PS8788-15

Wyniki Pucharu Świata z dnia 1988-03-05
konkurs indywidualny
Lahti (K-90), Finlandia
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1NYKAENEN Matti8786214.8
2BOKLOEV Jan89.582207.9
3JOHNSEN Erik8083193.3
4PARMA Jiri79.581.5191.6
5EIDHAMMER Ole-Christian80.581.5190.7
6KJOERUM Jon-Inge81.578.5185
6NIKKOLA Ari-Pekka77.582.5185
8NIEMINEN Anssi77.584184.4
9STJERNEN Hroar80.575177.8
10STRANNER Günther8374.5177
11STROHMAIER Oliver7979.5175.6
12YLIPULLI Heikki78.578.5175.2
13BALANCHE Gérard7878174.1
14HAUSWIRTH Christian7383.5172.9
15KYLMAEAHO Kimmo7975.5172.7
16SUORSA Pekka7383172.6
17HAKALA Vesa7876.5172.2
18PUIKKONEN Jari74.578.5171.8
19NOKELAINEN Kai7776.5171.6
20HAIM Werner7480.5171.2
21PODZIMEK Vladimir77.576168.1
22SHIMIZU Sadao79.573168
23LAAKKONEN Risto72.580167.5
24LOTRIC Rajko7974167.3
25NAGAOKA Masaru74.578166.5
26NORDGREN Thomas77.576165.6
27KUTTIN Heinz7476.5164.8
28MIYAZAKI Yasuhide7874.5163
29DOLAR Tomaz76.573162.2
30SUBOTSCH Eduard78.572.5162.1
31KOJONKOSKI Mika74.574.5159.9
32HOLLAND Mike79.569159.1
32UCHANIOW Andriej74.574159.1
34PARKKISENNIEMI Jann78.571158.7
35JOHANSEN Jouni73.575158.1
36SVAGERKO Martin77.571157.1
37CECON Roberto7772155.9
38DEBELAK Janez7571.5155.4
39PIAZZINI Fabrice77.570152
40YLIPULLI Tuomo7372.5151.8
41PERTILE Ivo76.569149.8
42WIEGELE Franz7569148.4
43MARTINSSON Mikael7371.5147.7
44JEZ Frantisek72.573147.3
45WESTMAN Magnus7767.5146.2
46LACEDELLI Antonio7172145.8
47KIAZIŃ Jergienij72.570.5143.3
48REYMOND Pascal74.565.5135
49KARJALAINEN Juha7267134.9
50KORHONEN Jyrki7265131.2
51HEIKKILAE Jarkko71.5-69.9
52TAO Katsushi70-69.5
53NORMAN Ake71-69.1
54MUELLER Christoph69-67.4
55JESIN Michaił68.5-67.1
56VETTORI Ernst68.5-66.6
57PINZANI Carlo69-66.4
58KOPAC Robert69-66.4
59SAASTAMOINEN Jari67.5-65
60RAITOHARJU Ari68-63.8
61KALSO Jukka67.5-62.5
62LANGLOIS Tad65.5-58.8
63LAPPALAINEN Juha64.5-55.7
63SASAKI Takayuki64.5-55.7
65TUOVINEN Raimo64-54.4
66BULAU Horst62.5-53.5
67MOLLARD Didier64-51.4
68TAO Toshiaki61.5-48.9
69SOLA Bernat61-48.1
70NYKAENEN Erkki60-47.5
71BRECHE Eric58.5-44.1
72LOBO Jesus56-35.6

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -