Wyniki Pucharu Świata z dnia 1998-03-15 konkurs indywidualny Oslo (K-112), Norwegia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | PETERKA Primoz | 122.5 | 125.5 | 275.2 | |
2 | REUTELER Bruno | 124.5 | 124.5 | 275 | |
3 | HARADA Masahiko | 123 | 120 | 265.2 | |
4 | HOELLWARTH Martin | 120 | 117 | 256.9 | |
5 | WIDHOELZL Andreas | 119 | 117 | 251.6 | |
6 | HORNGACHER Stefan | 117.5 | 115.5 | 249.2 | |
7 | SOININEN Jani | 117.5 | 111.5 | 241.5 | |
8 | HORNSCHUH Ronny | 117 | 113 | 238.8 | |
9 | HANNAWALD Sven | 116 | 113 | 238 | |
10 | JAEKLE Hansjoerg | 117 | 111 | 237.2 | |
11 | SANDAKER Jon Petter | 120 | 109 | 236.5 | |
12 | FUNAKI Kazuyoshi | 113 | 111.5 | 236.4 | |
13 | AHONEN Janne | 113 | 113.5 | 234.5 | |
14 | HAUTAMAEKI Jussi | 117 | 110 | 231.4 | |
15 | STENSRUD Henning | 110.5 | 112 | 230.3 | |
16 | HOLSETER Sturle | 113 | 110 | 228.7 | |
17 | OKABE Takanobu | 113.5 | 107.5 | 227.1 | |
18 | CECON Roberto | 115 | 106 | 226.6 | |
19 | DUFFNER Christof | 113.5 | 110 | 226.1 | |
20 | SCHMITT Martin | 113.5 | 108 | 225.5 | |
21 | SCHWARZENBERGER Reinhard | 113.5 | 107 | 224.7 | |
21 | THOMA Dieter | 111.5 | 111.5 | 224.7 | |
23 | HIGASHI Akira | 116 | 103 | 224 | |
24 | FREIHOLZ Sylvain | 113 | 107 | 222.3 | |
25 | LAITINEN Mika | 113.5 | 108 | 222 | |
26 | MATEJA Robert | 112 | 106 | 219.2 | |
27 | HERR Alexander | 111.5 | 106.5 | 217.7 | |
28 | LOITZL Wolfgang | 113 | 103.5 | 216.5 | |
29 | SAITOH Hiroya | 112 | 105 | 216.4 | |
30 | KASAI Noriaki | 114 | 113 | 209.9 | |
31 | JIROUTEK Jakub | 110 | 98 | 198.2 | |
32 | DESSUM Nicolas | 109.5 | - | 109.5 | |
32 | LJOEKELSOEY Roar | 109.5 | - | 109.5 | |
34 | YOSHIOKA Kazuya | 108.5 | - | 108.7 | |
35 | SIEGMUND Gerd | 109 | - | 108.6 | |
36 | MAYR Ingemar | 108 | - | 108.3 | |
37 | GOLDBERGER Andreas | 107.5 | - | 106.9 | |
38 | HAUTAMAEKI Matti | 107.5 | - | 105.9 | |
39 | GAY Jerome | 107 | - | 105.5 | |
40 | NISHISHITA Kazuki | 106 | - | 104.7 | |
41 | OTTESEN Lasse | 106.5 | - | 104.6 | |
42 | DŁUGOPOLSKI Krystian | 106 | - | 102.7 | |
43 | NIEMINEN Toni | 104 | - | 101.1 | |
44 | LUNARDI Ivan | 103 | - | 98.8 | |
45 | VRHOVNIK Blaz | 104 | - | 98.6 | |
46 | SUCHACEK Jakub | 103 | - | 97.3 | |
47 | KRANJEC Robert | 102 | - | 96 | |
48 | LIE Haavard | 96.5 | - | 84.6 | |
49 | BRENDEN Kristian | 110.5 | - | 81.3 | |
50 | SINIAUSKI Alaksandr | 93 | - | 77.8 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |