FIS Cup: Białorusko - rosyjskie podium w Kuopio

• 2005-12-17 20:28

Maksim Anisimov zwyciężył w sobotnim konkursie Pucharu FIS w fińskim Kuopio, rozgrywanym na skoczni HS98. Białorusin oddał skoki długości 101 m i 96 m.

Na drugim miejscu, ze stratą zaledwie 0,5 pkt, uplasował się jego rodak, Petr Chaadaev, który lądował na 95,5 m i 99,5 m. Trzecią lokatę wywalczył Rosjanin Anton Kalinitschenko (92 m i 96,5 m), jednak jego strata do prowadzącej dwójki była już dość spora.

Z gospodarzy najlepiej spisał się Arttu Lappi, który uplasował się na piątym miejscu. Odległości jakie osiągnął, to 92,5 m i 91,5 m.

My Question about

How i may contact admin this site? I have a question.
    iijiivei

• jozek_sibek profesor
    Tajner -Co TY wyprawiasz.

W PZN po staremu. PIOTR FIJAS TRENOWAŁ Z JUNIORAMI. A GDZIE STARTUJĄ???? Nawet za Włodarczyka, w ostatnich 2 latach juniorzy startowali w PK!!! A teraz co??? Pewno brak kasy na najlepszych juniorów. Doszedł Puchar FIS i nie ma kogo wysłać. Szlag człowieka trafia z takim postepowaniem związku narciarskiego. Czyżby Włodarczyk z kliką wszystkie pieniadze roztrwonili!!!! Czy nikt tego nie kontrolował. Białorusini mają na to forsę a my co???

Ja sądzę,że są zaliczane do klasyfikacji, ale właściwie nikomu na tej klasyfikacji nie zależy. Chodzi o to, by zdobyć jakikolwiek punkt, bo to przepustka do CoC i PŚ.
    Dlatego wkurza człowieka,że naszym bezpunktowcom nikt tej szansy dać nie chce. A już zupełną paranoją jest stosunek PZN do juniorów z kadry C.
    Niech skaczą, jak skaczą, to na FIS CUP nawet Bułgarzy punktują, a lepiej od naszych małolatów na pewno nie skaczą.

• Boy profesor

Przecież z klasyfikacji generalnej FIS Cup wynika, że konkursy w Vikersund były zaliczane!!!

• Grzechu początkujący

Nie rozumiem czemu nie ma polakow... ale gowno....

• bogdan początkujący

Eirik Ulimoen nie jest reprezentantem gospodarzy , jest Norwegiem

• malysz stały bywalec
    Gall

Sorki gall nie są zaliczane

• Luk profesor

Eee Rosyjskie podium? Więcej było Białorusinów na nim. Chyba że się cofniemy o kilkanaście lat wstecz...

Gall

Gall to tak jakby wyniki pucharu świata w sapporo nie były uznane no jasne żeby ły te w vikersund

• Gall stały bywalec
    Pytanie

Mam pytanie - czy konkursy FIS z Vikersund zaliczają się do klasyfikacji generalnej??