Sobota, 06 października 2012, 15:31

W Villach rozegrano drużynowe Mistrzostwa Austrii

Skocznia w Villach
Skocznia w Villach
fot. Tadeusz Mieczyński

Drużyna Oberösterreich 1, w skład której weszli Markus Schiffner, Thomas Diethart, Stefan Hayboeck i Michael Hayboeck zdobyła złoty medal drużynowych Mistrzostw Austrii, które rozegrano na skoczni normalnej w Villach.

Zwycięzcy, wśród których najlepiej skakał Diethart uzbierali po ósmiu skokach 969 pkt. Srebrny medal wywalczyła druga ekipa z Tyrolu: Elias Tollinger, Philip Aschenwald, Christoph Stauder, Andreas Strolz. (944,5 pkt.). Pierwsza drużyna Tyrolu zajęła najniższy stopień podium z wynikiem 943. W skład tej drużyny weszli: Manuel Fettner, Clemens Aigner, Thomas Lackner i Andreas Kofler.

Poza podium ze swoimi zespołami znaleźli się wczorajsi medaliści, Wolfgang Loitzl i Thomas Morgenstern, a w zawodach udziału nie wziął Gregor Schlierenzauer.

Pełne wyniki



Adrian Dworakowski, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (6653) ilość komentarzy: (11)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIEŚLAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl