PS8788-14

Wyniki Pucharu Świata z dnia 1988-01-24
konkurs indywidualny
Engelberg (K-120), Szwajcaria
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1WEISSFLOG Jens114.5115.5215
2NYKAENEN Matti112.5118214.7
3FELDER Andreas115.5116211.6
4TEPES Miran112.5117.5210.5
5VETTORI Ernst113112.5207.2
6SUORSA Pekka114.5110.5201.5
7FIDJESTOEL Ole Gunnar113.5110197.4
8PLOC Pavel110109195.1
9LAAKKONEN Risto112110194.8
10WIEGELE Franz108112.5189.2
11FINDEISEN Ulf107.5108187.2
12STRANNER Günther106113.5186.8
13OPAAS Vegard107110185.8
14HAUSWIRTH Christian107.5107184.3
15EIDHAMMER Ole-Christian108107183.5
16ZUPAN Matjaz105110182.5
17HEUMANN Josef107107.5181.3
18KJOERUM Jon-Inge108106.5180.8
19PIAZZINI Fabrice105107178.5
20STJERNEN Hroar107108.5178.2
21LESSER Ingo104108174.8
22PEDERSEN Trond Joeran104107.5173.1
23ULAGA Primoz108101171.1
24SCHILLI Rolf101109170
25PARMA Jiri99107169.9
26FIJAS Piotr101108169.6
27PINZANI Carlo101107167.7
28PODZIMEK Vladimir101102157.7
29PUIKKONEN Jari95105.5155.7
30NIKKOLA Ari-Pekka10299.5155.1
31HUNGER Heiko96105.5154.1
32BALANCHE Gérard95104.5153.8
33PERSSON Halvor93.5106152.3
34JOHNSEN Erik93.5106151.3
34MOLLARD Didier10297.5151.3
36ARNOLD Mike99.598.5151.2
37LEHMANN Christoph94.5104150.9
38JEZ Frantisek9998147.3
39DOLAR Tomaz9995.5146.3
40CECON Roberto94.599141.4
41KUTTIN Heinz10588141.2
42LOTRIC Rajko99.592140.1
43HAIM Werner9597.5139.5
43KOPAC Robert9894.5139.5
45LEDERER Remo9596139.4
46RIMMEL Christian10190.5136.6
47SAMBUGARO Sandro9495134.1
48DLUHOS Ladislav97.588.5127.9
49RASKA Jiri jr95.588.5127.6
50KINDLIMANN Thomas9590127
51SINDLER Ivan94-65.1
51THOMA Dieter94-65.1
53WESTMAN Magnus91-61.4
54ROHWEIN Peter90-60
55SCHUSTER Werner90-59.5
56BAUER Andreas89.5-58.8
57DEBELAK Matjaz89.5-57.3
58NEULAENDTNER Franz89.5-56.8
59BOKLOEV Jan88-55.7
59ROMANG Bruno88-55.7
61YLIPULLI Tuomo88.5-55.4
62KOWAL Jan88-55.2
63MĄDRY Jarosław88.5-54.9
63RIGONI Paolo88.5-54.9
65BAJC Vasja88-54.2
65LACEDELLI Antonio88-54.2
67LEONHARDT Robert86-51.9
67LUEDI Patrik86-51.9
69LUNARDI Virginio86-51.4
69SVAGERKO Martin86-51.4
71BRECHE Eric85-50
71ROCHAT Stephan85-50
73HAUSWIRTH Benz82-45.8
74MARTINA Michele83-45.2
75REYMOND Pascal84-45.1
76VOUILLAMOZ Yvan81-43.9
77SOLA Bernat80.5-43.7
78FRISON Roberto81-42.9
79KLAUSER Thomas80.5-42.7
80TREVES Florian81.5-40.6
81BERGER Frédéric77-35.3
82MARTINSSON Mikael76-34.4
83LOBO Jesus75-29.5

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -