PS8788-18

Wyniki Pucharu Świata z dnia 1988-03-20
konkurs indywidualny
Oslo (K-105), Norwegia
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1JOHNSEN Erik97.5105.5217.2
2FIDJESTOEL Ole Gunnar94.5103202
3STRANNER Günther90102194.3
4DLUHOS Ladislav89104.5192.9
5KLAUSER Thomas91.5102190.9
6OPAAS Vegard89.5103.5190.7
7STJERNEN Hroar88.5101.5190
8TROEEN Jan Henrik89.5100.5189.5
9KUTTIN Heinz91.598188.8
10AASTROEM Magnus8999.5185.4
11NIKKOLA Ari-Pekka85102183.3
12KJOERUM Jon-Inge86.5100183.1
13PLOC Pavel90.596.5182.8
14BRAATEN Steinar88.5100.5182.6
15KLIMOWSKI Zbigniew87101.5182.4
16MALEC Jiri90.598.5181.1
17NYKAENEN Matti85100181
18WIEGELE Franz89.597.5180.8
19HEUMANN Josef86.5100178.6
20LOTRIC Rajko8596.5178.1
21FIJAS Piotr85100.5177.7
22ZUPAN Matjaz86.597177.4
23PARMA Jiri81.599175.7
24HAUSWIRTH Christian85.598.5175.1
25SCHUSTER Werner85.597.5174.7
26GRUBEN Stein87.594.5173.8
27JOHANSEN Magne85.594.5170.5
28LAAKKONEN Risto8394.5168
29MOLLARD Didier86.594.5167.9
30YLIPULLI Tuomo84.593167.5
31NOKELAINEN Kai86.590166.6
32PEDERSEN Trond Joeran85.593.5166.1
33ULAGA Primoz9186.5165
34TEPES Miran8491164
35HAIM Werner8195163.9
36NORDGREN Thomas85.591162.6
37FJORDEN Stale84.591.5162.4
38JOHANSSEN Kent8293161
39BOKLOEV Jan84.596.5160.9
40EIDHAMMER Ole-Christian8788160
40YLIPULLI Heikki85.589.5160
42TAELLBERG Staffan84.589.5159.6
43KOWAL Jan8491157.5
44BRAATEN Clas Brede8489154.2
45FELDER Andreas8486151.5
46DAUN Anders84.586.5149.4
47VETTORI Ernst8084.5143.8
48BULAU Horst8185.5143.6
49HOLLAND Mike8185.5142.1
50PERSSON Halvor80.583.5139.1
51SOERENSEN Harald80.5-67.7
52BERG Rolf Age81.5-67.6
53LEHMANN Christoph80-67
54ROGSTAD Frode81-66.4
55WESTMAN Magnus79.5-65.3
56OLSEN Larry80-65
57HOLLAND Joe79-64.6
58BRECHE Eric78.5-64.4
59PINZANI Carlo78.5-63.9
60BAUER Andreas77.5-63
61GILLMANN Todd77-62.8
62HUNGER Heiko78-62.7
63MIYAZAKI Yasuhide78-62.2
63TAELLBERG Per-Inge78-62.2
65BALANCHE Gérard78.5-61.9
65JEAN-PROST Nicolas78.5-61.9
67LANGLOIS Tad78-61.2
68KARLSEN Joern77.5-60.5
68KOPAC Robert77.5-60.5
70NAGAOKA Masaru77-59.8
71FINDEISEN Ulf75-59.5
72VENNATROE Stein-Arve78-59.2
73TVEITEN Stein Eric75-58
74PIAZZINI Fabrice76-57.9
75GUILLAUME Sylvian74.5-56.3
76BERG Oeyvind74.5-55.8
76REYMOND Pascal74.5-55.8
78MARTINSSON Mikael75-55.5
78SELBEKK-HANSEN Robert75-55.5
80TREVES Florian74-53.6
81SHIMIZU Sadao72-51.3
82FISCHER Laszlo71.5-50.1
83GILBERTSON Chris72-49.8
84ROHWEIN Peter71-44.4
85SASAKI Takayuki68-44.2
86GEBSTEDT Ralph67-43.8
87TAO Katsushi68-43.7
88TAO Toshiaki67.5-43.5
89SZALAI Mihaly66.5-41.6
90WILSON Todd66.5-41.1
91SOLA Bernat63.5-35.4
92LOBO Jesus64-33.6
93KONIJNENBERG Gerrit62-30
94EDWARDS Eddie60-27
95STROHMAIER Oliver71-15.4

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -