Wyniki Pucharu Świata z dnia 1991-03-10 konkurs indywidualny Falun (K-112), Szwecja |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | MARTINSSON Mikael | 111 | 111.5 | 224.4 | |
2 | THOMA Dieter | 110 | 110.5 | 220.1 | |
3 | VETTORI Ernst | 113 | 105.5 | 217.3 | |
4 | JEZ Frantisek | 110 | 106 | 211.8 | |
5 | KUTTIN Heinz | 108 | 107.5 | 210.1 | |
5 | ZUEND Stephan | 112.5 | 105.5 | 210.1 | |
7 | NIKKOLA Ari-Pekka | 105 | 110 | 206.9 | |
8 | HAIM Werner | 109 | 104.5 | 205.8 | |
9 | HUBER Klaus | 104 | 108 | 201.2 | |
10 | LAAKKONEN Risto | 103.5 | 105.5 | 198 | |
11 | KIESEWETTER Andre | 105.5 | 104.5 | 192.9 | |
12 | WEISSFLOG Jens | 105.5 | 100.5 | 190.3 | |
13 | TAELLBERG Staffan | 102 | 101.5 | 189.8 | |
14 | DUFFNER Christof | 104 | 100 | 179.5 | |
15 | FELDER Andreas | 102 | 97 | 177.5 | |
16 | DLUHOS Ladislav | 96 | 101 | 174.7 | |
17 | PLOC Pavel | 109.5 | 89.5 | 171 | |
18 | TAELLBERG Per-Inge | 103 | 91.5 | 170.2 | |
19 | PETEK Franci | 102.5 | 94 | 168.5 | |
20 | YLIPULLI Raimo | 99.5 | 96 | 168.1 | |
21 | PARMA Jiri | 103.5 | 93 | 168 | |
22 | WESTMAN Magnus | 93 | 101.5 | 166.7 | |
23 | BERG Oeyvind | 95 | 100 | 164.9 | |
24 | JOHANSSEN Kent | 94.5 | 98.5 | 164.1 | |
25 | PERTILE Ivo | 95 | 97 | 163.2 | |
26 | BAUER Andreas | 95.5 | 97.5 | 161.6 | |
27 | JANUS Goran | 95.5 | 95.5 | 161.3 | |
28 | HORNGACHER Stefan | 96.5 | 96 | 160.9 | |
29 | JESIN Michaił | 93.5 | 97.5 | 159.8 | |
30 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 95 | 93.5 | 153.3 | |
31 | NORDGREN Thomas | 97.5 | 90.5 | 150.1 | |
32 | TAKEUCHI Takuya | 93.5 | 94 | 148.9 | |
33 | HUNGER Heiko | 102.5 | 85 | 146.4 | |
34 | HAARALA Marko | 96.5 | 89 | 145.6 | |
35 | CAPEL Colin | 101.5 | 81.5 | 139.6 | |
36 | BULAU Horst | 93.5 | - | 73.6 | |
37 | HIGASHI Kazuhiro | 92.5 | - | 73.2 | |
38 | WIERWIEJKIN Andriej | 92.5 | - | 72.7 | |
39 | STIRN Janez | 92.5 | - | 71.2 | |
40 | SANDERS Bryan | 92.5 | - | 70.7 | |
41 | VOUILLAMOZ Yvan | 91 | - | 70.6 | |
42 | JOHANSEN Magne | 91 | - | 69.1 | |
43 | SAKALA Jaroslav | 92 | - | 69 | |
44 | SVAGERKO Martin | 92 | - | 68 | |
45 | CAKADZE Kachaber | 89.5 | - | 66 | |
46 | KOPAC Primoz | 89 | - | 65.3 | |
47 | KOWAL Jan | 89 | - | 64.3 | |
48 | GOSTISA Samo | 88.5 | - | 63.6 | |
49 | LUNARDI Virginio | 88 | - | 61.9 | |
50 | OLIJNYK Rune | 87 | - | 59.5 | |
51 | AASTROEM Magnus | 86 | - | 59.1 | |
52 | HOLLAND Jim | 85.5 | - | 56.9 | |
53 | HAUSWIRTH Benz | 84.5 | - | 54.5 | |
54 | SEVERSON Kris | 92.5 | - | 50.7 | |
55 | LEHMANN Christoph | 81.5 | - | 49.8 | |
56 | NORMAN Ake | 81 | - | 48.6 | |
57 | BERGLUND Stefan | 78 | - | 43.9 | |
58 | KLIMOWSKI Zbigniew | 74 | - | 37.3 | |
59 | RASMUSSEN Johan | 73.5 | - | 36.1 | |
60 | JOHANNESEN Kenny | 69 | - | 27.5 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |