Rankingi
Ranking FIS CRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESÓW:
sezon 2018/2019, period 5
sezon 2018/2019, period 4
sezon 2018/2019, period 3
sezon 2018/2019, period 2 (Letni CoC)
sezon 2018/2019, period 1 (Letni CoC)
sezon 2017/2018, period 7
sezon 2017/2018, period 6


Ranking FIS CRL Pucharu Kontynentalnego na dzień 2019-01-24
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1ASCHENWALD PhilippAustria1349
2LINDVIK MariusNorwegia953
3WANK AndreasNiemcy867
4HUBER StefanAustria849
5HOFFMANN FelixNiemcy817
6SIEGEL DavidNiemcy816
7BAER MoritzNiemcy736
8ZNISZCZOŁ AleksanderPolska720
9WOHLGENANNT UlrichAustria681
10PASCHKE PiusNiemcy677
11LANISEK AnzeSłowenia666
12MOGEL Zak Słowenia625
13AIGNER ClemensAustria623
14HAMANN MartinNiemcy622
15PEDERSEN RobinNorwegia565
16PEIER KillianSzwajcaria494
17DEZMAN NejcSłowenia486
18SCHMID ConstantinNiemcy459
19PAVLOVCIC BorSłowenia440
20JUSTIN RokSłowenia434
21RINGEN SondreNorwegia433
22WˇSEK PawełPolska431
23BUSKUM Andreas GranerudNorwegia399
24POPPINGER ManuelAustria372
25WOLNY JakubPolska367
26HUBER DanielAustria363
27JELAR ZigaSłowenia352
28BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia339
29ALTENBURGER FlorianAustria337
30SCHULER AndreasSzwajcaria336
31NAGLIC TomazSłowenia321
32SCHIFFNER MarkusAustria313
33KANTYKA PrzemysławPolska303
34GRANERUD Halvor EgnerNorwegia300
35HOFER ThomasAustria285
36FETTNER ManuelAustria269
37PILCH TomaszPolska252
38KRANJEC RobertSłowenia249
39SEMENIC AnzeSłowenia235
40LEITNER ClemensAustria227
41HLAVA LukasCzechy218
42NAKAMURA NaokiJaponia214
43FREUND SeverinNiemcy211
44MARKENG Thomas AasenNorwegia203
45WASILJEW DmitrijRosja201
46ITO KenshiroJaponia199
47STEINER MaximilianAustria198
48AUNE JoakimNorwegia193
49TOCHIMOTO ShoheiJaponia189
50SAKALA FilipCzechy184
51HVALA JakaSłowenia181
52TEPES JurijSłowenia175
53POGRAJC AndrazSłowenia169
54RAIMUND PhilippNiemcy167
55KLIMOW JewgienijRosja160
56AIGRO ArttiEstonia155
56SCHLIERENZAUER GregorAustria155
58LEAROYD JonathanFrancja153
59LISSO Justin Niemcy147
59NOUSIAINEN EetuFinlandia147
61IWASA YukenJaponia143
62HAZETDINOW IlmirRosja140
63ROTH LucaNiemcy132
64DESCHWANDEN GregorSzwajcaria124
65SEIDL FabianNiemcy118
65KOFLER AndreasAustria118
67BARTOL TilenSłowenia115
67MURAŃKA KlemensPolska115
69HAUSWIRTH SandroSzwajcaria113
70VANCURA TomasCzechy106
71STJERNEN AndreasNorwegia105
72POLASEK ViktorCzechy104
72BOYD-CLOWES MackenzieKanada104
74BJERKEENGEN FredrikNorwegia101
75KOZISEK CestmirCzechy92
76STĘKAŁA AndrzejPolska91
77SATO YukiyaJaponia90
78TAKEUCHI TakuJaponia89
79HAUER JoachimNorwegia85
80MAERKL KilianNiemcy82
81KRAFT StefanAustria80
82PETER DominikSzwajcaria78
82WIENERROITHER JulianAustria78
84WESTERHEIM Oscar PNorwegia73
84ALAMOMMO AndreasFinlandia73
86PREVC CeneSłowenia69
87LACKNER ThomasAustria64
88NAZAROW MichaiłRosja60
89NOMME MarttiEstonia56
89SATO KeiichiJaponia56
91TARMAN RokSłowenia53
92ZUPANCIC MiranSłowenia52
93SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia50
94TKACZENKO SiergiejKazachstan47
95BICKNER KevinUSA45
95HAYBOECK MichaelAustria45
97EGLOFF LucaSzwajcaria44
98HOERL JanAustria43
99MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja42
100ZAJC TimiSłowenia40
100AMMANN SimonSzwajcaria40
102HARADA YumuJaponia39
103BOMBEK JanSłowenia38
104MAATTA JarkkoFinlandia36
105SOUKUP MatthewKanada34
105HAHN JulianNiemcy34
107PREVC DomenSłowenia31
108KRAUS MarinusNiemcy30
108CECON FedericoWłochy30
108BAŻENOW AleksandrRosja30
111SCHWANN MikaAustria25
112ROCH DUPLAND ThomasFrancja24
113CZYŻ BartoszPolska23
114SAKUYAMA KentoJaponia22
114WEIGEL CedrikNiemcy22
114HAAGEN DavidAustria22
117BRASME PaulFrancja21
117SCHUBERT JohannesNiemcy21
119PRISLIC ErnestSłowenia20
120NAITO TomofumiJaponia19
120TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja19
122LIENHER MaximilianAustria18
123HAARE AndersNorwegia17
123TOLLINGER EliasAustria17
125LOYTAINEN NikoFinlandia16
125KARLEN GabrielSzwajcaria16
127WATANABE HiroakiJaponia15
128MALTSEV KevinEstonia14
129BRESADOLA DavideWłochy10
129POHJOLA ArttuFinlandia10
129GOLLER MaxNiemcy10
132VILLUMSTAD FredrikNorwegia8
132STURSA VojtechCzechy8
132NIETZEL JustinNiemcy8
135MUMINOW SabirżanKazachstan7
135VODUSEK LovroSłowenia7
137LARSON CaseyUSA5
138BOJARINCEW WładysławRosja4
138PAVLIC BlazSłowenia4
138HAUKEDAL RichardNorwegia4
138CHOI Heung-ChulKorea4
138OEDEGAARD JesperNorwegia4
143AALTO AnttiFinlandia3
144URLAUB AndrewUSA2
144DELLASEGA RobertoWłochy2
144RUPITSCH MarkusAustria2
144USACZEW JegorRosja2
148DEMIR AyberkTurcja1
148VODAN AljazSłowenia1
148KOTIK KiriłRosja1
148BRESADOLA GiovanniWłochy1
148SIERGIEJEW MaksimRosja1




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl