Wyniki Pucharu Świata z dnia 1987-03-15 konkurs indywidualny Planica (K-185), Jugosławia |
||||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | ODL.3 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 166 | 190 | - | 186 | |
2 | ZUPAN Matjaz | 162 | 184 | - | 182 | |
3 | FIJAS Piotr | 139 | 185 | - | 180.5 | |
4 | TEPES Miran | 166 | 169 | - | 180 | |
5 | OPAAS Vegard | 168 | 179 | - | 178 | |
6 | BAUER Andreas | 167 | 180 | - | 175.5 | |
7 | YLIPULLI Heikki | 165 | 162 | - | 174 | |
8 | STRANNER Günther | 164 | 165 | - | 173.5 | |
9 | STJERNEN Hroar | 162 | 173 | - | 170.5 | |
10 | LITSCHKO Raimund | 161 | 162 | - | 169.5 | |
11 | KLAUSER Thomas | 151 | 174 | - | 169 | |
12 | PEDERSEN Trond Joeran | 133 | 174 | - | 167.5 | |
12 | SUORSA Pekka | 155 | 175 | - | 167.5 | |
14 | FELDER Andreas | 159 | 165 | - | 165.5 | |
15 | PIAZZINI Fabrice | 157 | 155 | - | 164 | |
16 | YLIPULLI Tuomo | 156 | 149 | - | 162 | |
17 | MOLLARD Didier | 153 | 148 | - | 159.5 | |
18 | MARGREITER Wolfgang | 141 | 164 | - | 157 | |
19 | ZAGAR Matjas | 150 | 147 | - | 156.5 | |
20 | KJOERUM Jon-Inge | 151 | 161 | - | 155 | |
20 | MALEC Jiri | 150 | 134 | - | 155 | |
22 | DOLAR Tomaz | 144 | 160 | - | 154.5 | |
22 | PARMA Jiri | 149 | 161 | - | 154.5 | |
24 | HEUMANN Josef | 149 | 143 | - | 152.5 | |
25 | DAUN Anders | 149 | 156 | - | 152 | |
25 | LACEDELLI Antonio | 148 | 153 | - | 152 | |
27 | PLOC Pavel | 146 | 149 | - | 151.5 | |
28 | BAJC Vasja | 99 | 158 | - | 149.5 | |
29 | KONOPACKE Mark | 130 | 157 | - | 149 | |
29 | SAMBUGARO Sandro | 145 | 150 | - | 149 | |
31 | SCHILLI Rolf | 142 | 156 | - | 147.5 | |
32 | ARNOLD Mike | 143 | 143 | - | 147 | |
33 | MUR Borut | 141 | 150 | - | 146 | |
34 | HOLLAND Mike | 141 | 153 | - | 145 | |
34 | SVAGERKO Martin | 140 | 156 | - | 145 | |
36 | DEBELAK Janez | 140 | 153 | - | 144 | |
36 | KOJONKOSKI Mika | 139 | 150 | - | 144 | |
36 | LOTRIC Rajko | 140 | 144 | - | 144 | |
39 | DLUHOS Ladislav | 140 | 147 | - | 143 | |
40 | WIEGELE Franz | 139 | 151 | - | 142.5 | |
41 | ERAT Paul | 139 | 143 | - | 141 | |
42 | STIRN Janez | 123 | 150 | - | 140 | |
43 | LUNARDI Virginio | 139 | 132 | - | 139.5 | |
44 | OKRAFFKA Udo | 136 | 130 | - | 138.5 | |
45 | IHLE Thomas | 132 | 134 | - | 134 | |
46 | AASTROEM Magnus | 132 | 144 | - | 133.5 | |
47 | KOPAC Robert | 131 | 123 | - | 132 | |
48 | BALANCHE Gérard | 121 | 143 | - | 127.5 | |
48 | BRECHE Eric | 129 | 128 | - | 127.5 | |
48 | RODLAUER Harald | 117 | 140 | - | 127.5 | |
48 | ROMANG Bruno | 127 | 127 | - | 127.5 | |
52 | FISCHER Laszlo | 126 | 118 | - | 125 | |
53 | SMITH Scott | 123 | 131 | - | 121 | |
54 | COLIN Gerard | 114 | 132 | - | 118 | |
55 | MELIN Iztok | 116 | 118 | - | 112.5 | |
56 | GOLOB Iztok | 115 | 119 | - | 110 | |
56 | MEWBORN Rick | 106 | 126 | - | 110 | |
58 | TEPES Vili | 116 | 120 | - | 108.5 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |