Wyniki Pucharu Świata z dnia 1997-02-02 konkurs indywidualny Willingen (K-120), Niemcy |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | SAITOH Hiroya | 122.5 | - | 122 | |
2 | THOMA Dieter | 122.5 | - | 116.5 | |
3 | LJOEKELSOEY Roar | 117 | - | 112.1 | |
4 | REICHEL Frank | 118.5 | - | 110.8 | |
5 | PETERKA Primoz | 116.5 | - | 110.7 | |
6 | BRENDEN Kristian | 116.5 | - | 109.7 | |
7 | FUNAKI Kazuyoshi | 114 | - | 107.2 | |
8 | OTTESEN Lasse | 116 | - | 105.8 | |
9 | MATHIESEN Hein-Arne | 112.5 | - | 102 | |
10 | AHONEN Janne | 114 | - | 101.7 | |
10 | KRENEK Roman | 114 | - | 101.7 | |
12 | SCHMITT Martin | 112.5 | - | 101.5 | |
13 | SOININEN Jani | 113 | - | 101.4 | |
14 | BREDESEN Espen | 111 | - | 98.8 | |
15 | KASAI Noriaki | 108.5 | - | 96.3 | |
16 | KANTEE Ville | 108.5 | - | 94.3 | |
17 | OKABE Takanobu | 109.5 | - | 94.1 | |
18 | HOELLWARTH Martin | 108 | - | 93.4 | |
19 | JOHANSSEN Kent | 107.5 | - | 91.5 | |
20 | WIDHOELZL Andreas | 107 | - | 91.1 | |
21 | JAEKLE Hansjoerg | 106 | - | 88.8 | |
22 | DUFFNER Christof | 105.5 | - | 87.9 | |
23 | SIEGMUND Gerd | 105 | - | 86.5 | |
24 | CHEVALIER-GIROD Lucas | 104.5 | - | 86.1 | |
24 | HORNGACHER Stefan | 104.5 | - | 86.1 | |
26 | JUSSILAINEN Risto | 105 | - | 85.5 | |
27 | STEINAUER Marco | 103.5 | - | 84.8 | |
28 | FREIHOLZ Sylvain | 103.5 | - | 84.3 | |
28 | HOLSETER Sturle | 103.5 | - | 84.3 | |
30 | VRHOVNIK Blaz | 104.5 | - | 83.6 | |
31 | SCHWARZENBERGER Reinhard | 102.5 | - | 83.5 | |
32 | CECON Roberto | 103.5 | - | 83.3 | |
33 | KRENEK Robert | 103.5 | - | 82.3 | |
33 | RADELJ Jure | 103.5 | - | 82.3 | |
35 | MIYAHIRA Hideharu | 103 | - | 81.4 | |
36 | SAVOLAINEN Kimmo | 101.5 | - | 79.7 | |
37 | EIGENTLER Markus | 100 | - | 77.5 | |
38 | SUCHACEK Jakub | 100.5 | - | 75.9 | |
39 | LAITINEN Mika | 102 | - | 75.6 | |
40 | LUNARDI Ivan | 97.5 | - | 73 | |
41 | VORVIK Arve | 99 | - | 72.7 | |
42 | ZONTA Peter | 98.5 | - | 72.3 | |
43 | DOLEZAL Michal | 99.5 | - | 72.1 | |
44 | MESIK Martin | 95 | - | 66 | |
45 | SKUPIEŃ Wojciech | 95 | - | 65.5 | |
46 | BOGATAJ Marko | 94 | - | 63.2 | |
47 | HANNAWALD Sven | 96 | - | 62.8 | |
48 | GEBSTEDT Ralph | 93 | - | 60.9 | |
49 | SATO Masayuki | 92 | - | 59.1 | |
50 | JOHANSSON Fredrik | 89 | - | 53.7 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|