Wyniki Pucharu Świata z dnia 1985-02-02 konkurs indywidualny Lahti (K-88), Finlandia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | NYKAENEN Matti | 85.5 | 84 | 212.6 | |
2 | PLOC Pavel | 85.5 | 84 | 205.6 | |
3 | HOLLAND Mike | 84 | 84.5 | 204 | |
4 | FIJAS Piotr | 85 | 83.5 | 202 | |
5 | KONOPACKE Mark | 85.5 | 80.5 | 197 | |
6 | TEPES Miran | 84.5 | 77 | 195.3 | |
7 | COLLINS Steve | 78.5 | 83 | 191.3 | |
8 | PUIKKONEN Jari | 79 | 79.5 | 191 | |
9 | FELDER Andreas | 79 | 79 | 189.7 | |
10 | AKIMOTO Masahiro | 77.5 | 80 | 188.9 | |
11 | PARMA Jiri | 79.5 | 77.5 | 188.6 | |
12 | KOKKONEN Pentti | 84 | 72 | 188 | |
13 | DOLAR Tomaz | 83 | 76 | 187.3 | |
14 | BERGERUD Per | 78.5 | 77.5 | 186 | |
15 | PERSSON Halvor | 82.5 | 74 | 184.8 | |
16 | PODZIMEK Vladimir | 77 | 80.5 | 183.4 | |
17 | HASTINGS Chris | 79 | 80.5 | 182.6 | |
18 | KOJONKOSKI Mika | 80 | 76.5 | 181.8 | |
19 | BULAU Horst | 76 | 79.5 | 180.7 | |
20 | STJERNEN Hroar | 79.5 | 73.5 | 175.7 | |
21 | KLAUSER Thomas | 74 | 79 | 174.2 | |
22 | KOCH Heinz | 80.5 | 73 | 174 | |
23 | KALSO Jukka | 78 | 72.5 | 173.2 | |
24 | KYLMAEAHO Kimmo | 75.5 | 74.5 | 172.4 | |
25 | VETTORI Ernst | 72.5 | 78.5 | 172 | |
26 | BERG Rolf Age | 76 | 76.5 | 170.9 | |
27 | PALMER Zane | 75 | 77.5 | 168.9 | |
28 | NEULAENDTNER Franz | 75 | 73.5 | 166 | |
29 | ZUEHLKE Reed | 76.5 | 71 | 165.9 | |
30 | BALANCHE Gérard | 73.5 | 73 | 160.8 | |
31 | AHONEN Veli-Matti | 74.5 | 71 | 160.7 | |
32 | SATO Akira | 73.5 | 70 | 159.5 | |
33 | MEWBORN Rick | 73.5 | 72.5 | 158 | |
34 | HUTTUNEN Pasi | 74 | 71 | 156.9 | |
34 | SCHALLERT Richard | 76.5 | 68.5 | 156.9 | |
36 | LARINTO Jari | 73.5 | 70.5 | 156.8 | |
36 | SVAGERKO Martin | 76 | 70.5 | 156.8 | |
38 | BOLL Uli | 71.5 | 71 | 155.9 | |
39 | HAIM Werner | 72 | 70.5 | 154.9 | |
40 | WIEGELE Franz | 73 | 70 | 153.2 | |
41 | TAELLBERG Per-Inge | 72.5 | 69.5 | 152.1 | |
42 | AALTO Asko | 72 | 70 | 151.6 | |
43 | AHONEN Hannu | 74 | 67 | 151.5 | |
44 | BROWN David | 72.5 | 70 | 149.4 | |
45 | HAEMAELAEINEN Kari | 73.5 | 65.5 | 147.3 | |
46 | RONKAINEN Ilkka | 75 | 63.5 | 146.5 | |
47 | PUSENIUS Markku | 75 | 64 | 145.3 | |
48 | VOLMRICH Jeff | 72.5 | 66 | 145 | |
49 | ZAGAR Matjas | 72 | 66 | 142.7 | |
50 | BOKLOEV Jan | 73.5 | 64.5 | 141.2 | |
51 | SHIMA Hiro | 71 | - | 76.3 | |
51 | STEIERT Wolfgang | 71 | - | 76.3 | |
53 | NISHIKATA Chiharu | 70.5 | - | 76 | |
54 | DUBIEZ Patrick | 70.5 | - | 75.5 | |
54 | SAKAGUCHI Shohei | 70.5 | - | 75.5 | |
56 | SUORSA Pekka | 71 | - | 72.8 | |
57 | SAMBUGARO Sandro | 69.5 | - | 72.4 | |
58 | RIVERA José | 68.5 | - | 71.8 | |
59 | COLIN Gerard | 70 | - | 71.7 | |
60 | JORMAKKA Kari | 68 | - | 71.5 | |
61 | BAUER Andreas | 67.5 | - | 70.2 | |
62 | SOLA Bernat | 68.5 | - | 69.8 | |
63 | KARJALAINEN Juha | 69 | - | 69.1 | |
64 | TOLKKINEN Pekka | 69 | - | 68.6 | |
65 | RIGONI Massimo | 67.5 | - | 67.7 | |
66 | KANKKONEN Anssi | 66 | - | 66.3 | |
67 | MIKKONEN Tapio | 63.5 | - | 61.3 | |
68 | NYKAENEN Erkki | 65.5 | - | 61 | |
69 | LAPPALAINEN Juha | 64 | - | 59.6 | |
70 | ULAGA Primoz | 64.5 | - | 58.9 | |
71 | ANDERSSON Christer | 62 | - | 56.9 | |
72 | YLIPULLI Tuomo | 62 | - | 51.4 | |
73 | STRANNER Günther | 68 | - | 39.5 | |
74 | STOLZLECHNER Nils | 57 | - | 15.9 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |