Wyniki Pucharu Świata z dnia 1987-01-14 konkurs indywidualny Oberwiesenthal (K-90), NRD |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | VETTORI Ernst | 92 | 86.5 | 224.6 | |
2 | STJERNEN Hroar | 88.5 | 91.5 | 223.5 | |
3 | PARMA Jiri | 88.5 | 88 | 219.9 | |
4 | FINDEISEN Ulf | 86.5 | 85.5 | 213.7 | |
5 | SUORSA Pekka | 86.5 | 88.5 | 210.5 | |
6 | LAAKKONEN Risto | 87.5 | 88.5 | 210.1 | |
7 | TEPES Miran | 86 | 86.5 | 209 | |
8 | OPAAS Vegard | 84.5 | 88.5 | 203.8 | |
9 | FELDER Andreas | 80 | 89.5 | 203.7 | |
10 | TAELLBERG Per-Inge | 86.5 | 83.5 | 203 | |
11 | HOLLAND Mike | 84.5 | 84.5 | 198.4 | |
12 | JESIN Michaił | 83.5 | 85 | 197.1 | |
13 | EIDHAMMER Ole-Christian | 81 | 85.5 | 196.4 | |
14 | KARETNIKOW Walerij | 85 | 83 | 196.3 | |
15 | TARANOW Aleksandr | 81.5 | 85.5 | 194.7 | |
16 | KLAUSER Thomas | 81.5 | 84.5 | 194.6 | |
17 | STEIERT Wolfgang | 80 | 86.5 | 192.9 | |
18 | BAUER Andreas | 83 | 81 | 191.2 | |
19 | WEISSFLOG Jens | 79.5 | 84.5 | 190.9 | |
20 | SAUERBREY Frank | 82 | 81 | 188.3 | |
21 | KUSTOW Pawieł | 82 | 80.5 | 188 | |
21 | LEDERER Remo | 80.5 | 82 | 188 | |
23 | ARNOLD Mike | 79 | 85 | 187.9 | |
24 | MIKKONEN Tapio | 81 | 79 | 182.5 | |
25 | DEBELAK Matjaz | 81.5 | 85.5 | 181.7 | |
26 | DECKERT Manfred | 79 | 80.5 | 181.2 | |
27 | DEBELAK Janez | 79.5 | 80.5 | 180 | |
28 | BOKLOEV Jan | 86 | 76.5 | 178.5 | |
29 | REYMOND Pascal | 80 | 80 | 178 | |
30 | RESCH Raimund | 77 | 81 | 177.8 | |
31 | LESSER Ingo | 78.5 | 78.5 | 175.7 | |
32 | RODLAUER Harald | 81 | 79 | 174.5 | |
33 | BUERGER Silvio | 76 | 84 | 174 | |
34 | SCHALLERT Richard | 80 | 80 | 173 | |
35 | HAUSWIRTH Christian | 77 | 80 | 172.2 | |
36 | ZACHAROW Wadim | 79 | 78.5 | 171.5 | |
37 | KANKKONEN Anssi | 80.5 | 75.5 | 170.6 | |
38 | PIAZZINI Fabrice | 79.5 | 78 | 170 | |
39 | PEDERSEN Trond Joeran | 78 | 79 | 169.7 | |
40 | NORMAN Ake | 79.5 | 77.5 | 167.7 | |
41 | KRAUS Guntram | 74 | 81.5 | 166.8 | |
42 | NOKELAINEN Kai | 73.5 | 81 | 166.7 | |
43 | WIERWIEJKIN Andriej | 76.5 | 79.5 | 165.6 | |
44 | JOHANSEN Jouni | 74.5 | 78.5 | 163.8 | |
45 | LOTRIC Rajko | 78 | 74 | 163.7 | |
46 | SINDLER Ivan | 74 | 79 | 163.3 | |
47 | BAJC Vasja | 75.5 | 74.5 | 159.5 | |
48 | RASKA Jiri jr | 74 | 75 | 157.9 | |
49 | SCHILLI Rolf | 76 | 75.5 | 156.9 | |
50 | KJOERUM Jon-Inge | 75.5 | 74.5 | 153 | |
51 | OKRAFFKA Udo | 73.5 | - | 74.6 | |
52 | KOCH Roy | 73.5 | - | 73.6 | |
53 | HEUMANN Josef | 72 | - | 72.7 | |
54 | BALANCHE Gérard | 73 | - | 71.8 | |
55 | COLIN Gerard | 72 | - | 70.2 | |
56 | MOLLARD Didier | 71.5 | - | 69.9 | |
57 | KOPAC Robert | 73 | - | 68.8 | |
58 | BERGER Frédéric | 71 | - | 67.6 | |
59 | WEGSCHEIDER Lorenz | 69.5 | - | 67.2 | |
60 | LITSCHKO Raimund | 69 | - | 65.9 | |
61 | GRUNDIG Peter | 70 | - | 65.5 | |
62 | SVAGERKO Martin | 69 | - | 65.4 | |
63 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 69.5 | - | 64.7 | |
64 | NEULAENDTNER Franz | 68.5 | - | 64.6 | |
65 | ZUECHNER Ingo | 69 | - | 61.4 | |
66 | LANGLOIS Tad | 66.5 | - | 58.4 | |
67 | AASTROEM Magnus | 65.5 | - | 56.3 | |
68 | KINDLIMANN Thomas | 65 | - | 55 | |
69 | ROELZ Kerst | 66 | - | 54.6 | |
69 | ROSE Sören | 63.5 | - | 54.6 | |
71 | SCHOLL Todd | 63 | - | 52.8 | |
72 | SYDOW Steve | 61 | - | 46.6 | |
73 | DEMANGE Lionnel | 60 | - | 46 | |
74 | GADDI Giuliano | 55 | - | 34.5 | |
75 | SEVERSON Kris | 54 | - | 29.4 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |