Znacznie tańsze bilety na Puchar Świata w Wiśle! Rusza sprzedaż wejściówek na zawody FIS Grand Prix i Puchar Świata w Wiśle

 • 2019-04-11 16:47
W poniedziałek, 15 kwietnia 2019 roku rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwsze w sezonie letnim oraz zimowym najważniejsze zawody w skokach narciarskich. Tradycyjnie już inauguracja cyklu FIS Grand Prix oraz Pucharu Świata będzie miała miejsce na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Wejściówki na letnią i zimową inaugurację już od 15 kwietnia będzie można nabyć za pomocą platformy internetowej KupBilet.pl. Organizatorzy Pucharu Świata Wisła 2019 znacząco obniżyli ceny biletów na zimową inaugurację. Wejściówki na konkursy w Wiśle będą nawet do 19% tańsze od cen zeszłorocznych.
 

Już po raz trzeci w historii zarówno letnia, jak i zimowa inauguracją najważniejszych zawodów w skokach narciarskich odbędzie się na wiślańskim obiekcie. Konkursy FIS Grand Prix na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince rozegrane zostaną w dniach 20-21 lipca 2019 roku. Natomiast pierwsze w sezonie zawody Pucharu Świata zaplanowano w Wiśle na 23 i 24 listopada 2019 roku. Tradycyjnie już letnia i zimowa rywalizacja w Wiśle podzielona została na trzy dni. W piątek odbędą się kwalifikacje, w sobotę rozegrany zostanie konkurs drużynowy, natomiast na niedzielę zaplanowano zawody indywidualne.

Sprzedaż biletów zarówno na konkursy FIS Grand Prix, jak i Pucharu Świata rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, tj. 15.04.2019. Każdy użytkownik serwisu KupBilet.pl będzie mógł nabyć maksymalnie 6 biletów na każdy dzień zawodów.

Organizatorzy znacznie obniżają ceny biletów na Puchar Świata w Wiśle. Najtańsze wejściówki można zakupić w cenie 60 zł, a miejsca siedzące są do 19% tańsze (20-40 zł mniej) od cen ubiegłorocznych.

 • sektor A1, A2, A3, A4 kosztuje 180 zł (220 zł - 2018 rok)
 • sektor A7 kosztuje 120 zł (140 zł - 2018 rok)
 • sektor A8 kosztuje 60 zł

Kibice, którzy do końca maja 2019 roku zakupią bilety na FIS Grand Prix Wisła 2019 otrzymają 10% zniżki na zakup wejściówek na listopadową inaugurację Pucharu Świata w Wiśle.

Prowadzona będzie również sprzedaż grupowa, za którą odpowiada Paweł Witczak – tel. 664463011, e-mail: pawel.witczak@pzn.pl

Ceny biletów na FIS Grand Prix Wisła 2019

19-21.07.2019

19.07.2019, piątek – kwalifikacje

 • sektor A8 – 20,00 zł
 • sektor A1, A2, A3, A4, A5, A6 – 30,00 zł

20.07.2019, sobota – konkurs drużynowy

 • sektor A7 – 40,00 zł
 • sektor A8 – 40,00 zł
 • sektor A1, A2, A3, A4, A6 – 100,00 zł

21.07.2019, niedziela – konkurs indywidualny

 • sektor A7 – 40,00 zł
 • sektor A8 – 40,00 zł
 • sektor A1, A2, A3, A4, A6 – 100,00 zł

*Dzieci do lat 6 bezpłatnie z rodzicem lub opiekunem

=====================================================

Ceny biletów na Puchar Świata Wisła 2019

22-24.11.2019

22.11.2019, piątek – kwalifikacje

 • sektor A8 – 20,00 zł - (miejsca stojące)
 • sektor A1, A2, A3, A4, A5, A6 – 40,00 zł (miejsca siedzące)

23.11.2019, sobota – konkurs drużynowy

 • sektor A7 – 120,00 zł - (miejsca siedzące)
 • sektor A8 – 60,00 zł - (miejsca stojące)
 • sektor A1, A2, A3, A4 – 180,00 zł (miejsca siedzące)

24.11.2019, niedziela – konkurs indywidualny

 • sektor A7 – 120,00 zł - (miejsca siedzące)
 • sektor A8 – 60,00 zł - (miejsca stojące)
 • sektor A1, A2, A3, A4 – 180,00 zł (miejsca siedzące)

*Dzieci do lat 6 bezpłatnie z rodzicem lub opiekunem, ale tylko w sektorach stacjonarnych: A1, A2, A3, A4, A8.

Anna Karczewska, źródło: Komunikat prasowy PZN

oglądalność: (9066) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Greg1702 stały bywalec
  Ceny

  Ceny na Puchar Świata jeszcze są za wysokie. Wystarczy dodać 20 zł do każdych sektorów cen z LGP i to są ceny rozsądne. Resztę powinno dołożyć miasto, sponsorzy oraz FIS i PZN. Kiedy ta złodziejska dzicz zniknie w tym kraju i zawita normalność? Co do cen z zeszłego roku to już nie wiedzieli ile wołać by z kibica wycisnąć ile się da. Złodziej na złodzieju złodziejem pogania. Taka cała Polska. Bandytyzm i złodziejstwo po prostu.

 • ExoFan początkujący
  @czeszek12130

  Nie będzie. Obniżyli ceny biletów trochę, to żeby nie stracić nie oferują karnetów. Ale medialnie lepiej brzmi, że "obniżyli ceny".

 • OczyAignera stały bywalec
  @bronixx

  Czekaj od północy. One powinny wtedy spać.

 • bronixx stały bywalec

  Ktos wie o której zaczyna się w poniedziałek sprzedaż biletów? Chciałbym kupić bilety na sektory,po lewej stronie skoczni,ale boje się,ze 13 letnie fanki Wellingera mnie wyprzedzą :/

 • kibicsportu profesor
  @czeszek12130

  Nie będzie. Ostatnio czytałem wywiad z Wąsowiczem i mówił, że nie opłacają im się karnety.

 • czeszek12130 początkujący
  @katarinaa07

  Na pewno nie będzie karnetów?

 • katarinaa07 początkujący
  Karnety

  Jednak nie będzie karnetów, bo się nie opłacało. Program zawodów też ciekawy. HIT po prostu, jest mi przykro

 • katarinaa07 początkujący
  KARNETY

  Będą dostępne karnety na dwa dni zawodów, tak jak miało to miejsce wcześniej?

 • GOTS stały bywalec
  Zakopane

  Orientuje się ktoś może, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na LGP w Zakopanem?

 • czeszek12130 początkujący
  Karnety

  Czy wie ktoś może co z karnetami w tym roku?

 • ExoFan początkujący
  @W Punkt

  Jakim zwolnieniem z podatku, dochodowego? Ubawiłem się do łez, bo coś takiego nie istnieje. A VAT na wydarzenia sportowe jest zawsze z ulgową stawką 8% i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Ceny obniżyli, bo w zeszłym roku podczas PŚ były puste miejsca i się boją powtórki z rozrywki.

 • Toyminator weteran
  -

  W tym sezonie znowu mi się nie uda. Ale na jeszcze następny sezon,w końcu pojadę do Wisły:) Tylko nie wiem czy na LGP czy na PŚ. Ale chyba jednak na LGP, bo ceny na PŚ są dla mnie dużo za wysokie. A nie za bardzo chce mi się stać XD Bo za stojące cena jest w miarę w porządku . Chyba sobie zrobię tak,że pojadę na LGP,a w zimie tylko na kwalifikacje .

 • W Punkt początkujący
  19% tańsze?

  Czyżby impreza została objęta zwolnieniem z podatku?
  Jest jeszcze jeden możliwy powód. kamil im powiedział, że potraktuje początek sezonu zupełnie ulgowo. być może nawet nie wystartuje. No to, póki nikt tego jeszcze nie wie, chcą szybko sprzedać bilety.
  Oczywiście sam traktuję to, co tu napisałem, wszystko z przymrużeniem oka, ale się nie zdziwię jeśli, przez przypadek, w coś trafiłem:)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).