Wyniki Pucharu Świata z dnia 1992-03-04 konkurs indywidualny Oernskoeldsvik (K-90), Szwecja |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | VETTORI Ernst | 91 | 85 | 219.6 | |
2 | KASAI Noriaki | 88 | 88 | 218.1 | |
3 | MARTINSSON Mikael | 89 | 82 | 214.1 | |
4 | KUTTIN Heinz | 90 | 84.5 | 213.2 | |
5 | WODNIEW Dionis | 88 | 86 | 212.4 | |
6 | GOLDBERGER Andreas | 86.5 | 85 | 209.9 | |
7 | LUNARDI Ivan | 87.5 | 85 | 209.5 | |
8 | JEZ Frantisek | 86.5 | 84 | 206.8 | |
9 | JOHANSEN Magne | 84 | 85 | 204.4 | |
10 | PARMA Jiri | 84 | 85.5 | 203.7 | |
11 | FELDER Andreas | 85 | 83 | 203.3 | |
12 | ZUPAN Matjaz | 85 | 84.5 | 202.7 | |
13 | HARADA Masahiko | 85 | 84 | 202.4 | |
14 | NIEMINEN Toni | 88.5 | 80 | 199.6 | |
15 | PETEK Franci | 83.5 | 84 | 199.5 | |
16 | CECON Roberto | 83.5 | 84 | 197 | |
17 | WESTMAN Magnus | 82.5 | 80 | 194.5 | |
18 | HUNGER Heiko | 84.5 | 82 | 193.9 | |
19 | HOELLWARTH Martin | 85 | 81.5 | 193.4 | |
20 | GODER Tomas | 84 | 81 | 192 | |
21 | HOLLAND Jim | 82 | 82 | 190.9 | |
22 | FREIHOLZ Sylvain | 83 | 80.5 | 190.1 | |
23 | SAKALA Jaroslav | 83.5 | 80 | 189.6 | |
24 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 84.5 | 77 | 186.9 | |
25 | RATHMAYR Werner | 83.5 | 78.5 | 185.7 | |
26 | MYRBAKKEN Bjoern | 83 | 80.5 | 185.1 | |
27 | GOSTISA Samo | 84.5 | 77.5 | 184.7 | |
28 | WEISSFLOG Jens | 83 | 78 | 184.1 | |
29 | GAHLER Markus | 83.5 | 79 | 182.5 | |
30 | GEBSTEDT Ralph | 80.5 | 77.5 | 178.3 | |
31 | YASUZAKI Naoki | 81 | 77 | 177.3 | |
32 | OLIJNYK Rune | 82 | 77.5 | 177.2 | |
32 | RASKA Jiri | 81.5 | 75.5 | 177.2 | |
34 | STRGAR Igor | 84 | 77.5 | 174.9 | |
35 | RASMUSSEN Johan | 81 | 76 | 174.2 | |
36 | ZUEND Stephan | 84 | 83 | 166.2 | |
37 | JEAN-PROST Nicolas | 83 | 63 | 141.6 | |
38 | TRUNZ Martin | 82.5 | - | 92.5 | |
39 | DUFFNER Christof | 82.5 | - | 92 | |
39 | JESIN Michaił | 80 | - | 92 | |
41 | KJOERUM Jon-Inge | 80 | - | 91.5 | |
42 | LAITINEN Mika Antero | 79 | - | 89.9 | |
43 | LEHMANN Christoph | 80.5 | - | 88.3 | |
44 | SCHERER Andreas | 80.5 | - | 87.8 | |
45 | TAELLBERG Staffan | 78.5 | - | 86.1 | |
46 | LANGLOIS Tad | 79 | - | 84.9 | |
47 | HAKALA Vesa | 77 | - | 84.7 | |
48 | JOHANSSON Fredrik | 79 | - | 83.9 | |
49 | JANUS Goran | 77 | - | 83.7 | |
50 | JIROUTEK David | 77 | - | 83.2 | |
51 | KOWAL Jan | 78 | - | 82.8 | |
52 | YLIPULLI Raimo | 76 | - | 82.1 | |
53 | REVUZ Yannick | 77 | - | 81.7 | |
54 | THOMA Dieter | 77 | - | 80.7 | |
55 | TAELLBERG Per-Inge | 77 | - | 80.2 | |
56 | KLIMOWSKI Zbigniew | 76.5 | - | 78.4 | |
57 | BOKLOEV Jan | 74.5 | - | 76.7 | |
58 | AASTROEM Magnus | 73.5 | - | 75.6 | |
59 | HIGASHI Akira | 72 | - | 67.7 | |
60 | NORMAN Ake | 71 | - | 65.6 | |
61 | BAJARD Regis | 71.5 | - | 65.4 | |
62 | ALEGRE Francisco | 71.5 | - | 64.9 | |
63 | KUŁAKOW Igor | 69 | - | 61.9 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |