Wyniki Pucharu Świata z dnia 1996-12-29 konkurs indywidualny Oberstdorf (K-115), Niemcy |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | THOMA Dieter | 120.5 | 122 | 253 | |
2 | BRENDEN Kristian | 117 | 125 | 252.6 | |
3 | GOLDBERGER Andreas | 119.5 | 117 | 246.7 | |
4 | OKABE Takanobu | 121 | 115 | 246.3 | |
5 | SAITOH Hiroya | 112.5 | 123.5 | 241.3 | |
6 | LAITINEN Mika | 114 | 118 | 236.1 | |
7 | PETERKA Primoz | 114.5 | 117 | 233.7 | |
8 | JAEKLE Hansjoerg | 112 | 118.5 | 232.9 | |
9 | SOININEN Jani | 111 | 117.5 | 228.8 | |
10 | SCHWARZENBERGER Reinhard | 109 | 118.5 | 228.5 | |
11 | MIYAHIRA Hideharu | 109.5 | 118.5 | 226.4 | |
12 | HANNAWALD Sven | 112 | 113.5 | 224.4 | |
13 | NIKKOLA Ari-Pekka | 104.5 | 120 | 221.6 | |
14 | OTTESEN Lasse | 110.5 | 114.5 | 221 | |
15 | FUNAKI Kazuyoshi | 108 | 114.5 | 220.5 | |
16 | DESSUM Nicolas | 111.5 | 111 | 216.5 | |
17 | LJOEKELSOEY Roar | 110 | 110 | 216 | |
18 | DUFFNER Christof | 109 | 111.5 | 212.9 | |
19 | GEBSTEDT Ralph | 108 | 109.5 | 212 | |
20 | JEZ Frantisek | 107 | 111.5 | 211.3 | |
21 | SAKALA Jaroslav | 104.5 | 114 | 210.8 | |
22 | MAŁYSZ Adam | 108 | 110.5 | 208.8 | |
23 | WIDHOELZL Andreas | 107.5 | 108 | 206.9 | |
24 | HOLSETER Sturle | 106.5 | 109.5 | 206.3 | |
25 | NIEMINEN Toni | 101.5 | 111.5 | 201.4 | |
26 | KANTEE Ville | 107.5 | 106.5 | 201.2 | |
27 | STEINAUER Marco | 109.5 | 103 | 199.5 | |
28 | MATEJA Robert | 99 | 114.5 | 198.8 | |
29 | SKUPIEŃ Wojciech | 104 | 106.5 | 192.9 | |
30 | REICHEL Frank | 105.5 | 103.5 | 191.2 | |
31 | KASAI Noriaki | 107.5 | - | 103.5 | |
32 | BIELCIK Marian | 108 | - | 102.9 | |
33 | AHONEN Janne | 107 | - | 101.1 | |
34 | SATO Masayuki | 107 | - | 100.6 | |
35 | WODNIEW Dionis | 105 | - | 97.5 | |
36 | FREIHOLZ Sylvain | 104.5 | - | 96.6 | |
37 | GOSTISA Samo | 104 | - | 93.7 | |
38 | UHRMANN Michael | 104.5 | - | 93.6 | |
39 | HOELLWARTH Martin | 102 | - | 93.1 | |
40 | BREDESEN Espen | 102 | - | 92.6 | |
41 | FUKITA Yukitaka | 101 | - | 89.3 | |
41 | HORNGACHER Stefan | 101 | - | 89.3 | |
43 | REUTELER Bruno | 101.5 | - | 88.2 | |
44 | KUETTEL Andreas | 100.5 | - | 87.4 | |
45 | SUCHACEK Jakub | 100.5 | - | 86.9 | |
46 | HARADA Masahiko | 114.5 | - | 85.6 | |
47 | DOLEZAL Michal | 99.5 | - | 84.1 | |
48 | LIE Haavard | 99 | - | 83.7 | |
49 | HORNSCHUH Ronny | 99.5 | - | 83.6 | |
50 | STEGNAR Matija | 89.5 | - | 64.6 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|