 198.8 | |
14 | DAVIS Jeff | 103 | 82 | 192.7 | |
15 | WURSTHORN Albert | 85 | 100 | 190.2 | |
16 | HYSEK Josef | 96 | 87 | 189.9 | |
17 | COLIN Gerard | 96 | 87 | 189.4 | |
18 | SAUVANET Thierry | 100 | 80.5 | 187.4 | |
19 | ZUEHLKE Reed | 101 | 77.5 | 183.6 | |
20 | LENGAUER Alfred | 97.5 | 81 | 181.1 | |
21 | KOCH Heinz | 103 | 74.5 | 179.2 | |
22 | GELLER Gabor | 102 | 76 | 178.4 | |
23 | GABOURIAULT Jim | 97 | 77 | 175.3 | |
24 | SLUSNY Miroslav | 83 | 92.5 | 174.9 | |
25 | BRZUCHANSKI Josef | 100.5 | 74.5 | 174.7 | |
26 | ZAGAR Matjas | 96 | 78 | 173.8 | |
27 | NOVAK Frantisek | 92 | 78 | 165.7 | |
28 | DUBIEZ Patrick | 86 | 79.5 | 159.9 | |
29 | KAIZER Andrej | 86.5 | 76.5 | 154.9 | |
30 | GUILLAUME Bernard | 88 | 73 | 152.1 | |
31 | MOULLIER Bernard | 84.5 | 74 | 149.1 | |
32 | JERNKROOK Tomas | 87 | 73.5 | 148.9 | |
33 | JACOBERGER Philippe | 76 | 78 | 140.8 | |
34 | KELEMEN Zoltan | 78.5 | 79.5 | 140.4 | |
35 | KINNEY Mark | 77.5 | 76.5 | 139.3 | |
36 | HIRNER Rupert | 78 | 73 | 131.6 | |
37 | NORMAN Ake | 76 | 74.5 | 131.4 | |
38 | LAZZARONI Eric | 76.5 | 72 | 130.1 | |
39 | FISCHER Laszlo | 78 | 69.5 | 127.7 | |
40 | JAQUIERY Georges | 78.5 | 67.5 | 124.1 | |
41 | OLLI Benitto | 74.5 | 69.5 | 120.8 | |
42 | SCHMID Olivier | 76 | 67.5 | 120.1 | |
43 | BALOH Stanko | 77 | 68 | 117.2 | |
44 | GLOBOCNIK Bojan | 71.5 | 69.5 | 116.1 | |
44 | SALVI Franck | 75.5 | 68 | 116.1 | |
46 | STELLA Loris | 74 | 66 | 112.7 | |
47 | MUELLENER Roland | 68.5 | 70 | 112.1 | |
48 | GASPIRC Kristof | 69.5 | 67 | 108.8 | |
49 | SOLNER Dave | 68.5 | 64 | 100.2 | |
50 | CARLI Gianbattista | 64.5 | 66 | 99.4 | |
51 | LESS Roberto | 68.5 | 63 | 96.3 | |
52 | VANDELLE Jean-Daniel | 64 | 64.5 | 94.6 | |
53 | MOSELE Gian-Paolo | 61 | - | 32.5 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |