Wyniki Pucharu Świata z dnia 1981-12-30 konkurs indywidualny Oberstdorf (K-115), RFN |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | NYKAENEN Matti | 109 | 104.5 | 239.9 | |
2 | DECKERT Manfred | 104 | 108 | 239.3 | |
3 | PROSSER Thomas | 109 | 99 | 233.2 | |
4 | YLIANTTILA Kari | 103 | 99.5 | 226 | |
5 | SCHWARZ Christoph | 105 | 98.5 | 225.4 | |
6 | HOLMEN JENSEN Dag | 104.5 | 98.5 | 223.2 | |
7 | ULAGA Primoz | 106 | 97.5 | 220.9 | |
8 | OSTWALD Klaus | 101 | 103 | 220.1 | |
9 | RUUD Roger | 109.5 | 92 | 219.6 | |
10 | SAETRE Johan | 98 | 102 | 219.5 | |
10 | SCHWINGHAMMER Peter | 106 | 94 | 219.5 | |
12 | NAKATSU Nobuo | 102.5 | 96 | 218.4 | |
13 | KOGLER Armin | 99 | 100 | 218.1 | |
14 | BREMSETH Ole | 105 | 93 | 217.2 | |
15 | SUMI Hansjörg | 101 | 98.5 | 216.8 | |
16 | TANCZOS Jan | 104 | 96 | 215.5 | |
17 | ASPHOL Halvor | 107 | 91 | 213.2 | |
18 | SCHALLERT Richard | 105 | 92 | 212.3 | |
19 | FISCHER Laszlo | 101.5 | 97 | 210.9 | |
19 | CZERNIAJEW Władimir | 100 | 96 | 210.9 | |
21 | GROYER Alfred | 104.5 | 89.5 | 210.1 | |
21 | KLAUSER Thomas | 97.5 | 99 | 210.1 | |
23 | MOBEKK Ivar | 103 | 95.5 | 206.9 | |
24 | LOTRIC Rajko | 102 | 92 | 205.1 | |
25 | PUSENIUS Markku | 102 | 91 | 202.7 | |
25 | WALDVOGEL Georg | 96 | 97 | 202.7 | |
27 | PUIKKONEN Jari | 101.5 | 89 | 202.2 | |
28 | NEUPER Hubert | 101.5 | 88 | 201.8 | |
29 | BOLL Uli | 97 | 93 | 201.5 | |
30 | RIGONI Massimo | 101 | 91 | 201.3 | |
31 | TEPES Miran | 106 | 84 | 201 | |
32 | HANSSON Olav | 99.5 | 88.5 | 200.2 | |
33 | NAGAOKA Masaru | 97 | 92 | 199.6 | |
34 | BAUER Andreas | 98 | 93 | 198.9 | |
35 | MATSUHASHI Saturu | 97 | 91 | 198.7 | |
36 | STEINER Manfred | 102.5 | 85 | 197 | |
37 | BERGERUD Per | 99 | 88 | 195.3 | |
38 | HASSELBERGER Thomas | 101 | 88 | 194.6 | |
39 | TOERMAENEN Jouko | 97 | 88 | 194.5 | |
40 | REIJONEN Markku | 97 | 90.5 | 194 | |
41 | BUSE Mathias | 109 | 80 | 192.6 | |
42 | NISHIKATA Chiharu | 97.5 | 86.5 | 191.1 | |
43 | BULAU Horst | 97 | 87 | 190.6 | |
44 | BALKAASEN Per | 97.5 | 88.5 | 190.4 | |
45 | SZAKIROW Andriej | 100 | 84.5 | 190.3 | |
46 | GLAS Roland | 97.5 | 88 | 190.2 | |
47 | EGLOFF Paul | 98 | 85 | 186.2 | |
48 | ERNST Joachim | 102 | 81 | 184.7 | |
49 | STEIERT Wolfgang | 98 | 83 | 182.9 | |
50 | SAMEK Josef | 103 | 77 | 173 | |
51 | KOKKONEN Pentti | 97.5 | - | 101.5 | |
52 | HASTINGS Jeff | 93 | - | 97.7 | |
53 | BONETTI Benito | 96 | - | 96.9 | |
54 | ZUEHLKE Reed | 94 | - | 96.6 | |
55 | MOROSOW Igor | 93 | - | 96.2 | |
56 | FREITAG Holger | 91.5 | - | 95.6 | |
57 | DUBIEZ Patrick | 93 | - | 95.2 | |
58 | WEGSCHEIDER Lorenz | 93 | - | 94.2 | |
59 | DAUN Anders | 92 | - | 93.8 | |
60 | RICHARDS Ron | 93 | - | 93.7 | |
61 | AKIMOTO Masahiro | 92 | - | 93.3 | |
62 | DENNEY John | 92 | - | 92.3 | |
63 | GUILLAUME Bernard | 93 | - | 92.2 | |
64 | YAGI Hirokazu | 90 | - | 91.5 | |
65 | ANDERSSON Bo | 90.5 | - | 91.2 | |
65 | COLLINS Steve | 90.5 | - | 91.2 | |
67 | SLUSNY Miroslav | 91 | - | 91 | |
68 | CARLI Gianbattista | 91 | - | 90.4 | |
68 | KOMAROW Leonid | 88.5 | - | 90.4 | |
70 | COLIN Gerard | 90.5 | - | 90.2 | |
71 | WALLNER Hans | 90 | - | 90 | |
72 | PROKOPIENKO Giennadij | 88.5 | - | 89.4 | |
73 | TOIVONEN Seppo | 89.5 | - | 89.3 | |
74 | HEUMANN Josef | 90.5 | - | 89.2 | |
74 | VETTORI Ernst | 90.5 | - | 89.2 | |
76 | TOMASI Lido | 91.5 | - | 88.1 | |
77 | GELLER Gabor | 90 | - | 88 | |
78 | IHLE Thomas | 89 | - | 87.6 | |
79 | MUCZIN Siergiej | 86 | - | 84.4 | |
80 | GEIGER Andreas | 86 | - | 83.9 | |
81 | JACOBERGER Philippe | 87 | - | 83.8 | |
82 | NOVAK Frantisek | 85 | - | 81 | |
83 | BAJC Vasja | 83 | - | 77.2 | |
84 | MENO Juan | 81 | - | 72.4 | |
85 | FELDER Andreas | 97.5 | - | 71.5 | |
86 | RIVERA José | 79 | - | 67.6 | |
87 | BROMAN John | 93 | - | 65.2 | |
88 | ROHWEIN Peter | 73 | - | 52.2 | |
89 | STERNKOPF Frank | 55 | - | 0 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |