Wyniki Pucharu Świata z dnia 1984-03-18 konkurs indywidualny Oberstdorf (K-182), RFN |
||||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | ODL.3 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NYKAENEN Matti | 170 | 178 | 164 | 391 | |
2 | PLOC Pavel | 166 | 143 | 154 | 357.5 | |
2 | WEISSFLOG Jens | 153 | 153 | 165 | 357.5 | |
4 | OSTWALD Klaus | 164 | 154 | 114 | 353 | |
5 | PARMA Jiri | 140 | 159 | 150 | 345 | |
6 | FELDER Andreas | 151 | 153 | 151 | 339.5 | |
7 | YLIPULLI Tuomo | 133 | 152 | 150 | 334.5 | |
8 | DLUHOS Ladislav | 148 | 130 | 151 | 332 | |
9 | PODZIMEK Vladimir | 150 | 140 | 149 | 331.5 | |
10 | BAUER Andreas | 143 | 150 | 143 | 330 | |
11 | FINDEISEN Ulf | 142 | 153 | 140 | 328 | |
12 | ULAGA Primoz | 139 | 151 | 137 | 321 | |
13 | VETTORI Ernst | 141 | 143 | 108 | 318 | |
14 | HASTINGS Jeff | 142 | 119 | 143 | 317.5 | |
15 | EIDHAMMER Ole-Christian | 144 | 141 | 137 | 315.5 | |
16 | HIRNER Adolf | 141 | 142 | 123 | 311.5 | |
17 | HOLLAND Mike | 154 | 126 | 125 | 308.5 | |
18 | OPAAS Vegard | 137 | 138 | 140 | 307.5 | |
19 | KLAUSER Thomas | 139 | 140 | 135 | 307 | |
20 | KOGLER Armin | 136 | 119 | 137 | 301 | |
21 | SCHALLERT Richard | 135 | 138 | 122 | 298.5 | |
22 | ASPHOL Halvor | 137 | 134 | 123 | 292.5 | |
23 | BERGERUD Per | 135 | 133 | 119 | 291 | |
23 | SUORSA Pekka | 136 | 133 | 126 | 291 | |
25 | BRAATEN Steinar | 124 | 119 | 130 | 281.5 | |
26 | MALIK Janusz | 113 | 134 | 114 | 274 | |
27 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 124 | 126 | 113 | 269.5 | |
28 | STEINER Manfred | 119 | 117 | 123 | 267.5 | |
29 | TEPES Miran | 121 | 127 | 115 | 265.5 | |
30 | BAJC Vasja | 117 | 122 | 121 | 265 | |
31 | WEGSCHEIDER Lorenz | 120 | 118 | 124 | 264.5 | |
32 | ARNOLD Landis | 122 | 120 | 108 | 261.5 | |
33 | HASSELBERGER Thomas | 130 | 90 | 111 | 260.5 | |
34 | STEIERT Wolfgang | 123 | 113 | 116 | 260 | |
35 | McGRANE Dennis | 123 | 119 | 100 | 259 | |
36 | ZUEHLKE Reed | 119 | 100 | 119 | 258.5 | |
37 | IHLE Thomas | 124 | 112 | 111 | 255 | |
38 | WIEGELE Franz | 119 | 119 | 114 | 254.5 | |
39 | SATO Akira | 117 | 112 | 114 | 248.5 | |
40 | RICHARDS Ron | 116 | 110 | 112 | 243.5 | |
41 | BERGER Frédéric | 117 | 112 | 106 | 243 | |
41 | BRECHE Eric | 117 | 107 | 109 | 243 | |
42 | NADOR Tibor | 107 | 122 | 103 | 242 | |
44 | BULAU Horst | 117 | 98 | 107 | 239.5 | |
45 | FISCHER Laszlo | 112 | 113 | 109 | 238 | |
46 | NAGAOKA Masaru | 134 | 101 | 110 | 233.5 | |
47 | KOWAL Jan | 116 | 102 | 96 | 230.5 | |
48 | BOLL Uli | 113 | 102 | 95 | 229.5 | |
49 | PALMER Zane | 92 | 111 | 105 | 229 | |
50 | WATASE Yataro | 92 | 91 | 107 | 210 | |
51 | MATSUHASHI Saturu | 94 | 103 | 93 | 206.5 | |
52 | ZAGAR Matjas | 92 | 94 | 96 | 201.5 | |
53 | SAMEK Josef | 87 | 99 | 90 | 199 | |
54 | SAKAGUCHI Shohei | 86 | 90 | 86 | 180 | |
55 | GUŃKA Ryszard | 80 | 87 | 86 | 172 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |