Przed Planicą

 • 2002-03-20 00:23
W najbliższy weekend w słoweńskiej Planicy odbedą się finałowe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na tamtejszej skoczni K-185 skoczkowie wezmą udział w dwóch konkursach - drużynowym i indywidualnym.

Trener Apoloniusz Tajner podał skład polskiej reprezentacji która pojedzie w czwartek do Planicy. W jej skład weszli: Adam Małysz, Tomisław Tajner, Tomasz Pochwała i Robert Mateja.

Tak jak przed rokiem, tak i teraz polscy fani skoków będą mogli cieszyć się z widoku Adama Małysza na najwyższym stopniu podium. Nasz skoczek otrzyma Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata.


koP, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4835) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  skład Polaków na Planicę

  Jestem ciekaw czy A.Tajner wtedy wiedział, że są zmęczeni sezonem i są w kiepskiej formie. Jedynie Małysz prezentował poziom, reszta powinna nie jechać w ewentualności jacyś młodzi, a nie ciągle ten sam skład, zwłaszcza że COC został odwołany wtedy.

 • GD_Luk początkujący
  Puchar!!!

  bravo Adam jak tylko poprawicie pozycję najazdu na próg skoczni to w przyszłym roku też będzie święto)))

 • anonim
  Do GD_Luka

  GD_Luk Wy Adam To już nie te czasy!!!

 • anonim
  SKŁAD NA PK

  CZY NASI SKOCZKOWIE STARTUJĄ 1314.03 W PUCHARZE KONTYNENTALNYM W RUHPOLDING.

 • anonim
  \wy\

  Wy wyaraziłem się o sztabie szkoleniowym tzn poprawicie....... a że miałem dużo pracy i kropki nie działaja tutaj to tak się ułożyło daleko....... mi do czasów komuny i sekretarzyków ze Skierniewic w osobie pana Millera tego samego którego zaliczano do elity partyjnej tamtego okresu)))

 • anonim
  do GD_Luka

  GD_Luk Ok teraz już rozumiem... Myślałam że jakiś melancholijny partyjniak (czytatj SLDowiec) napisał wy Adam... W takim razie w porządku )

 • anonim
  Apoloniusz Tajner musi odejść

  Nie wystarczy być dobrotliwym i opiekuńczym. Trzeba być mądrym dobrym! trenerem. Choćby jak Mika Kojonkoski. Tajnerowi trafiła się perła w Osobie Małysza. Dopóki nie szkodził a Małysz sam się rozwijał lepiej lub gorzej dopóty to jakoś szło.((( Ale teraz się zmieniło. Tajner już zaszkodził Małyszowi. To może się powtarzać.(( Apoloniusz musi być podmieniony na trenera z prawdziwego zdarzenia. Najlepiej (( sprowadzić kogoś Kojonkosko podobnego.(( A co z Apoloniuszem. To proste. Będzie (( miał zatrudnienie. Będzie trenował Tomisława Tajnera wschodzącą gwiazdę wszech(( skoczni. To towarzystwo wzajemnej adoracji w tak ścisłym bo dwuosobowym gronie (( napewno wzniesie się na szczyty sukcesów. A Małysz zasłużył na lepszego trenera (( żeby mógł rzeczywiście rozwijać swój ((( niewątpliwy talent.

 • anonim
  Do \KRA\

  Jeżeli Apoloniusz Tajner jest tak jak uważasz złym trenerem to ciekawe czemu Małysz zaczął zwyciężać dopiero w momencie gdy Tajner został trenerem. Jakoś wcześniej przez kilka lat zajmował miejsca pod koniec czterdziestek. To właśnie A. Tajner stworzył najlepsze warunki dla rozwoju talentu Małysza. Jeżeli nawet w tym sezonie popełnił jakieś błędy to trzeba pamiętać że z takim talentem w skokach jeszcze chyba nie mieliśmy w Polsce do czynienia więc nie mamy też doświadczenia z pracą nad takimi talentami.

 • anonim
  do Henia

  Puchar Kontynentalny w Ruhpolding został odwołany. Ostatnimi zawodami z tego cyklu były konkursy w Zao i Vikersund.

 • anonim
  puchar swiata w planicy

  zycze powodzenia polskiej ekipie

 • GD_Luk początkujący
  rekord

  A Krajnec spokojnie 2225 metra!!!!!! a gdzie są nasi dlaczego nie trenują

 • anonim
  kakus1212@wp.pl

  uważam ze gdyby Adam Małysz nie trafił na takiego trenera jak Apolonius Tajner to nie wiem czy by Małysz jeszcze startował w skokach narciarskich. Jeśli chodzi o reszte polskich skoczków to uważam że wystarczy dość dobrze popracować nad psychiką zawodników i wtedy spokojnie powinni skakać na miejsca w drugiej dziesiątce.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).