Wyniki Pucharu Świata z dnia 1992-01-25 konkurs indywidualny Oberstdorf (K-182), Niemcy |
||||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | ODL.3 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RATHMAYR Werner | 167 | 184 | 173 | 369.5 | |
2 | FELDER Andreas | 173 | 170 | 182 | 367 | |
3 | MARTINSSON Mikael | 165 | 165 | 172 | 353 | |
4 | GODER Tomas | 159 | 171 | 173 | 349 | |
5 | GOLDBERGER Andreas | 144 | 170 | 171 | 346 | |
6 | GOSTISA Samo | 150 | 154 | 183 | 340.5 | |
7 | ZUEND Stephan | 167 | 158 | 164 | 339.5 | |
8 | GEBSTEDT Ralph | 160 | 162 | 160 | 336.5 | |
9 | NOELKE Marc | 100 | 162 | 169 | 334.5 | |
10 | POINTNER Alexander | 142 | 159 | 169 | 329 | |
11 | SAKALA Jaroslav | 136 | 155 | 165 | 327.5 | |
12 | DUFFNER Christof | 130 | 165 | 157 | 320 | |
12 | SCHUSTER Werner | 147 | 155 | 165 | 320 | |
14 | ZUPAN Matjaz | 140 | 152 | 166 | 319.5 | |
15 | HAIM Werner | 129 | 149 | 170 | 318.5 | |
16 | JEZ Frantisek | 150 | 114 | 161 | 317 | |
17 | PETEK Franci | 101 | 148 | 161 | 310 | |
18 | PARMA Jiri | 126 | 155 | 158 | 309 | |
19 | TRUNZ Martin | 110 | 151 | 157 | 300 | |
20 | RAUSCHMEIER Andi | 144 | 144 | 155 | 299 | |
21 | MOLLARD Didier | 137 | 148 | 148 | 294 | |
21 | TAELLBERG Staffan | 151 | 140 | 107 | 294 | |
23 | JEAN-PROST Nicolas | 135 | 90 | 148 | 282.5 | |
24 | SCHERER Andreas | 137 | 118 | 137 | 266.5 | |
25 | DELAUP Steve | 142 | 124 | 120 | 265 | |
26 | KLIMOWSKI Zbigniew | 115 | 135 | 143 | 263.5 | |
27 | KOWAL Jan | 103 | 137 | 134 | 255.5 | |
28 | JANUS Goran | 101 | 122 | 142 | 248.5 | |
29 | TAELLBERG Per-Inge | 103 | 123 | 137 | 244.5 | |
30 | BOKLOEV Jan | 97 | 126 | 131 | 236.5 | |
31 | WESTMAN Magnus | 94 | 127 | 129 | 235.5 | |
32 | JIROUTEK David | 99 | 123 | 131 | 234 | |
33 | KOLSRUD Bernt Espen | 109 | 112 | 123 | 212 | |
33 | SOERENSEN Harald | 116 | 104 | 117 | 212 | |
35 | STIRN Janez | 102 | 101 | 120 | 197.5 | |
36 | GAHLER Markus | 106 | 111 | 99 | 196.5 | |
37 | KAELIN Reto | 101 | 109 | 97 | 186.5 | |
38 | VOUILLAMOZ Yvan | 96 | 111 | 108 | 186 | |
39 | LUKES Roman | 96 | 96 | 112 | 178 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|