PS8788-10

Wyniki Pucharu Świata z dnia 1988-01-06
konkurs indywidualny
Bischofshofen (K-111), Austria
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1NYKAENEN Matti112.5110229.7
2ULAGA Primoz108102.5208.9
3EIDHAMMER Ole-Christian105105207.7
4OPAAS Vegard104.5105207.5
5KUTTIN Heinz108103207.1
6WIEGELE Franz105104203.3
7PLOC Pavel103104203
8SUORSA Pekka107.599200.3
9VETTORI Ernst10598.5200.1
10FIDJESTOEL Ole Gunnar10699.5198.4
11PARMA Jiri102101196.4
12HAUSWIRTH Christian102101195.4
13KJOERUM Jon-Inge101.5101192.7
14WEISSFLOG Jens10298192.2
15STJERNEN Hroar103101191.8
16TEPES Miran10199.5190.9
17PEDERSEN Trond Joeran99.5101.5188.1
18TAELLBERG Staffan10199.5187.9
19HEUMANN Josef96103183.3
20PUIKKONEN Jari10393182.6
21YLIPULLI Tuomo95.5101181.8
22FINDEISEN Ulf93101177.3
22STRANNER Günther94.5102177.3
24PIAZZINI Fabrice98.596176.5
25LEDERER Remo95.598.5175.3
26JEZ Frantisek10290.5175.2
27BAUER Andreas9893172.1
28FIJAS Piotr9498172
29LEONHARDT Robert9198.5167.5
30KOWAL Jan9493.5166.2
31SAMBUGARO Sandro98.589163.2
32WIERWIEJKIN Andriej9891162.8
33BRAATEN Clas Brede92.593161.9
34SCHUSTER Werner9393161.6
35KLAUSER Thomas93.591.5158.7
36SUBOCZ Eduard9490.5158.5
37BULAU Horst92.589154.3
38BREJCZEW Władimir92.591153.1
39JOHANSEN Jouni9587153
40DLUHOS Ladislav93.586152
41LEHMANN Christoph92.586.5150.3
42LUNARDI Virginio9981150.2
43AASTROEM Magnus9486.5149.9
44NOKELAINEN Kai90.587149.7
45GILLMANN Todd91.588148
46MIYAZAKI Yasuhide93.586147
47UCHANIOW Andriej93.583145.3
48BALANCHE Gérard90.585.5145.1
49MALEC Jiri92.578.5131.6
50KONOPACKE Mark9276.5129.1
51DOLAR Tomaz90.5-76.3
52BAJC Vasja90-76.1
53MĄDRY Jarosław91-76
54SCHILLI Rolf90-75.6
55SCHOEFFMANN Günter91-75.5
56ERAT Paul90-75.1
56LOTRIC Rajko90-75.1
58CECON Roberto90.5-74.8
59SVAGERKO Martin90-74.6
60MUELLER Christoph90.5-74.3
60OKRAFFKA Udo88-74.3
62TAELLBERG Per-Inge89-74.2
63NEULAENDTNER Franz90-74.1
64FELDER Andreas88-72.8
65DEBELAK Janez89-72.7
66DAUN Anders90-72.6
66RAUTIO Ron90-72.6
68WESTMAN Magnus89-71.7
69DECKERT Manfred87-70.9
70ROHWEIN Peter87.5-70.6
71STROHMAIER Oliver86.5-68.2
72JOHNSEN Erik85-67.6
73RAUSCHMEIER Andi87-66.9
74BOKLOEV Jan85-66.6
75RICHARDS Ron86-66
76ROMANG Bruno83.5-65.5
77LACEDELLI Antonio85.5-65.3
78RODLAUER Harald87-64.9
79WODNIEW Dionis84-64.7
80SCHALLERT Richard83-64.3
81HAIM Werner83.5-63.5
82STEIERT Wolfgang83-63.3
83JESIN Michaił84-63.2
84BRECHE Eric83-62.8
84SHIMA Hiro83-62.8
84STIRN Janez83-62.8
87GOŁOWSZCZIKOW Jurij83-61.8
87KOPAC Robert83-61.8
87NORDGREN Thomas83-61.8
87STEINBERGER Uwe83-61.8
91KOWACZEW Blagowest83-61.3
92POINTNER Alexander82.5-61.1
93HAUSWIRTH Benz82-60.9
94HARADA Masahiko81.5-60.7
95KLIMOWSKI Zbigniew81-59
96THOMA Dieter79.5-57.4
97HOLLAND Mike79.5-56.4
97NISHIKATA Jinya79.5-56.4
99MOERTL Norbert80.5-56.3
100LUEDI Patrik78.5-55.5
101GRUNDIG Peter80.5-54.8
102HIRNER Adolf79-54.7
103MEWBORN Rick79.5-54.4
104FISCHER Laszlo79-54.2
105MARGREITER Wolfgang78.5-53.5
106COLLINS Steve76.5-52.7
107TAKEUCHI Takuya76.5-50.7
108BERGER Frédéric76-50.5
108HUBER Klaus76-50.5
110HORNGACHER Stefan77-50.4
111ZOGRAFSKI Emil76-48
112STEINER Markus74-45.2
113GELLER Gabor71-41
114PETKOW Kirił71-40
115TREVES Florian69-37.2
116McGRANE Dennis70-34.6
117SZALAI Mihaly67-33.9
118MOLLARD Didier65-22.6
119KONIJNENBERG Gerrit60-16.6
120EDWARDS Eddie58-10.8

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -