Wyniki Pucharu Świata z dnia 1984-12-09 konkurs indywidualny Thunder Bay (K-120), Kanada |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | FELDER Andreas | 120.5 | 120 | 233.2 | |
2 | PUIKKONEN Jari | 120 | 119 | 225.6 | |
3 | VETTORI Ernst | 113.5 | 123 | 222.1 | |
4 | NYKAENEN Matti | 121 | 117 | 218.7 | |
5 | PARMA Jiri | 114.5 | 118 | 216 | |
6 | PLOC Pavel | 119.5 | 114 | 211.9 | |
7 | KOKKONEN Pentti | 113 | 117 | 209 | |
8 | PERSSON Halvor | 112.5 | 115 | 208 | |
9 | TEPES Miran | 112 | 115.5 | 202.5 | |
10 | ROHWEIN Peter | 113 | 113.5 | 199.6 | |
11 | AKIMOTO Masahiro | 114 | 110.5 | 196.3 | |
12 | ULAGA Primoz | 110 | 113.5 | 194.9 | |
13 | RICHARDS Ron | 109 | 109.5 | 192.9 | |
14 | BERGERUD Per | 105.5 | 111.5 | 190.3 | |
15 | YLIPULLI Tuomo | 114 | 107.5 | 190.1 | |
16 | REYMOND Pascal | 110 | 108 | 189.2 | |
17 | STJERNEN Hroar | 111.5 | 107 | 187.9 | |
18 | HOLLAND Mike | 108 | 110 | 182.7 | |
19 | STEIERT Wolfgang | 106.5 | 107.5 | 179.6 | |
20 | HAUSWIRTH Christian | 110 | 102 | 178.8 | |
21 | SCHALLERT Richard | 107.5 | 105 | 178.5 | |
22 | FISCHER Laszlo | 107 | 105 | 173.8 | |
23 | BULAU Horst | 108 | 102.5 | 173.7 | |
24 | DLUHOS Ladislav | 104 | 105.5 | 171.8 | |
25 | ZUEHLKE Reed | 105.5 | 102.5 | 171.7 | |
26 | ARNOLD Landis | 105.5 | 103 | 171.4 | |
27 | MATSUHASHI Saturu | 105 | 99.5 | 169.8 | |
28 | PIAZZINI Fabrice | 102.5 | 106.5 | 168.6 | |
29 | NISHIKATA Chiharu | 106 | 100.5 | 166.1 | |
30 | STOLZLECHNER Nils | 104.5 | 103.5 | 165.2 | |
31 | KLAUSER Thomas | 104.5 | 101 | 161.7 | |
32 | NEULAENDTNER Franz | 104 | 98.5 | 161.5 | |
33 | HASSELBERGER Thomas | 102 | 101 | 160.2 | |
34 | PALMER Zane | 98.5 | 108.5 | 159.8 | |
35 | HIRNER Adolf | 101 | 100 | 156.9 | |
36 | BROWN David | 102 | 99.5 | 156.6 | |
37 | BAJC Vasja | 99.5 | 100 | 150.3 | |
38 | KOGLER Armin | 96 | 99.5 | 147.7 | |
39 | BALANCHE Gérard | 94 | 99.5 | 141.4 | |
40 | TAKAHASHI Masahiko | 97 | 96.5 | 140.9 | |
41 | WATASE Yataro | 100.5 | 88.5 | 140.1 | |
42 | GLOBOCNIK Bojan | 91 | 93.5 | 127.3 | |
43 | VOLMRICH Jeff | 96.5 | 90 | 125.1 | |
44 | MEWBORN Rick | 88 | 96 | 124.1 | |
45 | KIMURA Yuzuru | 97 | 85 | 122.3 | |
46 | GILLMANN Todd | 96.5 | 84.5 | 117.9 | |
47 | KONOPACKE Mark | 103.5 | 77.5 | 109.9 | |
48 | HANSSON Olav | 102 | 81.5 | 107.4 | |
49 | RIVERA José | 87.5 | 86 | 105.9 | |
50 | ZILKOWSKY Tim | 84.5 | 80.5 | 93 | |
51 | RAUTIO Ron | 83.5 | - | 48.9 | |
52 | NISHIKATA Toshiya | 82 | - | 46.8 | |
53 | LOVAS Miklos | 82 | - | 42.3 | |
54 | MAGRATH Ian | 82 | - | 41.8 | |
55 | THOMPSON Tom | 80 | - | 38 | |
56 | SOLA Bernat | 78.5 | - | 36.9 | |
57 | SASTRE Rojelio | 72.5 | - | 31 | |
58 | RAUTIO Veli | 70.5 | - | 25 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|