Rankingi
Ranking FIS CRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESÓW:
sezon 2017/2018, period 7
sezon 2017/2018, period 6
sezon 2017/2018, period 5
sezon 2017/2018, period 4
sezon 2017/2018, period 3
sezon 2017/2018, period 2 (Letni CoC)
sezon 2017/2018, period 1 (Letni CoC)


Ranking FIS CRL Pucharu Kontynentalnego na dzień 2018-06-21
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1LINDVIK MariusNorwegia1110
2WANK AndreasNiemcy1040
3SIEGEL DavidNiemcy1029
4DEZMAN NejcSłowenia976
5PASCHKE PiusNiemcy922
6HUBER DanielAustria917
7MURAŃKA KlemensPolska808
8LANISEK AnzeSłowenia795
9HAUER JoachimNorwegia782
10ASCHENWALD PhilippAustria767
11PAVLOVCIC BorSłowenia726
12BARTOL TilenSłowenia627
13NAGLIC TomazSłowenia597
14PILCH TomaszPolska575
15HUBER StefanAustria573
16ZNISZCZOŁ AleksanderPolska531
17LEAROYD JonathanFrancja524
18HILDE TomNorwegia522
19WOHLGENANNT UlrichAustria515
20ZUPANCIC MiranSłowenia491
21ZAJC TimiSłowenia484
22ALTENBURGER FlorianAustria444
23LACKNER ThomasAustria425
24RINGEN SondreNorwegia416
25POPPINGER ManuelAustria409
26KRANJEC RobertSłowenia404
27BAER MoritzNiemcy399
28HOFFMANN FelixNiemcy393
29JELAR ZigaSłowenia377
30WOLNY JakubPolska367
31SCHMID ConstantinNiemcy366
32SCHULER AndreasSzwajcaria354
33HAMANN MartinNiemcy351
34TEPES JurijSłowenia301
35GRANERUD Halvor EgnerNorwegia300
36KOZISEK CestmirCzechy284
37POGRAJC AndrazSłowenia279
38FETTNER ManuelAustria266
39DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja263
40PEDERSEN RobinNorwegia255
41BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia242
42STEINER MaximilianAustria234
43POLASEK ViktorCzechy221
44WˇSEK PawełPolska219
45AUNE JoakimNorwegia208
46KANTYKA PrzemysławPolska203
47FREITAG RichardNiemcy196
48PEIER KillianSzwajcaria193
49TOLLINGER EliasAustria184
50KRAFT StefanAustria180
51HLAVA LukasCzechy177
52PREVC DomenSłowenia176
52EGLOFF LucaSzwajcaria176
54JUSTIN RokSłowenia169
55LEITNER ClemensAustria156
56SAKALA FilipCzechy155
57HOFER ThomasAustria141
58ALAMOMMO AndreasFinlandia130
59KLIMOW JewgienijRosja128
60HAZETDINOW IlmirRosja120
61SCHIFFNER MarkusAustria117
62TARMAN RokSłowenia110
63INSAM AlexWłochy109
64MAYLAENDER DominikNiemcy98
64KŁUSEK BartłomiejPolska98
64IWASA YukenJaponia98
67BUSKUM Andreas GranerudNorwegia93
67WAGNER LukasNiemcy93
69BJERKEENGEN FredrikNorwegia85
70NAKAMURA NaokiJaponia83
70ROTH LucaNiemcy83
72SEIDL FabianNiemcy82
72LISSO Justin Niemcy82
74ZOGRAFSKI WładimirBułgaria77
75ZIOBRO JanPolska75
76BICKNER KevinUSA74
77MARKENG Thomas AasenNorwegia72
78FUCHS TimNiemcy71
79RUPITSCH MarkusAustria69
79PREVC CeneSłowenia69
79WASILJEW DmitrijRosja69
82ROCH DUPLAND ThomasFrancja68
83MYHREN Mats BjerkeNorwegia66
84CHOI SeouKorea63
85SATO YukiyaJaponia62
86AIGRO ArttiEstonia61
87BRASME PaulFrancja59
88EISENBICHLER MarkusNiemcy58
89GLASDER MichaelUSA57
90CZYŻ BartoszPolska55
90MAATTA JarkkoFinlandia55
92SCHWANN MikaAustria54
93HAUSWIRTH SandroSzwajcaria53
94RAIMUND PhilippNiemcy50
94PREVC PeterSłowenia50
96VANCURA TomasCzechy49
97SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia47
97TKACZENKO SiergiejKazachstan47
99OSTERC AljazSłowenia45
100NOUSIAINEN EetuFinlandia42
100KOFLER AndreasAustria42
100KRAUS MarinusNiemcy42
103SOUKUP MatthewKanada41
104NAZAROW MichaiłRosja40
104KYTOESAHO NikoFinlandia40
106NOMME MarttiEstonia38
106WESTERHEIM Oscar PNorwegia38
108MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja36
109BRESADOLA DavideWłochy35
109LEJA KrzysztofPolska35
111TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja33
112BAŻENOW AleksandrRosja31
113BOYD-CLOWES MackenzieKanada30
113SAKUYAMA KentoJaponia30
115NAITO TomofumiJaponia29
116JANDA JakubCzechy28
117KARLEN GabrielSzwajcaria27
118IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja26
119AIGNER ClemensAustria25
119LARSON CaseyUSA25
121CECON FedericoWłochy24
121SCHLIERENZAUER GregorAustria24
123TOCHIMOTO ShoheiJaponia22
123SANDELL Jonas-SlothNorwegia22
123OJALA JuhoFinlandia22
126TOROK EduardRumunia17
127STURSA VojtechCzechy16
127LOEYTAEINEN NikoFinlandia16
127HAHN JulianNiemcy16
130KUS JanSłowenia15
131LAVTIZAR AnzeSłowenia14
131HAYBOECK MichaelAustria14
131MUMINOW SabirżanKazachstan14
131MALTSEV KevinEstonia14
135REISENAUER JanniAustria13
136CHOI Heung-ChulKorea12
136HAUKEDAL RichardNorwegia12
136PAVLIC BlazSłowenia12
139MAURER JoshuaKanada11
139SELL AdrianNiemcy11
141ROMASZOW AleksiejRosja10
141YAMADA YuyaJaponia10
143RHOADS WilliamUSA8
143ASIKAINEN LauriFinlandia8
143VILLUMSTAD FredrikNorwegia8
146LIENHER MaximilianAustria7
146TAEHKAEVUORI FransFinlandia7
146HEIKKINEN KalleFinlandia7
146MIĘTUS KrzysztofPolska7
150HARADA YumuJaponia5
151OEDEGAARD JesperNorwegia4
151WEIGEL CedrikNiemcy4
151WATANABE HiroakiJaponia4
151BIRCHLER TobiasSzwajcaria4
155DELLASEGA RobertoWłochy3
156USACZEW JegorRosja2
156LARINTO VilleFinlandia2
156DEMIR AyberkTurcja2
156LASOTA DamianCzechy2
160PUNGERTAR MatjazSłowenia1
160KOTIK KiriłRosja1
160ŻAPAROW MaratKazachstan1
160VODAN AljazSłowenia1


Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIE¦LAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl