Stefan Hula: "W Bischofshofen walczymy dalej"

 • 2016-01-03 18:39

Kolejne punkty do klasyfikacji Pucharu Świata dołożył dziś Stefan Hula. Polak trzeci konkurs 64. Turnieju Czterech Skoczni ukończył na 27. miejscu.

"Moje skoki nie były dziś zbyt dobre. Niestety nie da się cofnąć czasu, nie da się w nich nic poprawić. Jutro mamy dzień przerwy a w Bischofshofen walczymy dalej. Będę się tam starał skakać tak jak wczoraj" - powiedział Stefan Hula.

"Dziś moje skoki były bardzo szarpane. Starałem się uniknąć stresu związanego z zawodami ale chyba podświadomie chciałem pokazać coś więcej. Pojawiły się też techniczne błędy. Wszystko zaczynałem zbyt wcześnie i brakowało czystej energii, aby szybko przelecieć nad bulą" - dodał.

"Wydaje mi się, że skaczę na miarę swoich możliwości. Wiadomo pojawiają się czasem lepsze a czasem gorsze skoki. Cały czas moja forma jest stabilna. Trzeba oddawać podobne skoki, aby pojawiały się jeszcze lepsze, ponieważ to dodaje pewności siebie" - wyjaśnił Hula.

"Na pewno jeden dzień przerwy jest nam potrzebny. Teraz w planie mam kontrolę antydopingową, więc na to poświęcę sporo czasu. W hotelu będziemy mieć odnowę i jedziemy dalej. Jutro lekki trening, trochę wolnego a pojutrze walczymy" -

"Humoru nie straciłem. Dziś był gorszy dzień ale są punkty, więc jakiś pozytywny akcent jest. Szkoda, że nie lepsze i że skoki również nie były lepsze" - zakończył Stefan Hula.

Korespondencja z Innsbrucka, Tadeusz Mieczyński


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3524) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  crimson

  To fakt, może trochę przesadziłem z tą 3-cią dziesiątką, bo na luzie mógłby wskakiwać do drugiej a nawet do pierwszej ale to potwierdza tylko regułę, że i tak w zawodach pod presją jego forma psychiczno/fizyczna sprawia, że przeważnie ląduje w trzeciej dziesiątce...

 • anonim

  Myślę że gdyby Stefan skakał na luzie swoje, to byłby w stanie czasem przy dobrych warunkach wskakiwać do pierwszej 10, a tak to powinien kręcić się w okolicach miejsc 10-25. Ale to tylko moje subiektywna teoria.

 • anonim
  miał jeden wyskok

  a mianowicie 10 miejsce.

  Stefana miejsce jest w okolicach 20-40.

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  Jedno jest pewne Hula skacze najrowniej z polaków

 • anonim
  Hula walczy ale właściwie o co ?

  Poziom Huli to jest trzecia dziesiątka, ten cel udaje mu się osiągać, więc o co konkretnie chce walczyć ? No chyba, że mówi o walce o zakwalifikowanie się do konkursu a potem prześlizgnięciu się do finału i uciułaniu paru punktów, ale jego obecny poziom daje mu na to realne szanse, więc nie musi się napinać i walczyć i tak swojego poziomu walką nie da się przeskoczyć tak jak Tajner w studio mówił skoki muszą być na luzie, a Stefan na luzie to jest początek/koniec 3-ciej dziesiątki i tyle.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).