Wyniki Pucharu Świata z dnia 1987-12-20 konkurs indywidualny Sapporo (K-115), Japonia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | NYKAENEN Matti | 112.5 | 103.5 | 202.4 | |
2 | PARMA Jiri | 96.5 | 97.5 | 163.1 | |
3 | TAELLBERG Staffan | 93 | 100 | 158.7 | |
4 | PLOC Pavel | 95.5 | 97 | 157.5 | |
5 | EIDHAMMER Ole-Christian | 95.5 | 95.5 | 154.4 | |
6 | WIEGELE Franz | 98.5 | 90.5 | 147.6 | |
7 | JOHANSEN Jouni | 93.5 | 89.5 | 138.2 | |
8 | KOPAC Robert | 94 | 88 | 135.8 | |
9 | BAUER Andreas | 90.5 | 89 | 131.8 | |
10 | GILLMANN Todd | 86.5 | 92.5 | 131.1 | |
11 | BOKLOEV Jan | 90.5 | 90.5 | 130.4 | |
12 | DOLAR Tomaz | 90 | 86 | 126.4 | |
13 | COLLINS Steve | 89.5 | 85.5 | 125.5 | |
14 | KJOERUM Jon-Inge | 92.5 | 83 | 122.7 | |
15 | HOLLAND Mike | 86 | 88 | 122.1 | |
16 | REYMOND Pascal | 86 | 85.5 | 118.6 | |
17 | SCHUSTER Werner | 87 | 86 | 118.2 | |
18 | BRAATEN Clas Brede | 90 | 82 | 113.3 | |
19 | WINTERHALDER Jürgen | 90 | 80 | 112.5 | |
20 | LEONHARDT Robert | 90.5 | 79 | 110.3 | |
21 | TAKEUCHI Takuya | 80.5 | 89 | 109.3 | |
22 | STROHMAIER Oliver | 82 | 86 | 109.2 | |
23 | LOTRIC Rajko | 85.5 | 82.5 | 108.2 | |
24 | YLIPULLI Heikki | 80.5 | 88 | 106.9 | |
25 | STEINER Markus | 84.5 | 84 | 105.9 | |
26 | TOMIYA Shigeki | 81 | 84.5 | 105.2 | |
27 | DLUHOS Ladislav | 92.5 | 87.5 | 104 | |
28 | NORDGREN Thomas | 85.5 | 80.5 | 102.9 | |
29 | ROCHAT Stephan | 80.5 | 84 | 101.3 | |
30 | TANAKA Shinichi | 81 | 82 | 99.2 | |
31 | SATO Akira | 79 | 82.5 | 97.1 | |
32 | MIYAZAKI Yasuhide | 80.5 | 81 | 92.6 | |
33 | ITO Naoto | 85 | 76 | 92.4 | |
34 | SVAGERKO Martin | 79 | 81 | 91.5 | |
35 | NISHIKATA Chiharu | 77 | 80.5 | 90.5 | |
36 | KIKUCHI Masahiro | 81 | 77 | 89.2 | |
37 | KONOPACKE Mark | 83 | 76 | 89.1 | |
37 | NIKAIDO Manabu | 80 | 79 | 89.1 | |
39 | HIGASHI Kazuhiro | 81.5 | 77 | 88.4 | |
40 | SUDA Kenji | 77 | 80 | 86.8 | |
41 | JOHNSEN Erik | 77 | 80 | 85.8 | |
42 | SHIMIZU Sadao | 85 | 70.5 | 82.3 | |
43 | AKIMOTO Masahiro | 78 | 77 | 82 | |
44 | ROMANG Bruno | 75.5 | 77.5 | 81.7 | |
45 | STEIERT Wolfgang | 76.5 | 75.5 | 80.3 | |
46 | SHIBUYA Jun | 82 | 72 | 79.6 | |
47 | FISCHER Laszlo | 80.5 | 73 | 78.4 | |
48 | SASAKI Takayuki | 80.5 | 70.5 | 75.4 | |
49 | TREVES Florian | 77 | 75 | 75.3 | |
50 | HEIKKILAE Jarkko | 78 | 66 | 58.6 | |
51 | HASHIMOTO Terumi | 75 | - | 37.5 | |
51 | VOUILLAMOZ Yvan | 75 | - | 37.5 | |
53 | TAO Toshiaki | 76 | - | 36.4 | |
54 | HIGASHI Akihiro | 75 | - | 35.5 | |
55 | HARADA Masahiko | 75 | - | 34 | |
56 | NISHIKATA Jinya | 74 | - | 32.6 | |
57 | NAGAOKA Masaru | 73 | - | 32.2 | |
58 | DEBELAK Janez | 72 | - | 30.8 | |
59 | TAO Katsushi | 70.5 | - | 25.7 | |
60 | DEMANGE Lionnel | 68.5 | - | 23.4 | |
61 | LOBO Jesus | 68 | - | 22.7 | |
62 | SOLA Bernat | 66 | - | 18.4 | |
63 | SHIMA Hiro | 81 | - | 16.4 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |