PS8788-17

Wyniki Pucharu Świata z dnia 1988-03-18
konkurs indywidualny
Meldal (K-105), Norwegia
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1JOHNSEN Erik111-123.9
2STROHMAIER Oliver109-115.1
3MALEC Jiri108.5-112.9
4TAELLBERG Per-Inge106.5-110.6
5KJOERUM Jon-Inge101.5-108.6
6DLUHOS Ladislav103-106.7
7FIDJESTOEL Ole Gunnar100-103
8HUNGER Heiko99.5-101.3
9BRAATEN Clas Brede99.5-99.8
10ULAGA Primoz99-99.6
11DAUN Anders98-98.7
12PIAZZINI Fabrice98-97.7
13MOLLARD Didier97.5-97.5
14PERSSON Halvor94.5-95.3
15TEPES Miran93.5-93.9
16STRANNER Günther94.5-92.8
17NOKELAINEN Kai94.5-92.3
18NIKKOLA Ari-Pekka94.5-91.8
19FJORDEN Stale95-91.5
20PARMA Jiri93-90.7
21BRAATEN Steinar94.5-90.3
22KOPAC Robert94-89.1
23EIDHAMMER Ole-Christian92.5-88.5
24OPAAS Vegard93-88.2
25FIJAS Piotr93-87.2
26PLOC Pavel90.5-86.2
27HOLLAND Mike90.5-83.2
28BAUER Andreas89-83.1
29BOKLOEV Jan92-82.8
30JOHANSSEN Kent89-81.1
30KOWAL Jan89-81.1
30SOERENSEN Harald89-81.1
33BERG Rolf Age90-81
34HEUMANN Josef89.5-80.3
35JOHANSEN Magne88-79.7
36KLIMOWSKI Zbigniew89-79.6
37BRECHE Eric87.5-79.5
38LINDEMARK Torbjoern89-79.1
39LOTRIC Rajko88-78.7
40MARTINSSON Mikael88-78.2
41TAELLBERG Staffan87-77.8
42LANGLOIS Tad87.5-77.5
43YLIPULLI Tuomo86-75.9
44LAAKKONEN Risto86-74.9
45HAIM Werner84.5-74.8
46NORDGREN Thomas86-73.9
47SCHUSTER Werner84-72.6
48ROHWEIN Peter83.5-71.9
49TVEITEN Stein Eric84.5-71.8
50PEDERSEN Trond Joeran87-71.3
51KUTTIN Heinz86-70.9
52VETTORI Ernst83-70.7
53GILLMANN Todd82.5-70.5
54WIEGELE Franz84-70.1
55MIYAZAKI Yasuhide82.5-69
56VENNATROE Stein-Arve82.5-68.5
57NAGAOKA Masaru81.5-67.1
58KLAUSER Thomas80.5-66.7
59LEHMANN Christoph81-65.9
60BULAU Horst80.5-65.2
61FINDEISEN Ulf79-63.6
62PINZANI Carlo79-63.1
63AASTROEM Magnus80-63
64FELDER Andreas79-62.6
65WESTMAN Magnus79.5-61.8
66SAMBUGARO Sandro79-61.6
67ZUPAN Matjaz78.5-58.9
68BERG Oeyvind79.5-58.3
68TAO Toshiaki77-58.3
70ROGSTAD Frode75-57
71JEAN-PROST Nicolas76-56.4
72YLIPULLI Heikki74.5-55.8
73TROEEN Jan Henrik75-55.5
74SHIMIZU Sadao74.5-54.8
75GRUBEN Stein74-53.1
76OLSEN Larry73.5-51.9
77TREVES Florian74-51.1
78SASAKI Takayuki73-50.7
79BALANCHE Gérard72.5-48.5
80GEBSTEDT Ralph71.5-46.6
81SOLA Bernat68-43.2
82REYMOND Pascal69-39.1
83HAUSWIRTH Christian66-35.4
84GILBERTSON Chris64-32.6
85TAO Katsushi58.5-27
86LOBO Jesus58.5-26.5
87SELBEKK-HANSEN Robert58-26
88KONIJNENBERG Gerrit53-25

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -