PS8788-08

Wyniki Pucharu Świata z dnia 1988-01-01
konkurs indywidualny
Garmisch-Partenkirchen (K-107), RFN
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1NYKAENEN Matti103.5101.5212.4
2TAELLBERG Staffan10098200.1
3WEISSFLOG Jens104.592198.5
4VETTORI Ernst106.587195.8
5THOMA Dieter10190187.8
6TEPES Miran9593.5187.3
7HAUSWIRTH Christian9297186.5
8PARMA Jiri9691.5185.9
9LEHMANN Christoph9298184.9
10MALEC Jiri9890.5181.8
11PUIKKONEN Jari9493181.7
12WIEGELE Franz9692181.1
13BULAU Horst93.591.5179.4
14BREJCZEW Władimir9790179.2
15OKRAFFKA Udo9292.5177.2
16HEUMANN Josef92.592.5176.9
16YLIPULLI Tuomo99.583176.9
18ROHWEIN Peter96.587176.8
19JESIN Michaił9786176.6
20KLAUSER Thomas9587.5176.4
21STRANNER Günther9292174.5
22FINDEISEN Ulf9193174
23BAUER Andreas92.588173.6
24FELDER Andreas96.585173.5
25WIERWIEJKIN Andriej9587.5172.9
26DLUHOS Ladislav9587172.2
27PIAZZINI Fabrice9587171.2
28FIJAS Piotr9091.5170
29STEIERT Wolfgang93.585169.8
30LEDERER Remo8793169.4
30MIYAZAKI Yasuhide9092.5169.4
30SCHALLERT Richard93.586.5169.4
33DOLAR Tomaz91.587.5169
34JEZ Frantisek92.588168.6
35OPAAS Vegard91.588168.2
36STJERNEN Hroar8992167.3
37KOPAC Robert92.587167.2
37KOWAL Jan8891.5167.2
39KJOERUM Jon-Inge9088166.1
40RICHARDS Ron94.582.5164.7
41UCHANIOW Andriej9382163.9
42DAUN Anders91.586.5162.6
43PEDERSEN Trond Joeran9086162.3
43SUBOCZ Eduard8888162.3
45BOKLOEV Jan9186161.2
46DUFTER Thomas9283159.9
47BRAATEN Clas Brede8886.5158.2
48BALANCHE Gérard9280151.7
49LEONHARDT Robert9376149
50SCHILLI Rolf9179147.9
51FIDJESTOEL Ole Gunnar88-79.4
52EIDHAMMER Ole-Christian86.5-79.3
52GRUNDIG Peter86.5-79.3
52NEULAENDTNER Franz86.5-79.3
55ZUPAN Matjaz87.5-79.2
56WODNIEW Dionis86.5-78.8
57BOESCH Ernst86-78.6
57IHLE Thomas86-78.6
59MEWBORN Rick87-78.5
60LITSCHKO Raimund85-77.2
61WEGSCHEIDER Lorenz85.5-76.9
62ROCHAT Stephan86-76.6
63KONOPACKE Mark87-76.5
64PLOC Pavel87.5-76.2
65DEBELAK Matjaz86-75.6
66GELLER Gabor86-75.1
67REYMOND Pascal84.5-74.5
68CECON Roberto85-74.2
69KUTTIN Heinz86-73.6
70SVAGERKO Martin84.5-73.5
71SUORSA Pekka85.5-73.4
72LACEDELLI Antonio84.5-73
73MĄDRY Jarosław84-72.8
74DECKERT Manfred84.5-72.5
75FISCHER Laszlo83-72.4
75SCHUSTER Werner83-72.4
77BARTSCHAT Steffen84-72.3
78NORDGREN Thomas82.5-71.7
78SAMBUGARO Sandro85-71.7
80PETZOLD Joachim83-70.9
81KOWACZEW Blagowest82.5-70.7
82AASTROEM Magnus82.5-70.2
82WINTERHALDER Jürgen82.5-70.2
84HASSELBERGER Thomas81-68.6
84NISHIKATA Jinya81-68.6
84ZOGRAFSKI Emil81-68.6
87JOHNSEN Erik80-67.7
88KINDLIMANN Thomas82-67.5
89WESTMAN Magnus80.5-67.4
90MOLLARD Didier81-67.1
91McGRANE Dennis79-66.3
92WALDVOGEL Georg78.5-64.6
93RAUTIO Ron79-64.3
94HARADA Masahiko77-61.5
95NOKELAINEN Kai75.5-61.4
96JOHANSEN Jouni75-57.2
97KUDER Steffen73-55.9
98TAKEUCHI Takuya73.5-55.6
99TAELLBERG Per-Inge72-53
100HOLLAND Mike75-52.7
101KLIMOWSKI Zbigniew73.5-52.6
102GOŁOWSZCZIKOW Jurij71-51.6
103SHIMA Hiro71-51.1
104LUNARDI Virginio71-48.6
105PETKOW Kirił70-47.7
106REICHERTZ Eckhard87-47
107ULAGA Primoz68-44.4
108KONIJNENBERG Gerrit58-26.9
108SZALAI Mihaly58-26.9
110EDWARDS Eddie54-17.8

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -