"Skoki do celu" 26 marca - kolejna dawka informacji

 • 2011-03-08 17:15

Znamy już więcej szczegółów dotyczących imprezy pożegnalnej Adama Małysza „Skoki do celu” (Adam's Bull's Eye), która odbędzie się 26 marca w Zakopanem.

Na liście zaproszonych skoczków znajdują się same gwiazdy: Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Andreas Kofler, Wolfgang Loitzl, Janne Ahonen, Matti Hautamaeki, Simon Ammann, Andreas Kuettel, Michael Uhrmann, Martin Schmitt, Jakub Janda, Robert Kranjec, Noriaki Kasai, Anders Jacobsen, Bjoern-Einar Romoeren, Tom Hilde oraz polscy skoczkowie. Większość sportowców, w tym wszyscy Austriacy, potwierdziło już swoje przybycie.

Znamy już zasady skoków według których zostanie rozegrana ostatnia rywalizacja Adama Małysza na skoczni w Zakopanem. Na oczach kibiców i fanów zawodnicy wylosują na kole fortuny odległości (od 120 do 134 metrów), a następnie ustawią sobie belkę startową i poszybują w kierunku wyznaczonego dystansu. Punktowane będą wyniki najbliższe założonego celu. Rywalizacja odbędzie się w dwóch seriach.

Podczas imprezy dodatkowe atrakcje zapewni również latająca flota Red Bulla, która zorganizuje pokaz akrobacji śmigłowcem Bolkov BO-105. Za sterami Red Bull BO 105 CB-4 zasiądzie Siegfried Schwarz, szef pilotów śmigłowcowych formacji The Flying Bulls. BO-105 to jedyny na świecie akrobacyjny wiropłat, który potrafi wykonywać całą gamę manewrów, właściwych samolotom wyczynowym. W trakcie konkursu będzie można podziwiać również ekstremalne skoki spadochronowe w wykonaniu formacji Red Bull Sky Dive Team – wybitnego międzynarodowego zespołu sześciu spadochronowych skoczków akrobatycznych.

Do sprzedaży organizatorzy udostępnili ponad 21 tysięcy biletów. Jak poinformowano na konferencji prasowej 70% biletów zostało wyprzedane w ciągu 3 dni. Warto jednak kontaktować się jeszcze ze wskazanymi biurami, które prowadzą rezerwację.

Obecność na imprezie potwierdziło wiele gwiazd i autorytetów z dziedziny sportu, sztuki oraz polityki.

Przypominany również, że na trybunach podczas konkursu będzie miał miejsce niecodzienny happening. W ramach akcji „Cała Polska Nosi Wąsy” kibice, gwiazdy sportu i ekranu oraz inne wybitne osobistości założą wąsy, dziękując Adamowi Małyszowi za jego wieloletnie sukcesy i sportowe emocje. Akcję zapoczątkowali fani Adama na Facebooku, zamieszczając na swoich profilach i Fanpage’ach zdjęcia z wąsem.


Za część sportową Konkursu Adam’s Bull’s Eye odpowiedzialny jest Tatrzański Związek Narciarski. Koordynacji spraw sportowych imprezy podjął się Austriak Andreas Goldberger, trzykrotny zdobywca Pucharu Świata w skokach narciarskich. Dyrektorem Zawodów będzie Jan Kowal, olimpijczyk oraz wielokrotny mistrz Polski w skokach narciarskich.

INFORMACJE O BILETACH:

CENY BILETÓW:

SEKTOR A, B
70,00 zł – miejsca stojące
SEKTOR C, D
60,00 zł – miejsca stojące
SEKTOR GOŚĆ
150,00 zł – miejsca siedzące
SEKTOR VIP
450,00 zł – miejsca siedzące z cateringiem

Biura prowadzące sprzedaż biletów:

Tour & Travel Poland s.c.
ul. Krupówki 22, Zakopane
tel.: 18 20 150 51
www.ttpoland.pl
www.benefis.ttpoland.pl
Bilety dostępne również w sprzedaży internetowej: www.benefis.ttpoland.pl

Biuro Turystyczne Info Tour
ul. Witkiewicza 15, Zakopane
tel.: 18 20 15 393
ul. Kościeliska 11/b, Zakopane
tel.: 18 20 64 264
www.info-tour.zakopane.pl

Biuro Turystyczne Teresa
ul. Kościuszki 7, Zakopane
tel.: 18 20 13 660
tel.: 18 20 143 01
www.teresa.zakopane.pl

Grupa TRIP spółka z o.o.
ul. Tetmajera 35 lok.14, Zakopane
tel.: 18 20 20 215
Wioletta Babiarz
wioletta.babiarz@trip.pl
www.trip.pl


Natalia Konarzewska, źródło: materiały prasowe
oglądalność: (22348) komentarze: (72)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Sprzedam 2 bilety na sektor C (dolny)

  Witam .Mam do sprzedania 2 bilety na pożegnanie Naszego Mistrza Adama Małysza.Od razu zaznaczam,że nie sprzedaje ich w celach zarobkowych, tylko dlatego,iż w ostatniej chwili zrezygnowały 2 osoby z grona moich znajomych.Cena nominalna biletu ,to 60 złotych .Ja sprzedaje za 80 ,gdyż tyle kosztowały mnie razem z wysyłką.Oferta jest ważna do dnia 16.03.2011.Odbiór osobisty w Zakopanem na Krupówkach ,gdzie będę przebywał od piątku 25.03.2011.

 • anonim
  Mam 2 bilety na Sobota 26.03.2011 - sektor C (dolny)

  Jak ktoś będzie bardzo potrzebujący to odsprzedam moje 2 bilety na miejsca stojące na miejscu w Zakopanem w Piątek lub Sobotę. Ale cena musi być dość wysoka np. minimum 500zl za oba bilety bo sam chce być pod skocznią z żoną. Mam jednak dobre serce i jak ktoś będzie bardzo potrzebował to sprzedam temu kto da najwięcej żeby było sprawiedliwie. pozdrawiam

 • damrs22 doświadczony
  Czy pieniądze mogą zniszczyć to święto?

  Znowu wszyscy chcą tylko zarobić. I nie wiem kogo bardziej krytykować: COS który widząc że to jedna z ostatnich okazji do znacznego zarobku podwyższył cenę o 1100%, czy napewno niebiednego organizatora, dla którego idą zyski z imprezy.
  Mam nadzieję że władze Zakopanego po tym co przez kilkanaście lat zrobił dla niego Adam nie zachowają się teraz jak świnie i załatwią to jakoś.

 • kojot83 bywalec

  Niech odwołują-e-nty raz mówie że dla mnie ten nadmuchany balon komercji żerującej na Adami jest guzik potrzebny.Wole skromne pożegnanie naszego Mistrza ale przez kibiców-czy to w Wiśle,czy to w Zakopanem czy to w Planicy-nasi kibice jak zrobią atmosferę to się pseudo gwiazdy mogą schować z tym wszystkim w ciemny kąt-bo tam ich miejsce.

 • anonim

  Zastanawiam się czy u nas w Polsce nie da się niczego zorganizować bez skandalu?
  Pożegnanie Mistrza skoków narciarskich, zaproszonych wiele sław tego sportu z Prezydentem naszym włącznie a u nas co ?
  Znowu chodzi o kasę ! Wstyd!
  Nawet na takiej imprezie są ludzie, którzy chcą wyciągnąć ile się tylko da bo przecież to ostatnia taka okazja z Adamem Małyszem w roli głównej, zdają sobie sprawę, ze już nigdy na nim tyle nie zarobią i na zadnym innym zawodniku.
  Ale czy aż tak brak im ludzkiej przyzwoitości ?

  Straszeniem, że odwołają imprezę, chcą wymusić kasę, ja to nazywam zwykłym szantażem i szambem.

 • anonim
  skok do celu

  Ekipa z Chwaliszewa również będzie! Będzie Wesoło! Ponoć słyszałem że Ma być cała elita skoków no i polskie nieloty;) Ale to mało ważne trzeba godnie pożegnać ADAMA!

 • anonim

  sport.onet.pl/zimowe/skoki/skandal -przy-organizacji-pozegnania-adama-malysza,1,4206504,wiadomosc.html

 • anonim
  Młodzież

  Najmłodsi skoczkowie którzy odniesli jakiś sukces: 3) Peter Prevc, 2) Kamil Stoch, 1) Gregor Schlierenzauer

 • anonim
  i koledzy

  Obecnie odchodzący legendy skoków to: Adam Małysz, Andreas Kuettel, Janne Ahonen i Matti Hautamaeki nie licze Michaela Uhrmanna

 • mistrz początkujący
  ucieka

  Po mistrzu Adamie Małyszu najlepszym zawodnikiem będzie Austriak Gregor Schlierenzauer gdyż ma dopiero 21 lat a już ma 35 zwycięstw a za nim jego kolega z reprezentacji Thomas Morgenstern!

 • anonim
  mistrz

  Nie wymieniając tych zawodników którzy chcą po tym sezonie zakończyć kariere wymienię najlepszego obecnie zawodnika:
  1) Austria: Thomas Morgenstern
  2) Czechy: Roman Koudelka
  3) Finlandia: Ville Larinto(obecnie kontuzja) nie będzie skakał do końca sezonu tak samo jak Janne Happonen więc dopiero 40 w klasyfikacji Pucharu Świata Annsi Koivuranta
  4) Francja: Emmanuel Chedal
  5) Japonia: Daiki Ito
  6) Norwegia: Tom Hilde
  7) Polska: Kamil Stoch
  8) Niemcy: Sewerin Freund
  9) Rosja: Pawel Karelin
  10) Włochy: Sebastian Colloredo
  11) Szwajcaria: Simon Ammann
  12) Słowenia: Robert Kranjec

 • anonim
  koniec

  a czy możecie przyjechać na pogrzeb Orlinka W Karpaczu , bo teraz jak Adaś kończy to już GO nikt nie przygotuje na zawody o treningach już nie ma co pisać. Zgon Orlinka nastapił po decyzjach burmistrza i mocno wspierającego tą sprawę vicka nie mylić z wackiem

 • anonim

  Arti

  Film, ładny ale bardzo krótki.
  Muzyka bardzo fajna....
  A komentarza dać nie mozna bo trzeba się logować a mi się nie chce:)

 • anonim
  Dziekujemy Adas!

  Zapraszam do obejrzenia filmu o Wspaniałej Karierze Adama Małysza.
  Każdy co poogląda prosze dodać komentarz "Adam Małysz - Dziekujemy" by oddac hołd mistrzowi.
  http://www.youtube.com/watch?v=wZekMYxj4jc

 • anonim
  Dziekujemy Adas!

  Zapraszam do obejrzenia filmu o Wspaniałej Karierze Adama Małysza.
  Każdy co poogląda prosze dodać komentarz "Dziekujemy Adam" by oddac hołd mistrzowi.

 • anonim

  @Bolek

  Nic nikomu się nie przyśniło.
  Latem w Wisle na spotkaniu w programie "Dzień dobry z TVN " jak był z nim wywiad , przewiózł, redaktorkę swoim jeppem, bo lubi, takie ajzdy po lesie, ekstremalne..... na treningu latem przyjeżdżał jeppem, specjalnie jeździł, dłuższą trasą bo lubi jeździć po wertepach, mam kilka zdjęć z Adamem a jego jeppie , moze ja też mam zwidy ?
  Ma nie tylko jeppa.

 • granda6 bywalec
  Bolek

  Jesteś Bolek ale chyba cienki. Dlaczego myślisz że Adam pozbył sie auta za którym przepada! Kolego Adam ma nie tylko te auta ma jeszcze vw transportera.

 • granda6 bywalec
  Adam

  Widać u niego wielkie rozluźnienie. To co mówił o odwiedzeniu galerii to czysta prawda. Zdjęcia z treningu Kadry i zdjęcie z Adamem posłałem redakcji sąsiedniego portalu. Jeżeli je wystawią to może jutro będą.Pozdro

 • granda6 bywalec
  A Ja byłem dziś z Adamem!!!

  Dziś odwiedziłem Wisłę z rodzicami. Podjechałem pod galerię pokazać im trofea Mistrza a tu Jeep a w środku Adam. Coś pięknego wam mówię. Adam uśmiechnięty zrobilismy zdjęcia,podpisał te które przywiozłem. Byłem bardzo dumny że mogłem porozmawiać z Adamem będąc z rodzicami. A rodzice mówię wam do teraz dzwonią jak bardzo sie cieszyli. Co wam będę mówił Ja fan Adama! Łezka w oku i szczęście!

 • Leonidas24 początkujący
  małyszka

  mnie bardziej zastanawia dlaczego mój sensej Adam..nie skacze w Wiśle w PS w 2011 ;-)
  będę tam na pewno i Go opie...rzę jak mogl mi to zrobić i zakończyć skoki

 • anonim

  Być może dlatego że właśnie tam w Zakopanem odnosił zwycięstwa . to tam przyjeżdzała cała Polska aby dopingować Adama . Zakopane ma ten klimat i myśle że to jest tego przyczyną

 • Leonidas24 początkujący

  a znacie moi kochani tę historię Adama z Kuopio 2000/2001, Adam wygrywał wtedy kwalifikacje ale zostal zdyskwalifikowany za zbyt długie narty o cały...1 cm ;] i wiecie co zrobił? w nocy w hotelu Adaś piłował te narty pilnikiem by skrócić o ten 1cm :-)

 • anonim

  Kto pamięta nasz zakład na początku sezonu ?
  W zakład weszło trochę osób, jedni stawiali karkówki, inni ogórki a jeszcze inni coś mocniejszego :))

  A pytanie brzmiało : Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w obecnym PŚ, Kamil ? czy Adam .................
  No i wygrałam, bo od początku byłam pewna, ze Adam.
  Czekam teraz na te karkówki, kaszanki, itd haha

 • anonim

  To będzie zabawa bez tych durnych przeliczników.
  Nie będzie to kolejny PŚ i całe szczęście:)
  A dzień ma się zacząć konferencją prasową, którą mam nadzieję, ze nam pokażą.

 • anonim

  Hehe,

  Zostal ostatni skok, skok Adama Małysza... Małysz wylosował 134m. Ustawil belke 10.
  Ale zielone swiatelko sie nie zapala...mijaja sekundy, w koncu Malysz zostaje zdjety z belki. Realizator zbliza twarz Waltera hofera, ktory mowi cos do krotkofalówki. Belka Malyszowi zostaje obnizona, w dodatku okazuje sie ze mial sprzyjajacy wiatr... wynik 131.5m, ale po obliczeniu wspolczynnikow - tylko okolo 121m. Malysz spada pod koniec pierwszej dziesiatki, a zawody wygrywa G. Schlierenzauer, przed A. Koflerem i T. Morgensternem.

 • kojot83 bywalec

  A mnie się marzył pożegnalny konkurs z Adamem dla kibiców-50tyś. na skoczni-drugie tyle pod skocznią.I to kibice nakręcaliby całą atmosferę-a sami wiemy że robimy to genialnie-nie potrzebne mi są do tego żadne wyblakłe gwiazdy estrady-uśmiechnięte mroczki foczki i inne cymbały.Powiem jeszcze inaczej-mnie się marzyło że fani ze SKijumping sie skrzykną albo dostaną specjalne zaproszenia od samego Adama za pośrdenictwem redaktorów tej strony i jak wielka gawiedź skumamy się tak wszyscy na sam koniec-każdy piernicznie sibie w mańkę i asta la vista hehe.

 • kibic_malysza doświadczony

  Według szacunków słyszałem, że na pożegnalny konkurs Małysza może zjechać nawet 100tys ludzi.
  Przypomną się czasy z 2002r. Ostatnio na PŚ też był full na trybunach ale teraz w obrzeżach Krokwi dojdzie nie 25tyś tylko z 50tyś ludzi, bo tylko nieliczni w tym ja wejdą na trybune.

 • anonim

  @ blaszka
  Jeżeli na "C" będzie taki ścisk, jak podczas PŚ, to na pewno samotności nie odczujesz.
  @ worms (płatność za bilety)
  W ub. tygodniu wpłacałam pieniądze w środę po południu, a w piątek rano dostałam potwierdzenie (po ok. 40 godz. od wizyty na poczcie). Być może teraz trwa to dłużej.
  @ Fanka
  Tak, to będzie bardzo przykry dzień. Trochę przypomina mi się, jak pojechałam żegnać Janne Ahonena do Lahti. Oczywiście, nie było to takie przeżycie, jak czeka nas na Wielkiej Krokwi, a poza tym była świadomość, że przecież mamy Naszego Adama. Teraz niestety musimy podziękować Adasiowi. Smutno :-(.

 • blaszka początkujący

  hejka! znajdzie się jakaś ekipa na sektorze c co by mnie przygarnęła do siebie bo kurde jade sama a pożegnać Mistrza trzeba:)

 • anonim
  wyjazd

  wybieramy sie z brzeska ;d

 • anonim
  na Allegro sprzedają oszuści nie kupujcie!

  Niejaki kwiatek co dzień w każdym dniu dodaje po 20 biletów na benefis, nabrał już z tysiąc ludzi, podaje sie za jakąś firme kopertową.
  Jeśli nie chcecie mieć problemu przy wejściu na trybuny to lepiej nie kupujcie. Bilety są fałszywe.

 • Wako bywalec

  Tez nie mam biletów.
  Są jeszcze ale razem z noclegiem.
  Myślę że jak nie będą mieć na nie chętnych to muszą je sprzedać bez noclegu niektóre biura.

 • maja88 bywalec

  Też niestety nie mam biletów. Ciekawe, czy rzeczywsice bedzie dobudowana ta dodatkowa trybuna dla kibiców.
  Tak czy inaczej jade - jeszcze jeden konkurs z naszym Mistrzem w Zakopanem - bezcenne.

 • Luthor weteran

  Ale belki podobno będą mogli sobie wybierać, więc daliby Hannawaldowi jakąś wysoką belkę i po kłopocie. Chyba całkowicie nie zapomniał jak się skacze. Skoro nawet Nykaenen pojawia się czasem na zawodach dla weteranów, to czemu nie Hannawald?

 • anonim
  bilety

  Bilety są tylko na viposkie miejsca za 450 zł. Kumpel pytał sie w Zakopanem w dzień ogłoszenia końca kariery Adama.
  Ja i tak jadę tam!

 • anonim
  @patryk1071992

  Dzięki za linka, hm, ciekawa sprawa... Tylko czy związek w ogóle by się zgodził na coś takiego...

 • anonim
  Bilety

  Czy wie ktoś gdzie jeszcze dostanę bilet ?
  I czy będzie dobudowywana ta dodatkowa trybuna ? :) Fajnie by było, miałabym wtedy większe szanse na zakup biletu.

 • anonim
  @koszałek

  Hmm... interesujące. Ciekawie by Hannavald wyglądał oddając pierwszy skok od 6 lat.... Ciekawe czy by doleciał do tego 80 metra...

 • pietrek początkujący
  fanka_Malysza

  Na głównej stronie youtuba po prawej stronia nawet jest wzruszenie Szaranowicza. Łatwo znaleźć.

 • koszałek początkujący
  a Sven?

  A co z Hannawaldem, Hoellwarthem, Widhoelzlem, Ljoekelsoeyem? ok pewnie możliwości są ograniczone ale Svena powinien Małysz zaprosić bo ta ich rywalizacja była w pewnym momencie bardzo "gorąca". Ci zawodnicy, którzy już nie skaczą a przez wiele lat towarzyszyli Adamowi w Pucharze Świata i z nim rywalizowali niewątpliwie dodaliby atrakcyjności tej imprezie.

 • fanka_Malysza bywalec

  jejku jak ja Wam zazdroszczę, że Wy tam będziecie:) nagrywajcie filmiki żeby się pochwalić potem reszcie:)
  widziałam, że ktoś wstawił link: http://sport.tvp.pl /skoki/puchar-swiata/wideo/wzruszajace-podsumowanie-kariery-malysza/4115291
  niestety nie działa mi sport.tvp i mam prośbę, nie wiecie czy ten filmik jest na YouTube? bardzo bym chciała go obejrzeć...

 • anonim

  a co z martinem kochem? podobno cala ekipa austriacka bedzie a co z nim? czy to zwykle przeoczenie w tekscie?

 • Karola początkujący
  co do Hannu Lepistoe i Kamila Stocha

  Dla potwierdzenia informacji dodam, że było też o tym w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym. Co prawda Hannu nie wypowiadał się o tym w bespośredni sposób, ale można było się domyśleć że chodzi o Kamila. Mówił, że jakby Kamil tego chciał to on być może by się zgodził ..

 • pikuś początkujący

  @krystian
  nikt chyba nie wie co to za muzyczka, ale brzmi trochę jak Piotr Rubik. Jak znajdziesz, to daj znać

 • Wilk94 bywalec
  patryk1071992

  Ja jestem za, mieć takiego trenera pod ręką jak Hannu to skarb, którego nie wolno zmarnować, jeśli faktycznie ma ochotę być trenerem Kamila to watro by Kamil i PZN to przemyślał. Adam pewnie także z tego powodu byłby pewnie zadowolony.

 • patryk1071992 początkujący

  http://www.skokinarciarskie.pl/aktualnosci/9031,Lepistoe_trenerem_Stocha
  TUTAJ JEST WIADOMOŚC O TYM ZE LEPISTOE MOZE ZOSTAC TRENEREM STOCHA;)

 • anonim

  bilety moga być jeśli ktoś zamówił a nie zapłacił ale to sie okaże w czwartek

 • Boy profesor

  Trochę się zagapiłem odnośnie biletów, a bardzo chciałbym na tę imprezę pojechać. Jaka jest szansa żebym jeszcze zdobył bilety?

 • huncwotka początkujący

  Czy ktoś z młodych ludzi wybiera się samemu? Ja mam takie plany jeśli tylko znalazłabym bilety oraz nocleg...niestety sama...

 • anonim

  to ogólnie genialne będzie!, jeszcze czegoś takiego w skokach nie było!. Nie mogę się doczekać;)

 • anonim
  @patryk1071992

  A gdzie to czytałeś, wrzuć linka, jeśli możesz :)

 • bozenka92 doświadczony

  Hannavalda powinien jeszcze zaprosić:) Wróciły by stare fajne czasy... Co prawda już by nie skoczył ale jakby był fajnie by było... Nie był przez Polaków zbyt lubiany, no ale jednak to był dobry skoczek:)

 • krystian początkujący
  ?

  wie ktoś co to za muzyka co leci na początku? http://sport.tvp.pl/skoki/puchar-swiata/wideo/wzruszajace-podsumowanie-kariery-malysza/4115291

 • anonim
  http://www.youtube.com/user/mruwka1999?feature=mhum

  tu macie skok Adama z Oslo z konkursu druzynowego

 • kibic_malysza doświadczony

  Jak dobrze, że będe tam na miejscu, bo na TVP nie ma co liczyć.
  Gdyby pokazali całość to i tak mieliby rekordową oglądalność, 2godz z 6godzinnego pożegnania Mistrza?
  Żart.

 • Michal_Ski bywalec

  w TVP1 to się zacznie o 16.00, potrwa do 17.00 potem teleexpres i potem od 17.20 do 18 znowu skoki i chyba tyle transmisji,

 • _xavier_ początkujący
  Hannu Lepistoetrenerem Stocha?

  hoho byłoby wspaniale ! Ale chyba "Dziadek" jednak kończy karierę trenerską.

  Jeszcze lepiej byłoby tak:
  Hannu Lepistoe - trener Stocha.
  Adam Małysz: asystent Hannu Lepistoe. :D
  i byśmy oglądali Adama w TV choć w innej roli ale jednak :D

 • Antek stały bywalec
  @BELONS2 (kamilosmikulos@wp.pl)

  Napisz do nich maila albo jakas wiadomosc w internetowym formularzu kontaktowym. Ja tak miałem i napisałem i po kilku sekundach pojawilo sie ze zaplacone

 • anonim
  patryk1071992

  No gdyby Hannu Lepistoe został osobistym trenerem Kamila było by wspaniale!
  Choć on coś o zakończeniu kariery wspominał, ze względu na zakończenie Adama

 • BELONS2 początkujący
  worms

  ja się tak denerwuje z tymi biletami że szału dostaje , co chwile wchodze na poczte i sprawdzam a tu ...... potwierdzenia nie ma mam nadzieje że dziś lub jutro przyjdzie

 • anonim
  Już się cieszymy:)

  Wybieramy sie do Zakopanego ,jak co rok:) chociaż tym razem bedziemy z Adamem , ale bardzo cieszymy sie , że nasi chłopcy z Suomi też będą:)
  Niestety co do wąsów .... no to raczej nie skorzystamy:):)

 • JacHOPPsen bywalec
  Benefis Adama Malysza w TVP1!

  Jest oficjalny wstepny plan transmisji:

  http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0326_1.txt

  Relacja na zywo w godz. 16:00-19:00 z przerwa na Teleexpress w TVP1.

 • anonim
  pytanie płatnosci

  belon52 wielkie dzieki czyli razem czekamy ;d
  a co do biletow jutro rusza sprzedaz tych za ktore nie zostala wplacona kasa takze walczcie o wejsciowki ale pewnie sie rozejda momentalnie takze caly dzien trzeba bedzie siedziec i odswiezac strone z biletami

 • Boy profesor

  Trochę się zagapiłem odnośnie biletów, a bardzo chciałbym na tę imprezę pojechać. Jaka jest szansa żebym jeszcze zdobył bilety?

 • anonim
  pytanie płatnosci

  witam mam pyanie czy moze zamawial ktos bilety i placil przelewem w poniedzialek. chodzi mi o to czy dostal ktos juz jakies potwierdzenei wplyniecia wplaty

 • nadson początkujący

  Właśnie ja wybrałam opcję poleconym, więc trochę się obawiam.
  Nie wiecie czy można to jakoś zmienić?

 • anonim

  Licze ze Mateja również weźmie udział w tym zabawowym konkursie.Zawsze jego skoki były zabawne wiec nie może go zabraknąć.

 • nadson początkujący

  Mnie trochę dziwi i zarazem niepokoi termin wysyłania biletow.
  Zaczną wysyłać od 15 marca, w kolejności składanych zamowień.
  Benefis jest 26.03, a ja, np. wyjeżdżam do Zakopanego 25.03 rano, więc znając Pocztę Polską, bilety mają dużą szansę nie dojść na czas. Zwłaszcza, gdy jestem pewnie jedną z ostatnich kupujących.
  W każdym razie - gdyby nie doszły na czas, co wtedy?

 • anonim

  Pamietajmy takze, by zabrac ze soba kartke z nr punktacji = 20.0 i jak Adam bedzie skakal wszyscy wzniosa kartki do gory!

 • F@n doświadczony

  "oraz polscy skoczkowie." Co to znaczy? Polscy skoczkowie...to może być ich nawet 50... Może jakieś konrety? Na pewno Stoch, Żyła, Hula, ale kto jeszcze?

 • anonim

  To będzie piękna impreza pożegnalna Wielkiego Mistrza skoków narciarskich ale i smutny dzień dla jego kibiców, którzy przez wiele lat towarzyszyli mu w każdej chwili i tej dobrej i tej słabszej.
  To będzie piękny dzień ale i smutny bo jak sobie pomyślę, że w listopadzie wraz z początkiem zimy i nowego PŚ, zabraknie na belce Adama to już jest jeden wielki smutek.
  Każda następna zima bez Mistrza Adama już nie będzie taka sama:(

 • anonim
  http://www.youtube.com/watch?v=X6NvFtCpfdA

  Sapporo 2007 - Złoty medal - 102.0m - HD.720p - tego filmiku jeszcze nie było.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).