Wyniki Pucharu Świata z dnia 1994-03-25 konkurs drużynowy Thunder Bay (K-120), Kanada |
|||||
LP. | DRUŻYNA | FLAGA | SUMA PKT. | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Niemcy | 907.1 | |||
2 | Austria | 874.1 | |||
3 | Norwegia | 847.2 | |||
4 | Finlandia | 830.4 | |||
5 | Japonia | 736.3 | |||
6 | Czechy | 710.8 | |||
7 | Francja | 685.5 | |||
8 | Słowenia | 637.3 | |||
9 | Kanada | 401.2 |
Nieoficjalne wyniki indywidualne
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | BREDESEN Espen | 130.5 | 130.5 | 270.8 | |
2 | GOLDBERGER Andreas | 127.5 | 126 | 259.8 | |
3 | SIEGMUND Gerd | 128.5 | 123.5 | 249.1 | |
4 | SOININEN Jani | 120 | 126 | 244.8 | |
5 | SAKALA Jaroslav | 125 | 120.5 | 238.4 | |
6 | WEISSFLOG Jens | 119 | 124 | 235.4 | |
7 | DUFFNER Christof | 121 | 116.5 | 224 | |
8 | OTTESEN Lasse | 120.5 | 117.5 | 221.4 | |
9 | KUTTIN Heinz | 118.5 | 114 | 218.5 | |
10 | KASAI Noriaki | 109.5 | 120.5 | 214 | |
11 | KOPONEN Tero | 116.5 | 115 | 208.7 | |
12 | MOSER Christian | 113 | 115.5 | 206.3 | |
13 | JAEKLE Hansjoerg | 113 | 111.5 | 198.6 | |
14 | YLIPULLI Raimo | 112 | 112.5 | 196.6 | |
15 | RATHMAYR Werner | 118.5 | 99 | 189.5 | |
16 | OKABE Takanobu | 99 | 122 | 187.8 | |
17 | DELAUP Steve | 107.5 | 109 | 187.2 | |
18 | JEAN-PROST Nicolas | 109.5 | 106.5 | 185.8 | |
19 | BERG Oeyvind | 112.5 | 105.5 | 183.4 | |
20 | AHONEN Janne | 108 | 108 | 180.3 | |
21 | TUFF Stein Henrik | 107 | 102.5 | 171.6 | |
22 | SAITOH Hiroya | 108.5 | 99 | 170 | |
23 | DESSUM Nicolas | 104.5 | 102.5 | 169.1 | |
24 | SUDA Kenji | 102 | 103 | 164.5 | |
25 | KLADNIK Matjaz | 100 | 107 | 162.1 | |
26 | MEGLIC Robert | 105.5 | 99 | 161.1 | |
27 | PARMA Jiri | 104.5 | 104.5 | 160.7 | |
28 | KROMPOLC Zbynek | 105.5 | 97.5 | 159.9 | |
29 | ZUPAN Matjaz | 98.5 | 103.5 | 157.6 | |
30 | GOSTISA Samo | 99.5 | 103 | 156.5 | |
31 | DLUHOS Ladislav | 105.5 | 95.5 | 151.8 | |
32 | JARDINE Ruddy | 93.5 | 102 | 143.4 | |
33 | LOCKYER John | 94.5 | 97 | 137.2 | |
34 | KARDAS Dan | 90 | 96 | 118.8 | |
35 | BLACKBURN Jeremy | 92.5 | 91 | 116.8 | |
36 | HARDER Grant | 75.5 | - | 28.4 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|