Wyniki Pucharu Świata z dnia 1987-01-25 konkurs indywidualny Sapporo (K-115), Japonia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | ULAGA Primoz | 121 | 113.5 | 231.8 | |
2 | TEPES Miran | 113.5 | 109 | 215 | |
3 | BRAATEN Steinar | 112 | 107 | 208.1 | |
4 | STROHMAIER Oliver | 115.5 | 102.5 | 205.2 | |
5 | TANAKA Shinichi | 108.5 | 110 | 202.4 | |
6 | SHIMA Hiro | 107 | 108 | 199.5 | |
7 | DEBELAK Janez | 108 | 110 | 199.2 | |
8 | WIEGELE Franz | 111 | 102.5 | 192.9 | |
9 | DEBELAK Matjaz | 104.5 | 108.5 | 189.7 | |
10 | FJORDEN Stale | 109.5 | 98.5 | 187.7 | |
11 | NISHIKATA Jinya | 106 | 104 | 187.5 | |
12 | SATO Akira | 109 | 98 | 186.3 | |
13 | HOLLAND Mike | 110.5 | 97.5 | 185.7 | |
14 | SASAKI Takayuki | 108 | 102 | 183.5 | |
15 | HASHIMOTO Terumi | 103.5 | 101 | 181.3 | |
16 | NAGAOKA Masaru | 100 | 107 | 180.8 | |
17 | BRAATEN Clas Brede | 101 | 102.5 | 179.9 | |
18 | SOLA Bernat | 104.5 | 97 | 171.1 | |
19 | ERAT Paul | 100 | 99.5 | 165.3 | |
20 | HARADA Masahiko | 98 | 98 | 161.9 | |
20 | MIYAZAKI Yasuhide | 101 | 97.5 | 161.9 | |
22 | WATASE Yataro | 100 | 94.5 | 161.3 | |
23 | WESTMAN Magnus | 100.5 | 94.5 | 159 | |
24 | MUELLER Christoph | 99.5 | 95 | 158.8 | |
25 | ARNOLD Landis | 96.5 | 93.5 | 149.5 | |
26 | GRUBEN Stein | 93.5 | 97 | 149.2 | |
27 | NISHIKATA Chiharu | 91 | 97 | 147.2 | |
28 | WINKLER Bernhard | 94 | 96 | 147 | |
29 | KIMURA Yuzuru | 90.5 | 98 | 144.4 | |
29 | MATSUHASHI Saturu | 95 | 91 | 144.4 | |
31 | NISHIKATA Toshiya | 95 | 89.5 | 138.3 | |
32 | KAMIHARAKO Jiro | 95 | 89 | 137.6 | |
33 | TAO Toshiaki | 96.5 | 86.5 | 136.2 | |
34 | YASUZAKI Naoki | 94.5 | 83.5 | 130.7 | |
35 | GILLMANN Todd | 93 | 86 | 130.6 | |
35 | MAGRATH Ian | 93 | 86 | 130.6 | |
37 | ANDERSSON Christer | 90 | 92 | 130.3 | |
38 | ITO Naoto | 84 | 93 | 129.8 | |
39 | SAKAGUCHI Shohei | 90.5 | 88.5 | 129.1 | |
40 | TAKEUCHI Takuya | 88.5 | 90.5 | 125.6 | |
41 | SHIBUYA Jun | 85 | 90.5 | 121.2 | |
42 | TAKEUCHI Motoyasu | 85 | 87 | 120.3 | |
43 | TAO Katsushi | 88.5 | 86 | 119.3 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |