Wyniki Pucharu Świata z dnia 1986-01-01 konkurs indywidualny Garmisch-Partenkirchen (K-107), RFN |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | PLOC Pavel | 105.5 | 103 | 212.8 | |
2 | VETTORI Ernst | 107 | 97 | 211.5 | |
3 | ULAGA Primoz | 107 | 98 | 208.9 | |
4 | WEISSFLOG Jens | 104 | 97.5 | 208 | |
5 | PARMA Jiri | 102.5 | 95 | 201.4 | |
6 | FINDEISEN Ulf | 101.5 | 98.5 | 200.9 | |
7 | SUORSA Pekka | 100.5 | 99 | 197.7 | |
8 | VACEK Bohumil | 98 | 98 | 197.3 | |
9 | FIJAS Piotr | 99 | 100 | 196.5 | |
10 | BULAU Horst | 99 | 96 | 195.4 | |
11 | THOMA Dieter | 100 | 95.5 | 194.1 | |
12 | PUIKKONEN Jari | 99 | 95.5 | 193.2 | |
13 | NEULAENDTNER Franz | 99.5 | 96 | 192.1 | |
14 | PERSSON Halvor | 99 | 92.5 | 192 | |
15 | BERG Rolf Age | 97.5 | 97 | 191.2 | |
16 | HANSSON Olav | 95 | 93 | 189.1 | |
16 | MOLLARD Didier | 100 | 95.5 | 189.1 | |
18 | STEIERT Wolfgang | 98.5 | 92.5 | 188.8 | |
19 | SAMBUGARO Sandro | 98 | 95 | 188.1 | |
20 | MEWBORN Rick | 101 | 93 | 188 | |
21 | STJERNEN Hroar | 100 | 95 | 187.4 | |
22 | AKIMOTO Masahiro | 96.5 | 98 | 187.2 | |
23 | OPAAS Vegard | 100.5 | 92.5 | 187.1 | |
24 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 98.5 | 94 | 185.9 | |
25 | WIEGELE Franz | 97.5 | 94.5 | 185.2 | |
26 | HOLLAND Mike | 98 | 92.5 | 185.1 | |
26 | LACEDELLI Antonio | 98 | 92.5 | 185.1 | |
28 | ROHWEIN Peter | 95.5 | 96.5 | 184.7 | |
29 | FELDER Andreas | 101 | 87 | 178.6 | |
30 | COLIN Gerard | 97 | 92.5 | 178.2 | |
31 | PEDERSEN Trond Joeran | 95 | 94 | 178 | |
32 | KOJONKOSKI Mika | 92 | 92.5 | 177.7 | |
33 | NIEMINEN Anssi | 97.5 | 92 | 176.7 | |
34 | NIKKOLA Ari-Pekka | 95 | 93 | 176.6 | |
35 | TAELLBERG Per-Inge | 95.5 | 91 | 176 | |
36 | KLAUSER Thomas | 91.5 | 92 | 174.8 | |
37 | WEGSCHEIDER Lorenz | 94.5 | 89 | 174.3 | |
38 | DOLAR Tomaz | 96 | 89 | 173.9 | |
39 | PALMER Zane | 94 | 93.5 | 173.4 | |
39 | WALDVOGEL Georg | 95 | 90 | 173.4 | |
41 | KALSO Jukka | 95 | 91.5 | 173 | |
42 | DEBELAK Matjaz | 97 | 89.5 | 171 | |
43 | DLUHOS Ladislav | 94.5 | 92.5 | 170.7 | |
43 | KOKKONEN Pentti | 96.5 | 88 | 170.7 | |
45 | COLLINS Steve | 94.5 | 91 | 170.6 | |
45 | IHLE Thomas | 94 | 89 | 170.6 | |
47 | POLAK Miroslav | 93.5 | 90 | 169.8 | |
48 | BERGER Frédéric | 96 | 89 | 168.9 | |
49 | TEPES Miran | 98.5 | 84 | 166.4 | |
50 | OSTWALD Klaus | 97.5 | 93 | 152.1 | |
51 | RESCH Raimund | 94 | 76 | 141.9 | |
52 | ERAT Paul | 92.5 | - | 85.7 | |
52 | REYMOND Pascal | 92.5 | - | 85.7 | |
54 | BOLL Uli | 90.5 | - | 85.4 | |
54 | HAUSWIRTH Christian | 90.5 | - | 85.4 | |
56 | TOMIYA Shigeki | 92 | - | 85 | |
57 | TROEEN Jan Henrik | 91 | - | 84.6 | |
58 | NORMAN Ake | 91.5 | - | 83.8 | |
58 | RIGONI Massimo | 91.5 | - | 83.8 | |
60 | BAUER Andreas | 91.5 | - | 83.3 | |
61 | KOWAL Jan | 91 | - | 82.6 | |
61 | STRANNER Günther | 91 | - | 82.6 | |
63 | DUBIEZ Patrick | 91.5 | - | 81.8 | |
63 | WINTERHALDER Jürgen | 91.5 | - | 81.8 | |
63 | ZAGAR Matjas | 91.5 | - | 81.8 | |
66 | SCHILLI Rolf | 91 | - | 81.6 | |
67 | BALANCHE Gérard | 91.5 | - | 81.3 | |
68 | RICHARDS Ron | 91.5 | - | 80.8 | |
69 | RIGONI Paolo | 91 | - | 80.6 | |
70 | SVAGERKO Martin | 91.5 | - | 79.8 | |
71 | LEDERER Remo | 88 | - | 79.4 | |
72 | SATO Akira | 87 | - | 78.5 | |
73 | DAUN Anders | 90.5 | - | 78.4 | |
74 | HASSELBERGER Thomas | 90 | - | 78.2 | |
74 | NORDGREN Thomas | 90 | - | 78.2 | |
76 | KLIMOWSKI Zbigniew | 88 | - | 77.9 | |
77 | SOLA Bernat | 88 | - | 76.9 | |
78 | STOLZLECHNER Nils | 89.5 | - | 76.5 | |
79 | MIYAZAKI Yasuhide | 87.5 | - | 76.2 | |
80 | FISCHER Laszlo | 88 | - | 75.4 | |
81 | PINZANI Carlo | 87 | - | 75 | |
82 | LEONHARDT Robert | 87.5 | - | 74.7 | |
83 | TREVES Florian | 87 | - | 72.5 | |
84 | LOTRIC Rajko | 84 | - | 71.8 | |
85 | RIVERA José | 84 | - | 70.8 | |
86 | HIEMER Andreas | 85 | - | 70.2 | |
87 | DUFTER Thomas | 84 | - | 68.3 | |
87 | GILLMANN Todd | 84 | - | 68.3 | |
89 | TANAKA Shinichi | 82 | - | 65.5 | |
90 | GELLER Gabor | 83 | - | 65.4 | |
91 | REICHERTZ Eckhard | 81 | - | 64.1 | |
92 | SZALAI Mihaly | 80.5 | - | 61.9 | |
93 | LUNARDI Virginio | 78 | - | 60.4 | |
94 | BALINT Lorincz | 67 | - | 40 | |
95 | MEZEI Arpad Attila | 66.5 | - | 39.8 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|